За тези, които четат любовни романи № 36

  • 59 297
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здрасти, на какъв език е четеш тази книга Simple Smile В електронен вариант ли?

На английски език. От много време не съм попадала на някоя преведена, на която анонсът да ми хареса, че да я започна Confused

Сега съм на Marriage for one на Ella Maise... Класическа "брачна" бизнес-сделка, но ми харесва и нямам търпение вече да се "съберат"...към края на книгата съм и най-после има изгледи за това Grinning главният е някакъв тип "grumpy cat", но ми допадат взаимоотношенията им с главната Joy

За тази Nightfall не мога да се наточа още...четох не много ласкави отзиви за нея, пък и като цяло поредицата не ми допадна много...чакам си аз книгите за децата на главните от Fall away/ Bully Kissing Face

# 721
  • Мнения: 2 466
Здравейте! Понеже виждам, че книгите на Сюзън Елизабет Филипс са доста харесвани, а аз не съм чела нищо от нея, ще може ли да ми препоръчате някоя, която много ви е харесала и която няма да ме откаже от нея още с първата си книга?
 Благодаря!.

# 722
  • Мнения: 4 594
Здравейте! Понеже виждам, че книгите на Сюзън Елизабет Филипс са доста харесвани, а аз не съм чела нищо от нея, ще може ли да ми препоръчате някоя, която много ви е харесала и която няма да ме откаже от нея още с първата си книга?
 Благодаря!.

Първата книга на СЕФ, която прочетох, беше Чаровник по рождение. Така ме заплени, че прочетох всички останали. Отчитам като грешка това, че ги четях една след друга.

# 723
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Подкрепям! Хубава е "Чикаго Старс", обаче почнеш ли да четеш книгите една след друга, става някак монотонно - все едно почти един и същ сюжет, само имената на героите са други.
Бих предложила  като за начало "Да целунеш ангел" - самостоятелна книга е.

# 724
  • Мнения: 377
Здравейте! Понеже виждам, че книгите на Сюзън Елизабет Филипс са доста харесвани, а аз не съм чела нищо от нея, ще може ли да ми препоръчате някоя, която много ви е харесала и която няма да ме откаже от нея още с първата си книга?
 Благодаря!.

На мен най-любимите ми книги са "Бебето е мое", което е част от серията ѝ Чикаго старс (не съм я чела цялата). Може спокойно да се четат отделните книги самостоятелно. Аз лично не държа да изчета всичко.

От другите ѝ книги, много харесвам "Сладки мечти" (тя вече си е самостоятелна). Копирам какво съм писала за книгата някога, когато съм я чела.
Сюжетът проследява историята на Шугар Бет Кеъри. Тя от онези жени, които може да не носят капчица грим, да са облечени със стари и размъкнати дрехи и току що да са станали от сън, след тежка нощ, и пак ще са красиви и неустоими. На 18 години е имала всичко – богатство, красота, както и самочувствието да е наследница на една от най-старите и уважавани фамилии в родния й град Париш, Мисисипи. 15 години по-късно тя се завръща там, с три брака зад гърба си, бедна и поочукана от живота, но помъдряла. Съгражданите й не таят особено топли чувства към нея и то заслужено. Някога Шугар Бет е била най-популярното момиче в училище и е направила живота на определени хора доста неприятен. Време е за разплата и тя ще трябва да се изправи лице в лице с всички, които не са я забравили. Сред тях е и Колин Бърн, някогашният й учител по литература, чиято кариера за малко не е съсипала. Сега ролите са разменени, Колин е богат и известен и е измислил своето отмъщение. Разбира се, между двамата ще припламнат любовни искри и по нататък всичко е история.

Сюзан Елизабет Филипс има приятен стил на писане, а хуморът е добре премерен. Хареса ми образа на Шугар Бет, която за разлика от името си, не е някоя лигава и безлична девойка, нещо средно между майка Тереза и Флорънс Найтингейл. Омръзнало ми е от сладки и мили героини, които винаги са готови да помогнат. В реалния живот, дори и да си добър, понякога вършиш ужасни неща и то съвсем осъзнато. Колин от своя страна е доста ексцентричен образ и доста се посмях с него. На втори план се развива любовната история между Уини Дейвис и Райън, която ми беше дори по-интересна от тази на Шугар Бет и Колин. Тя показва някои от не най-прекрасните действия, предизвикани от любов и какво е готов да стори човек, когато иска много силно някой. Поуката е ясна, самоуважението е нещо, което не е редно да се потъпква в името и на най-силните чувства.

# 725
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Бард са издали нова Нора Робъртс, Убежище. Много ми хареса, прочетох я на един дъх.

Скрит текст:
Кейтлин Съливан е от холивудска фамилия и на десет е вече звезда. Но все още обича да си играе на криеница с братовчедите си… докато един ден изчезва по време на игра.
Кейт е умна и находчива и успява да се измъкне от ръцете на похитителите си. Тийнейджърът Дилън Купър е шокиран, когато открива израненото и ужасено момиченце в кухнята на семейното ранчо в Биг Сър. Но след като научава историята ѝ, семейството му ѝ осигурява убежище и утеха и се обажда веднага на близките ѝ.
Бедите на Кейт не приключват дотук. Открива предателство, което ще изпрати човек, на когото е вярвала, в затвора. Следват години в Ирландия, където е защитена, но в душата ѝ се надига безпокойство. Когато най-сетне се връща в Лос Анджелис с надеждата отново да се снима във филми и да преодолее травмата, тя не знае, че в нощта на отвличането са покълнали две семенца – на голяма любов и на непреодолимо желание за отмъщение.


# 726
  • Мнения: 2 466
Благодаря Ви за препоръките. Ще започна с нещо самостоятелно. Засега не ми се четат поредици.

# 727
  • Мнения: 161
Бард са издали нова Нора Робъртс, Убежище. Много ми хареса, прочетох я на един дъх.

Скрит текст:
Кейтлин Съливан е от холивудска фамилия и на десет е вече звезда. Но все още обича да си играе на криеница с братовчедите си… докато един ден изчезва по време на игра.
Кейт е умна и находчива и успява да се измъкне от ръцете на похитителите си. Тийнейджърът Дилън Купър е шокиран, когато открива израненото и ужасено момиченце в кухнята на семейното ранчо в Биг Сър. Но след като научава историята ѝ, семейството му ѝ осигурява убежище и утеха и се обажда веднага на близките ѝ.
Бедите на Кейт не приключват дотук. Открива предателство, което ще изпрати човек, на когото е вярвала, в затвора. Следват години в Ирландия, където е защитена, но в душата ѝ се надига безпокойство. Когато най-сетне се връща в Лос Анджелис с надеждата отново да се снима във филми и да преодолее травмата, тя не знае, че в нощта на отвличането са покълнали две семенца – на голяма любов и на непреодолимо желание за отмъщение.


И аз я пипнах веднага,щом я зърнах! В момента я поглъщам 😁💞

# 728
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!
Можете ли да ми препоръчате нещо от типа на Греховна империя на Меган Марч, на Меган съм ги чела всичките.
Благодаря ви предварително!

# 729
  • Мнения: 348
Здравейте момичета!
Можете ли да ми препоръчате нещо от типа на Греховна империя на Меган Марч, на Меган съм ги чела всичките.
Благодаря ви предварително!

Може да погледнете книгите на Л. Дж. Шен, Пенелъпи Дъглас и Пенелъпи Уорд.

# 730
  • Мнения: 704
Преди малко завърших https://www.goodreads.com/book/show/50365912-not-my-romeo супер сладка книга, много ми хареса. Изобщо тази авторка става една от любимите ми, досега каквото нейно съм прочела, все ми е харесало.
Ииии след  нетърпеливо чакане преди малко излезе https://www.goodreads.com/book/show/54319549-a-kingdom-of-flesh-and-fire веднага я започвам, май тази нощ няма да се спи.

# 731
  • Мнения: 818
Наскоро прочетох "Танц на вселени" от българската авторка Антония Нотева. Искам да ви кажа, че книгата е супер релаксираща и грабваща, изключително много ми хареса и горещо я препоръчвам!

# 732
  • Мнения: 1 359
Ето това започна вчера и  след малко ще завърша първа книга. https://www.goodreads.com/book/show/20759393-poison-princess Знаете, че не харесвам книги, в които героите са тийнове, НО тази е супер яка.  Изобщо и по никакъв начин не ме дразни възрастта на героите. Кресли е много добра, признавам й го, всичко нейно, което съм чела е добро .

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз пък съм на последната от Роял Елит на Рина Кент и много харесвам серията. Вероятно би било по-добре да се чете с малки почивки, но ..... доволна съм. Ако не сте чели авторката, сматам че би се харесал на почитателите на Шен.

# 734
  • Мнения: 4 032
Прочетох Срещу вълните на Люси Елеазар. Много ми хареса. Препоръчвам книгата, както и всичко друго на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт