Отговори
# 720
  • Мнения: 13 083
+1 за Soft glam. Аз нещо съм метнала око и на Modern renaissance, знам че е прашлива доста, но ми е много есенна и тя.

# 721
  • Мнения: 3 640
Urban Decay naked heat

# 722
  • Мнения: 1 875
Сефора обявиха намаленията си за ЧП (25-27.11) -25% на парфюми и парфюмни комплекти
-30% на желани палитри

# 723
  • Мнения: 7 703
На мен ми е интересно дали и палитрите за контур ще влизат . И ако може да ми препоръчате палитра .🙏🏼

# 724
  • Мнения: 3 346
Който пазарува от Англия и харесва Advanced Night Repair Serum на Estee Lauder - в Debenhams има добра оферта: 30 мл. серум + 4 минита - за 35 паунда.

линк

# 725
  • Мнения: 13 083
Candy, и миналата и поминалата година на ЧП беше намалена контуриращата на КВД. Аз я имам и си я ползвам, но лека ръка трябва за нея, че е пигментирана и лесно можеш да се докараш за смях.

# 726
  • Мнения: 7 703
Аз я имам и съм ползвала само нея , чудя се за палитрата на Anastasia Beverly hills.

# 727
  • Мнения: 1 875
На мен ми е интересно дали и палитрите за контур ще влизат . И ако може да ми препоръчате палитра .🙏🏼
KVD за мен си остава незаменима, въпреки че последните 2 цвята вдясно си останаха недокоснати . Grinning От лятото ползвам само tantour на Huda и ми е най-най-любимият продукт. Препоръчвам го - икономичен и бърз за работа, ако нямаш проблем с това, че е кремообразен продукт. Ползвам го с четката, която тя създаде за него и нямам забележки.

# 728
  • Мнения: 13 083
ABH май беше кремообразна? Не съм я заглеждала никога. Виж и на Бенефит, Хула е страхотен контур, аз го имам като единичка, хайлатъра също. Помня, че имаха палитричка, но какво точно съдържа не се сещам в момента.

# 729
  • Мнения: 2 702
На КVD на каква цена е контуриращата палитра?

# 730
  • Мнения: X
Аз съм виждала Кенди на снимка и бих и препоръчала ShapeShifters на UD

# 731
  • София
  • Мнения: 4 725
Утре ще отида до Сефора и искам съвет
Какъв фондьотен да си взема че да сой по естествено на кожата?
Има ли доволни от серума на ЕЛ?

# 732
  • Мнения: 2 799
Утре ще отида до Сефора и искам съвет
Какъв фондьотен да си взема че да сой по естествено на кожата?
Има ли доволни от серума на ЕЛ?
От серума на ЕЛ доволни има много. Аз съм една от тях. Хубав продукт, който хидратира много добре и се съчетава лесно с всичко върху него. Винаги държа в наличност. Не знам цената му в Сефора в момента, но в Нотино е сравнително добра.

# 733
  • София
  • Мнения: 4 725
30 мл 109 лв 🙄

# 734
  • Мнения: 3 059
От петък доколкото разбрах, ще има 30% отстъпка на Ести Лаудер. Ако имаш възможност, може да изчакаш дотогава за ФДТ. Предполагам и Сефора ще се включат с някакво намаление.

Общи условия

Активация на акаунт