За правото ни на избор относно ваксините.

  • 7 202
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 267
Искам да подкрепя идеята родителите да имат право на избор за това дали ДА или Не ваксинират децата си. Не съм чела подробно темата, но преди няколко година видях родени здрави деца, които след задължителните ваксини са получили необратими увреждания. Техните родители апелираха точно за право на избор и информация на всяка ваксина.

# 121
  • Мнения: 1 737
Що на лични бе, човек? Много от нас искат да ги избегнат или отложат максимално - нека си помогнем заедно. Днес приемрно чух, че след като влезем в ЕС, вече няма да има задължителни, а само препоръчителни ваксинации. Ако отложим нещата с два месеца само... Все пак хубаво е, че повдгаш темата, че нещо се беше загубила.

Супер, ако стане. Те в Европа не са задължителни, но пак ако не ти е ваксинирано детето, не го взимат на градина и училище. Обаче тогава имаш възможност да започнеш да ваксинираш детето си даже на 3г възраст, или колкото си искаш, преди да го дадеш на градина.Или направо на 5-6г преди да тръгне на училище, ако се откажеш от градината.  Аз лично ако не мога да ги избегна по друг начин точно това ще направя - първата ваксина най-рано на 2г възраст.

# 122
  • Мнения: 1 858
Стига човек да е изобретателен начини се намират. За сега личната лекарка ни издава бележки, че е временно освободен от ваксини. За по-натъка имаме някакъв шанс да се освободим и законно. Има и друг начин личната лекарка да попълва имунизационния паспорт на детето без да поставя ваксините (сега някой ще ме изяде!). Стига да реши човек начин ще намери.

# 123
  • Мнения: 1 737
Има и друг начин личната лекарка да попълва имунизационния паспорт на детето без да поставя ваксините (сега някой ще ме изяде!).
Никой няма да те изяде в тази тема, нали повечето тук такъв педиатър си търсим. Ако има такъв в района на Борово, веднага отивам при него, само ми кажете кой и къде. Може и на лични. Не ме интересува иначе колко е кадърен, аз и без това не лекувам по никакъв повод детето си с алопатия, само ваксините ме интересуват.

# 124
  • Мнения: 49
Има и друг начин личната лекарка да попълва имунизационния паспорт на детето без да поставя ваксините (сега някой ще ме изяде!).
Никой няма да те изяде в тази тема, нали повечето тук такъв педиатър си търсим. Ако има такъв в района на Борово, веднага отивам при него, само ми кажете кой и къде. Може и на лични. Не ме интересува иначе колко е кадърен, аз и без това не лекувам по никакъв повод детето си с алопатия, само ваксините ме интересуват.

Може ли и на мен на лични по същия въпрос..  Hug   bouquet

# 125
  • Мнения: 49
Като районът няма значение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт