Масаж на цяло тяло - как да се облека

  • 18 152
  • 24
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
С прашка.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Абе той масажиста е свикнал да гледа голи тела, ама аз не съм свикнала да ме гледа чужд мъж гола.  Laughing

# 17
Ако масажът е на цялото тяло трябва да си гола, а дупето ще си го покриеш с кърпа.
Няма нищо неудобно

# 18
  • Мнения: 5 500
Щом е на цяло тяло те сами ще й покрият дупето с кърпа, а като се обърнеш по гръб ще тя покриват периодично гърдите и слабините. С прашки е най-удобно за да не местят постоянно бикините. А сутиена така или иначе ще го разкопчеят.

# 19
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Дадохте ми страхотна идея  Mr. Green. Сега се тормозя с диети и фитнес, но сега си обещавам награда масаж, като сваля 15 кг.  Crazy

# 20
# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

В повечето добри салони ти дават бикини за еднократна употреба, който са супер удобни и са като прашки.Хем не цапаш своето бельо / защото те мажат с разни есенций и масла / хем и притеснението ти как да се облечеш отпада!
Не се лишавай от това удоволствие ще останеш много доволна от един релаксиращ масаж на цяло тяло!

# 22
  • Мнения: 11 004
Ако не ти дадат такива бикини, най-добре е с кърпа на дупето - от гинеколог, козметик и масажист няма защо да се притесняваш!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 914
Ако масажистът ти хареса може и гола  Twisted Evil Laughing Иначе друг вариант е изрязано бельо.
На някой последното по им действа Joy

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В повечето добри салони ти дават бикини за еднократна употреба...
Тъкмо и аз това щях да пиша. Особено, ако те мажат с цапащи мазила, а след това няма да се прибираш у дома.

Общи условия

Активация на акаунт