НОЕМВРИйчета 2❤️2❤️ - Тема 2

  • 29 200
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Момичета, а през колко време аг ви записва час за преглед ? На мен през две седмици
От 23.04 за 20.05 до 6ти месец по 1 път.

# 31
  • Мнения: 863
И на мен ми се вижда много, но може би,защото му казах,че имам един мисед миналата година в начална бременност.

# 32
  • Мнения: 82
Най-вероятно е заради това да.

# 33
  • Мнения: 863
А да попитам още нещо - както писах утре съм на кръвни изследвания в Майчин дом, без ултразвук и се чудех дали се чака много, имайки предвид,че е без час :/

# 34
  • Мнения: 22
Здравейте, записвам се с моето ноемврийско чудо Simple Smile
На нас всичко ни предстои, първо дете. Simple Smile

36 години
Термин - 29.11.20
9-та г.с.
Ива
София

# 35
  • Мнения: 363
Ох, и аз съм от възрастните тук. На 33 години, втора бременност. Вече имам едно момиченце.
Другата седмица ще съм на БХС и ФМ, тогава ще дам яснота.
Уж термина ми трябва да е на 20.11.20, но на ехограф излиза 16.11.20. Ноемврииче ще е, но на коя дата 🤷‍♀️

# 36
  • Мнения: X
Ох, и аз съм от възрастните тук. На 33 години, втора бременност. Вече имам едно момиченце.
Другата седмица ще съм на БХС и ФМ, тогава ще дам яснота.
Уж термина ми трябва да е на 20.11.20, но на ехограф излиза 16.11.20. Ноемврииче ще е, но на коя дата 🤷‍♀️
Аааа не така. Някои сме почти на същата възраст, пък не сме с втора бременност Grinning Възрастни сме били... тц тц тц
И аз другата седмица съм на БХС и терминът ми е около 17-18 ноември.

Днес пак ми е лошо, събудих се с болки в главата и ми е замаяно. Леко ми се гади.

# 37
  • Мнения: 41
Здравейте , дали ще е проблем ако отида за БХС в 14 седмица ?
Предстои ми връщане в БГ , и 2 седмици карантина ... И за това трябва да отида пак тогава .
Как мислите , много ли ще е късно?

За списъка:
Термин 14.11
Втора бременност - 33 год.

# 38
  • Мнения: 372
Страхотна думичка!!!
Аз вече съм в 13 и 3 дни и още ма се гади !
Поне вече спрях дуфастона ходих на преглед и ми казаха че най-вероятно е момиче .Сега в Петък съм на БХС при Стоилов и ще пиша.
Някой вече бил ли е при него да кажа как протича прегледа?
За списъка
Емануела
На 32
Трета бременност ( като ще ми е второ дете)
Момче на 2 и 8 месеца
Термин 05.11.2020 г

# 39
  • Мнения: 295
Хоп и аз в новата тема! Прекрасна е!
Име:Гергана
Години:29(все още)
Термин:15.11
Лелее!Чета ви постоянно, но не съм писала от няколко дни! Дори не успях да изчета всичко от новата тема Simple Smile Веднага ще се поправя. Присъединявам се и към фейс-групата!
П.С. Изчетох ви на един дъх! Много се радвам за всички хубави новини и затова, че някои вече знаят пола на бебоците си. Аз нямам предпочитания, макар че вкъщи всеки си има-баткото иска момче😏, малката-момиче, таткото уж е без претенции, но все му говори в мъжки род, а аз съм сигурна, че ще е момиче. Досега усетът ми не ме е подвеждал, но нищо не се знае. Само да е живо и здраво. Иначе на БХС съм на 5.05.Бях решила да не давам кръвни този път, но реших, че ще мина и през Майчин дом и ще си направя всички изследвания. Уж трето, а нещо притесненията ми са огромни, та ще се застраховам. Иначе се чувствам добре и нямам оплаквания вече Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 09:55 от Gerta

# 40
  • Мнения: 82
А аз за фейс групата към кого да се обърна?

# 41
  • Мнения: 2 515
А аз за фейс групата към кого да се обърна?
Диди е поставила линк в първия пост. Тя ще те добави. Можеш да ѝ пишеш на лично, за да знае коя си, че всеки може да иска да се присъедини. За термините, също ѝ пишете на лично, за да не изпълваме темите бързо Flowers Hibiscus

# 42
  • Мнения: 27
Добро утро!
Аз имам едно притеснение.
Има ли други със силикон?
И как ще процедирате с кърменето?
Искам да споделя, че съм възхитена от олиото против стрии на Юсеин и го препоръчвам горещо.
Мажа се веднъж на ден след баня и до следващия ден още го усещам като се пипна.
Препоръча ми го моя близка, на която не и е излязла нито една стрия 🤔

# 43
  • Мнения: 606
Има ли други със силикон?
И как ще процедирате с кърменето?

Приятелка на моя колежка в университета си кърми със стига да е подмускулно, но се разваля формата и ако това те притеснява трябва да се сменят имплантите (тя мисля че след 4тия месец на бебето ги смени). На друго момиче й бяха казали да не кърми въобще, за да избегне последваща операция.
ПС. говоря само от слухове, не съм запозната

За прегледите аз бях в 7г.с., 10г.с., 12г.с (регистрация и БХС), следващият ми час е за 22.05 тогава трябва да съм в 16г.с Разбира се ако има нещо ми казаха веднага да се обадя или да отида и без час. На мен пък ми се иска да е по-често, че да си го виждам, но знам че не хубаво.

# 44
  • Мнения: 82
Cve7i аз също съм Цвети и също съм от Варна Simple Smile къде се следиш?

Общи условия

Активация на акаунт