Има ли фенове на шедьоврите на Антонио Гауди?

  • 1 723
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Пъпчето на сина ми е хвърлено в сградата с динозаврите, забравих й името.
Много ми харесва всичко на Гауди, като приказка е, макар че животът му е обвит в много мистерия и винаги има нещо неизказано.

# 16
  • Мнения: 1 937
Сега да се включат и Алън Парсън'с Проджект, за да попеят докато разглеждаме ла Саграда-та Grinning

Нещо, което трябва да се види - задължително!

# 17
  • Мнения: 2 242
страхотни снимки  Heart Eyes благодаря на всички   bouquet
Таня чакам с нетърпение и твоите Live  Mr. Green - и мъъънинко завиждам

# 18
  • Мнения: 1 128
     4ак фен не съм,но и до днес мисля 4е неговите пройзведения са едно от най хубавите неща,който съм виждала.За саградата фамилиа няма да ви казвам,4е оставаш без дъх,предполагам,4е вси4ки,който са били там и са се ка4или са изпитали нещо подобно.Който ще ходи до Барселона да не пропусне и парка Guel,то си е задължителна спирка,но аз да си кажа.А една от най интересните снимки който съм правила е от тавана на изхода на къщата "La Pedrera".Много ме радва.

# 19
  • Мнения: 224
Аз съм от почитателите на изкуството на Гауди- един от лубимите ми е. Съжалявам само, че като бях в Барселона нямах много време за да разгледам вси4ко..Работите му са доста живи и интересни.. 

# 20
  • Мнения: 2 257
Сега да се включат и Алън Парсън'с Проджект, за да попеят докато разглеждаме ла Саграда-та Grinning

Нещо, което трябва да се види - задължително!

Боже, боже, за нула време колко мили спомени от едно време Crazy  - едно гадже ме запали по архитектурата и ги знаех всичките, включително и Гауди, а друго гадже ми пееше и пускаше Саградата по цели дни и нощи Laughing. Мили родни картинки, мерси за минутката носталгия и спомените, които нахлуха Peace....

# 21
  • Мнения: 3 423
Жалко, че е бил бутнат от трамвай...

Не съм била в Барселона, но се каня да ида, и то именно заради Гауди.
Във Виена къщата на Хундертвасер също ме впечатли.

Общи условия

Активация на акаунт