Отговори
# 735
  • Мнения: 13 082
Сефора обявиха намаленията вече. 25% на парфюми, -30% на всички техни продукти и 30% на избрани палитри. Ще фалирам... както всяка година де.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 210
Дъглас имат по един намален продукт всеки ден тази седмица - има ги с цените в инстаграма им - хидратиращия на Клиник, ЕЛ нощен крем, серумът на Кларанс, т.н.

# 737
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
И кое и е чудното на тази цена? За сравнение на друго място е 30 мл за 168 лв редовна цена без намаление в момента... Така, че офертата е наистина добра.
Продуктите на реномирани марки са си скъпи навсякъде, то е ясно и колкото по-изгодно де купят, толкова по-добре. А дали вече на някой тези цени му се струват оправдани си е негово лично мнение.
А и този серум е базов и върху него трябва да се надгражда. Сам по себе си никога не е достатъчен като грижа. Но както Лайт е написала позволява съчетаване и наслояване  с много продукти. Аз също го харесвам, а и наистина е много икономичен. Консистенцията и пипетката са добре съчетани. Само аромата на билки малко ме дразни.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 713
За колко време стига горе долу?

# 739
  • Мнения: 3 342
Аз затова и споделих офертата на Debenhams. Жалко, че беше само за ден. Цена от 35 лири за 58 мл. си беше истинско попадение.
Харесвам серума и съм го използвала няколко пъти, но, честно казано, не съм обръщала внимание за колко време стига.

# 740
  • София
  • Мнения: 4 713
От петък доколкото разбрах, ще има 30% отстъпка на Ести Лаудер. Ако имаш възможност, може да изчакаш дотогава за ФДТ. Предполагам и Сефора ще се включат с някакво намаление.
Значи ще се чака

# 741
  • Мнения: 2 777
Дъглас имат по един намален продукт всеки ден тази седмица - има ги с цените в инстаграма им - хидратиращия на Клиник, ЕЛ нощен крем, серумът на Кларанс, т.н.
Цената на дабъл серума на Кларанс е добра, за който го харесва и ползва. 96 лв. вместо 161 на 21.11

# 742
  • Мнения: 975
Някой питаше за на too faced коледните комплекти-в момента имат 30 % намаление в cult beauty

# 743
  • Мнения: 2 000
Дами Фенти и Марк Джейкъбс дек.козметика предлагат ли в нашата Сефора ?

# 744
  • Мнения: 7 586
Fenty-да , Marc Jacobs-не .

# 745
  • София
  • Мнения: 1 210
30% в бутиците на ЕЛ на всичко от 20/11 до 29/11

# 746
# 747
  • Мнения: 199
Намалението в МАК на всичко ли е или само на избрани продукти?

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Момичета, от бутиците на Estée Lauder може ли да се поръчва по телефона с куриер при настоящите условия?

# 749
  • Мнения: 2 000
Намалението в МАК на всичко ли е или само на избрани продукти?
На всичко

Общи условия

Активация на акаунт