ЮНЧЕТО изправя се самичко и в устата слага всичко - Тема 9

  • 18 632
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 015
Аз получих. Термина ми беше на 4.06.

# 706
  • Мнения: 972
И аз получих остатъка, вчера. А още от миналата седмица ми бяха излезнали в приложението на НОИ. А терминът ми беше на 21. Може да не са ги подали още от работата към НОИ.

# 707
  • Мнения: 6 890
Аз за прохождане ползвах обувки КК, а сега взех най-обикновени сандали от Хиполенд за 13 лв. Моя ходи от два месеца и не мисля, че все още е нужно да са някакви специални. Изглежда да са му удобни, ходи си нормално с тях.

# 708
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Елси, нашите пантофки са изключително тънки и меки, кожата е дебела може би 1мм. Задържат се за крачето с помощта на скрит ластик, благодарение на който няма ранички и мазолчета. А и са така направени, че има от къде да минава въздух и да се проветрява крачето.

# 709
  • Мнения: 560
И аз взех на Понки, само че буйки  https://ponki.bg/produkt/obuvki-za-prohojdane-ponki-14/. Но са със супинатор...

# 710
  • София
  • Мнения: 4 015
Аз гледам да ги държа боси на двора, обувам ги само навън. До плажа и обратно също сме боси.

Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 14:40 от ditmade

# 711
  • Мнения: 560
Аз гледам да ги държа боси на двора, обувка ги само навън. До плажа и обратно също сме боси.
Екстра! Направо си припомних романтиката едно време да щъкам боса по двора. И аз се каня да я заведем на вилата да походи боса по тревичка и гола земя, ама още малко да се научи да ходи, че тепърва оня ден реши, че ще ги ползва и за ходене тия крака, освен за лазене...

# 712
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Ditmade, обожавам ходенето бос, за съжаление само вкъщи може. Като бяхме на село изобщо не съм му обувала обувки, навсякъде беше бос. В София обаче няма как.

# 713
  • Мнения: 2 599
Аз се върнах на работа и не мога да помогна за майчинството.
Бос е наистина най-добре, ама навън няма как...

# 714
  • Мнения: 458
Аз имам останали сандали адидас от баткото и щъка с тях. Беше по така преди 4 месеца като проходи, сега вече мисля, че не е наложително да са за прохождане. Те са толкова лекички и меки, че все едно е бос.
Аз получих за остатъка от юни на 2ри юли. Термина ми беше 17.06

# 715
  • Мнения: 620
Дитмейд, благородно ви завиждам за плажа! ❤ Нас тази година май няма да ни огрее... Мен ме притеснява на ходенето бос, дали няма да му пари на ходилцата на нагрятите плочки 🙄 Моят още не ходи, като гледам може и чак края на лятото да  се сети, затова и обувки не съм му взела.
Относно преводите, терминът ми последно го нагласиха 27.5, на 9.6 имам преведен остатък, а на 2.7 е първия превод 380 лв.
И да питам, пръскате ли бебчовците против комари и с какво? Моя, милия, го направиха на решето миналия ден 😣

# 716
  • Мнения: 972
Дитмейд, благородно ви завиждам за плажа! ❤ Нас тази година май няма да ни огрее... Мен ме притеснява на ходенето бос, дали няма да му пари на ходилцата на нагрятите плочки 🙄 Моят още не ходи, като гледам може и чак края на лятото да  се сети, затова и обувки не съм му взела.
Относно преводите, терминът ми последно го нагласиха 27.5, на 9.6 имам преведен остатък, а на 2.7 е първия превод 380 лв.
И да питам, пръскате ли бебчовците против комари и с какво? Моя, милия, го направиха на решето миналия ден 😣

Бочко, той е за годинка + и на мен лично ми е вършел работа, като ме нападаха комари и бълхи. Сега цъкам количката, директно още не съм я пръскала. И един клипс бях взела за количката, ама някъде го е хвърлила по разходките. Но бочкото за мен си върши работата. ✌

# 717
  • Мнения: 848


Това ползвам, за 0+ го дават, пази и от кърлежи, ама цената е 3 пъти колкото Бочко.

# 718
  • Мнения: 2 599
Аз взех един ролон на чико, става и за по-мялки бебета и я мажа,  че много комяри има. Наскоро откри пързалките и люлките и не иска вече в количката. Simple Smile

# 719
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
И от мен един глас за Бочко, харесвам и гела за след ухапване.

Общи условия

Активация на акаунт