Доктор Иван Сигридов # 3

  • 49 082
  • 847
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 421
Здравейте! Може ли някой да ми каже,дали в Бургас могат да се пуснат изследвания за тромбофия и в коя лаборатория? Благодаря.

# 91
  • UK
  • Мнения: 37
Здравейте! Може ли някой да ми каже,дали в Бургас могат да се пуснат изследвания за тромбофия и в коя лаборатория? Благодаря.
  В лаборатории Лина, предразположение към тромбоза(разширен) 175 лв.!

# 92
  • Мнения: 218
Здравейте,
Моята история е дълга, но накратко ще разкажа. Два спонтанни аборта в 7 и 21г.с,раждане в 29 г. с със серклаж. Проблема е, че съм с високи левкоцити и тромбоцити, и по време на бременност се покачват + црп без шийка и тръгва раждане. Правени са ми всевъзможни изследвания от хематолози, имунолози и не намират причина. И трите бременности са правени със стимулация. За моя голяма изненада, установих, че съм бременна и сега нямам идея на кафе..... Може ли да ме посъветва те, към кого да се обърна... Страшно съм притеснена Sad

# 93
  • Мнения: 16 871
Първо веднага си запиши час при др. Христов от болница Надежда. Той прави серклажи. Нататък трябва да си избереш аг. За Колева от Токуда има добри отзиви от жени с проблемни бременности, наясно е с терапии. Можеш да попиташ и Христов дали ще ти препоръча някой, предполагам той ще те следи изевстно време преди и след серклаж.

# 94
  • Мнения: 218
Първо веднага си запиши час при др. Христов от болница Надежда. Той прави серклажи. Нататък трябва да си избереш аг. За Колева от Токуда има добри отзиви от жени с проблемни бременности, наясно е с терапии. Можеш да попиташ и Христов дали ще ти препоръча някой, предполагам той ще те следи изевстно време преди и след серклаж.


Благодаря, имам записан час за 3ти при него, дано даде някаква надежда.

# 95
  • Мнения: 16 871
Не се притеснавай. Бъбълчето ако се включи и тя е с едно раждане в 20 и някоя гс, високо црп и всякакви други екстри. Прави серклаж при Христов и успя да удържи до 33 г.с., а бебето вече е голям юнак.

# 96
  • Мнения: 816
Здравейте,
Моята история е дълга, но накратко ще разкажа. Два спонтанни аборта в 7 и 21г.с,раждане в 29 г. с със серклаж. Проблема е, че съм с високи левкоцити и тромбоцити, и по време на бременност се покачват + црп без шийка и тръгва раждане. Правени са ми всевъзможни изследвания от хематолози, имунолози и не намират причина. И трите бременности са правени със стимулация. За моя голяма изненада, установих, че съм бременна и сега нямам идея на кафе..... Може ли да ме посъветва те, към кого да се обърна... Страшно съм притеснена Sad
За левкоцитите - правила ли си си изледвания за непоносимост към храни - за глутен и лактоза и др.  Иначе ако е в малко покачването уж нормално за бремени , но сигурно нямаш това предвид. Отделно вече трябва да се търси някаква бактериална или др. инфекция ,която да води до възпаление в организма . Щит жлеза сигурно си гледала - но е добре и на ехограф да се види .

# 97
  • Мнения: 218
Здравейте, за непоносимост не са ми правили. Откриха проблема преди 4 години. Левкоцитите са ми 18-19, тромбоцити към 600.Когато тръгна раждането излез аха левкоцити 35,тромбоцити 980,црп 350.Няма възпаление 5 месеца бях на антибиотици.

# 98
  • Мнения: 212
Мариелка_147, и аз те съветвам за д-р Христов - супер, че имаш час при него! Чувала съм добри отзиви за д-р Ташков, може би някой може да сподели от личен опит относно проблемни бременности. За фетална морфология - д-р Георгиев в Надежда.
Успех, дано този път всичко е наред до термин! 🍀🍀🍀🍀🍀

# 99
  • Мнения: 16 871
Въпросът е, че ЦРп е много високо. Наистина ти трябва добър лекар. Ако трябва и двама и ги редуваш. Никога не е излишен допълнителен поглед.

# 100
  • Мнения: 816
Здравейте, за непоносимост не са ми правили. Откриха проблема преди 4 години. Левкоцитите са ми 18-19, тромбоцити към 600.Когато тръгна раждането излез аха левкоцити 35,тромбоцити 980,црп 350.Няма възпаление 5 месеца бях на антибиотици.
То нищо не се открива , но високи левкоцити и црп - говори за някакво възпаление или нещо автоимунно . Важно е всичко да е наред сега . Успех !

# 101
  • Мнения: 218
Здравейте, за непоносимост не са ми правили. Откриха проблема преди 4 години. Левкоцитите са ми 18-19, тромбоцити към 600.Когато тръгна раждането излез аха левкоцити 35,тромбоцити 980,црп 350.Няма възпаление 5 месеца бях на антибиотици.
То нищо не се открива , но високи левкоцити и црп - говори за някакво възпаление или нещо автоимунно . Важно е всичко да е наред сега . Успех !


Да, имаш нещо но не знаем какво е. Малкия и той беше с црп 100,казаха от мен. И раната ми се възпали, след секциото та почти заедно ни изписаха.Ако пак трябва да мина през това...... не знам.
Благодаря на всички Simple Smile

# 102
  • Мнения: 16 871
Не се настройвай предварително. Може и да се наложи пак да минеш през нещо подобно, може и да не. Важното е да имаш читави лекари. Говори с Христов първо.

# 103
  • София
  • Мнения: 646
Ходила ли си на ревматолог? Аз бих те посъветвала да отидеш при Русев и ревматолог и да ти пуснат малко изследвания. Ако са високи - вливки имуноглобулини

# 104
  • Мнения: 218
Ходила ли си на ревматолог? Аз бих те посъветвала да отидеш при Русев и ревматолог и да ти пуснат малко изследвания. Ако са високи - вливки имуноглобулини

Да ходила съм при двама. А кое трябва да е високо за имуноглоболин?

Общи условия

Активация на акаунт