Защо мъжете казват трудно "Обичам те!"

  • 6 695
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Вкъщи тази реплика се казва поне по 5-6 пъти на ден, от двете страни. Обикновенно е "Много те обичам!"  Heart Eyes. Не се сещам кога за пръв път сме си го казали, дали той,или аз съм била първа, но след първото "обичам те", това е всекидневно. И не ни омръзва да си го акзваме, мисля че допринася за спокойствието, доверието и чувството , че всичко между нас е  наред.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 809
Аз лично вярвам на дела ,не на думи.И не мисля,че мъжете го казат трудно,даже много често използват тази дума без да се ангажират със значението и.Предполагам,че и жените го правят,но нямам много наблюдения ,пък и сега говорим за мъжете Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Посипвам главата си с пепел  Embarassed
hahaha hahaha hahaha
Пак ли ти се карат, о о о о о о горкичкият  Flutter
Ти нали не им се връзваш и и и и  нали пак ще бъдеш същият, защото без такива като теб тук ще стане много, ама много скучно. Всички ще си бъдат безупречно перфектни - идеални семеиства със завидни отношения и т.н. .....  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
А сега по темата: Зависи от характера на човека /без значение мъж или жена/, ако е човек на действието - ще почакаш доста преди да ти каже "Обичам те", по-скоро ще усетиш по действията и жестовете му. А това не е малко, в много случай е по-красноречиво от самите думички.
А  защо на мъжете им е толкова лесно да кажат на децата си, че ги обичат, а им е трудно да им го покажат /т.е. да се грижат за тях/

# 19
  • Мнения: 1 517
Правя статистика. Ще се окаже, че всичките го казвате това на мъжете си. Като прибавим и че не изневерявате. Ехеееей, какви жени имало тука  Rolling Eyes
Стига деее...при условие, че си признах греховете чистосърдечно няма причина да не ми вярвате, като кажа нещо хубаво за себе си   Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 312
а защо мъжете не плачат???
поради същата причина. защото от деца им се насажда, че истинските мъже не показват чувства, че това е признак за слабост и е присъщо на жените...
това по темата.

моля, дразнещите се от веселбите да бъдат толерантни към веселящите се, в случай че не искат да се присъединят към тях!  Peace

# 21
Мъжете също плачат ...
Мъжете  трудно казват "Обичам те " ...
Но го  правят  все пак . Все  едно  дали  го казват направо или със заобиколки .
Или го доказват . Което е  много по- важно от казването .
Много по - значимо е да  го усетиш , отколкото чуеш ...




Mъжете също плачат

# 22
  • Мнения: 2 161
Аз не мисля,че мъжете го казват рядко.На мен ми беше много трудно да го кажа.Обаче като се престраших да го кажа веднъж,направо не съм се спряла от тогава.Много е хубаво да казваш "обичам те" и на теб да ти го казват.Тази дума никога не се изтърква от употреба.

# 23
Аз не мисля,че мъжете го казват рядко.На мен ми беше много трудно да го кажа.Обаче като се престраших да го кажа веднъж,направо не съм се спряла от тогава.Много е хубаво да казваш "обичам те" и на теб да ти го казват.Тази дума никога не се изтърква от употреба.

Но , ако я чуваш  прекалено често , няма ли да  изгуби смисъла си ?
Колко  пъти  може да се изрече  винаги  със  чувството , което би трябвало  да  има ?

# 24
  • Мнения: 2 161
Аз не мисля,че мъжете го казват рядко.На мен ми беше много трудно да го кажа.Обаче като се престраших да го кажа веднъж,направо не съм се спряла от тогава.Много е хубаво да казваш "обичам те" и на теб да ти го казват.Тази дума никога не се изтърква от употреба.

Но , ако я чуваш  прекалено често , няма ли да  изгуби смисъла си ?
Колко  пъти  може да се изрече  винаги  със  чувството , което би трябвало  да  има ?

Ако пиеш често студена изворна вода ще ти омръзне ли?Колкото повече пиеш,толкова нямаш насита.Ами така е и с "обичам те"...Защо да си поставяме граници и да се страхуваме да я казваме често?Лично за себе си ще кажа,че искам да я чувам постоянно,защото ми дава желание изобщо за всичко,а също и искам да я казвам постоянно,защото ...и аз не знам защо.

# 25
Аз не мисля,че мъжете го казват рядко.На мен ми беше много трудно да го кажа.Обаче като се престраших да го кажа веднъж,направо не съм се спряла от тогава.Много е хубаво да казваш "обичам те" и на теб да ти го казват.Тази дума никога не се изтърква от употреба.

Но , ако я чуваш  прекалено често , няма ли да  изгуби смисъла си ?
Колко  пъти  може да се изрече  винаги  със  чувството , което би трябвало  да  има ?

Ако пиеш често студена изворна вода ще ти омръзне ли?Колкото повече пиеш,толкова нямаш насита.Ами така е и с "обичам те"...Защо да си поставяме граници и да се страхуваме да я казваме често?Лично за себе си ще кажа,че искам да я чувам постоянно,защото ми дава желание изобщо за всичко,а също и искам да я казвам постоянно,защото ...и аз не знам защо.

Аз  Студена  вода не пия ... било то изворна или не . Водата  и храната са  източници на  живот , те не са равностойни  за  пример , защото , когато ти се пие и яде , ти си избираш какво да изконсумираш . Но  , ако искаш да  чуеш тези  две ценни думички ( от които не зависи до предел живота ти ) , то ти не  е сигурно дали ще  ги чуеш , и най - важното - дали ще са  казани със истинското им значение ,а не  просто за задоволяване на желанието или просто като пътечка за  подмолно "работене" ...
Ок , щом на тебе  ти " дава желание изобщо за всичко" ти пожелавам да я  чуваш  винаги , когато искаш да  ти се каже . Но помисли колко е по - добре да  ти я "поднесат"  в най - красивият и вид , без да загуби от  стойността си ...
Защото често ушите са  глухи и очите са слепи , за това , което може да  почувства сърцето ти ... Никога не се  предоверявам на първосигнали и  думи ... Но явно си има  и хора , и хора ...
ениуей Peace

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз от личен опит мога да потвърдя, че тези две думи имат много по-голяма тежест ако се изричат рядко, но в точният момент, отколкото ако се повтарят ежедневно (тогава бих ги пускала покрай ушите си).
Аз лично предпочитам не да чувам, а да виждам, че ме обича.

# 27
  • Мнения: 193
Аз не мисля,че мъжете го казват рядко.На мен ми беше много трудно да го кажа.Обаче като се престраших да го кажа веднъж,направо не съм се спряла от тогава.Много е хубаво да казваш "обичам те" и на теб да ти го казват.Тази дума никога не се изтърква от употреба.
имам впредвид нещо такова - да. да се кажат тези две думи за пръв път на някого. но не така просто, за да са казани, защото другия иска да ги чуе, а защото са почувствани , защото са истински...   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не става въпрос за момент по време на секс - тогава мъжете мисля често го казват ей, така, защото просто им е било хубаво. а това "обичам те!" дали  е точно това или нещо съвсем друго newsm78 newsm78 newsm78

# 28
  • Мнения: 755
Защото е насадено погрешната представа , че мъжете не  дават воля на чувствата си , като ираза "не плачи ти си мъж" тъпо, но се насажда  в главите им и това е. Имам син и се опитвам да му внуша , че да си мъж не означава да си "железния мъж". Е... поне се старая де , но това за ираза на чувставата е и понякога и до човекът , защото има и жени  , които не могат да показват своите също. Така че май всичко е много относително... Rolling Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 13 512
Не само мъжете, но и жените казват"Обичам те",когато и ако имат нужда да го правят. Изпитвала  съм го и на себе си, и на партньорите си. Имала съм такива,които  не са спирали  да ми го повтарят, а същите в други връзки не са го изговаряли. Аз мисля, че ако човек го чувства, има нужда да  го изкаже и го прави. Останалото е  заблуда. Аз знам,че щом не ми го казват- не  го чувстват.

Общи условия

Активация на акаунт