НОЕМВРИйчета 2❤️2❤️ - Тема 2

  • 29 220
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Здравейте, и аз се включвам в списъка 11г.с и 3 д, на 32 г с термин 15.11.2020г

# 16
  • Мнения: 863
Записвам се и аз, момичета Heartbeat
Ася - 25 години
София
Термин - 11.11 Sparkling Heart

Момичета, исках да попитам нещо - кажете от къде да си взема някакви дрехи ?! Кои магазини в София за дрехи работят, след като моловете не работят не знам от къде да си взема. Не искам да са предназначени специално за бременни,а просто да си взема нещо долно / спортно долнище, елсатични дънки с ластик отгоре / Благодаря Yellow Heart

# 17
  • Мнения: X
За новата темичка, 13+3 седмица, термин 04.11 , ако го дочакаме ,ако не , ще сме откомврийци. Почти 100% мъж Simple Smile

Някой беше питал в предната тема за прегледа . При мен се налага вагинален ехограф, защото когато пробва с коремния се вижда само черен екран. Опитва се 5 Мин и нищо. Каза, че се налага с другия, заради много обърната матка, каза, че стояла много надолу и някак килната настрани, каквото и да означава това. Аз за всяко нещо просто питам дали е опасно. Освен това имам субсептум и предишни сраствания, които разкъсахме със спирала. Въпреки всичко това, бебето стана от първия път и сега е добре. 😁 Проспа цялото това бърникане в мен и чак накрая ми помаха с ръчички HugHearts

# 18
  • Мнения: 27
Аз няколко поста един след друг, но се сещам разни неща, ще извинявате 🙄
http://www.detetovteb.com/bremenni-i-karmene/vazglavnitsi-za-kar … remenni-u-obrazna Тази въглавничка поръчах, някоя от вас я беше похвалила 🙂
Пия Биозин мама, фолиева и витамин Д.
От Лидл нищо не взех, защото не мога нез да пробвам ☹

# 19
  • Мнения: 410
Страхотна тема, благодаря Диди!
Аз съм с термин 21 ноември, близнаци, първа бременност. На 32г от София съм, но в момента живеем в Германия.

# 20
  • Мнения: 266
Моят термин е между 16 - 23 ноември 😁 не знам точно заради късна овулация 😁 На 25г. съм от София.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 234
Аз съм Надежда , на 29г, втора бременност , термин 13.11. 2020

# 22
  • Мнения: 26
Моят термин е на 27.11. Първа бременност, на преклонните 35 съм:joy:Joy

# 23
  • Мнения: 606
За списъчето аз съм Цвети на 25г. (след 3 месеца навършвам 26) Варна, термина ми е 5.11 по последна информация. Още нямаме пол, но имам чувството че ще е момче. Винаги съм искала, но да си призная, малко ме е страх дали ще се справя. Гледала съм дъщерята на кака ми преди години и имам опит с момичета. ММ иска момче, аз май повече момиче, но да е здраво пък каквото и да е ☺️🥰
Аз съм с обърната матка и до сега ме гледаха с вагинален ехо, на последния преглед бях с коремен, лекарката каза, че ще опита да види дали ще стане, че не иска да ме мъчи понеже тези мерки изискват време. За мое щастие бебо беше послушен и беше застанал добре, всичко си измерихме без проблем, беше много интересно как махаше с ръчички (за мен бяха точици).

# 24
  • Мнения: X
Аз съм малко притеснена. От неделя ме боли корем като пред цикъл. Днес се чух с лекарката. Каза да пия ношпа и да не се натоварвам физически по никакъв начин, утре да се чуем пак. Но мен продължава да не боли и след три по две ношпа

# 25
  • Мнения: 25
Записвам се и аз, момичета Heartbeat
Ася - 25 години
София
Термин - 11.11 Sparkling Heart

Момичета, исках да попитам нещо - кажете от къде да си взема някакви дрехи ?! Кои магазини в София за дрехи работят, след като моловете не работят не знам от къде да си взема. Не искам да са предназначени специално за бременни,а просто да си взема нещо долно / спортно долнище, елсатични дънки с ластик отгоре / Благодаря Yellow Heart
Днес видях че H&M на Витошка работи,също и теранова на пиротска както и други малки магазинчета там щ. Също и някои от магазините Pepco  аз от там си купих клин тип дънки с ластик. Тези магазини открих да работят

# 26
  • Мнения: 863
Записвам се и аз, момичета Heartbeat
Ася - 25 години
София
Термин - 11.11 Sparkling Heart

Момичета, исках да попитам нещо - кажете от къде да си взема някакви дрехи ?! Кои магазини в София за дрехи работят, след като моловете не работят не знам от къде да си взема. Не искам да са предназначени специално за бременни,а просто да си взема нещо долно / спортно долнище, елсатични дънки с ластик отгоре / Благодаря Yellow Heart
Днес видях че H&M на Витошка работи,също и теранова на пиротска както и други малки магазинчета там щ. Също и някои от магазините Pepco  аз от там си купих клин тип дънки с ластик. Тези магазини открих да работят
Супер, мерси много:hibiscus:

# 27
  • Мнения: 266
Аз съм малко притеснена. От неделя ме боли корем като пред цикъл. Днес се чух с лекарката. Каза да пия ношпа и да не се натоварвам физически по никакъв начин, утре да се чуем пак. Но мен продължава да не боли и след три по две ношпа

Споко Дух аз съм същата... може просто да си с по-чувствителна матка и с нарастването на бебето да те понаболява. И аз звънях на доктора за същото и на мен ми каза като на теб... след 2 дни ми отминаха болките, след 3-4 дни пак ме заболя после пак спря ... това е постоянно при мен, ако нямаш кървене не се панирай, пий си хапчетата и почивай, няма какво друго да се направи... матката ти се разтяга . Както вече казахме - една повръща, друга я боли глава, трета я боли корем... бременни сме 🤷🏻♀🤗 
П.С. Разбира се ако много те боли и усещаш контракции (като прерязване) веднага отиваш на лекар 😚

# 28
  • Мнения: X
Аз съм малко притеснена. От неделя ме боли корем като пред цикъл. Днес се чух с лекарката. Каза да пия ношпа и да не се натоварвам физически по никакъв начин, утре да се чуем пак. Но мен продължава да не боли и след три по две ношпа

Споко Дух аз съм същата... може просто да си с по-чувствителна матка и с нарастването на бебето да те понаболява. И аз звънях на доктора за същото и на мен ми каза като на теб... след 2 дни ми отминаха болките, след 3-4 дни пак ме заболя после пак спря ... това е постоянно при мен, ако нямаш кървене не се панирай, пий си хапчетата и почивай, няма какво друго да се направи... матката ти се разтяга . Както вече казахме - една повръща, друга я боли глава, трета я боли корем... бременни сме 🤷🏻♀🤗 
П.С. Разбира се ако много те боли и усещаш контракции (като прерязване) веднага отиваш на лекар 😚
Благодаря ти!
А ма то мен и кръста ме боли и ми се гади Simple Smile)
Ами аз преди спортувах и доста ходех пеша, но сега ми каза само да лежа. Надявам се първо бебето да в добре и после да мога пак да спортувам.

# 29
  • Мнения: 863
Момичета, а през колко време аг ви записва час за преглед ? На мен през две седмици

Общи условия

Активация на акаунт