Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са предпочитанията на майките при избора на болница за раждане?
Какви са мненията за бебешките кошари?
Какви са мненията за избора на размери на бебешки дрехи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са предпочитанията на майките при избора на болница за раждане?
Майките имат различни предпочитания по отношение на болницата, в която биха искали да родят. Някои се насочват към конкретни болници като Пълмед, Токуда, Надявам се, Шейново и Майчин дом и изборът им може да зависи от предишни преживявания, доверие към лекарите, условията в болницата и наличието на неонаталогия.
-
Какви са мненията за бебешките кошари?
Мненията за бебешките кошари са разнообразни. Някои майки смятат, че те са сладки и полезни за сън на бебето, докато други изразяват съмнения относно тяхната необходимост и безопасност. Наличието на предпазен колан и специален дизайн, който предотвратява притискане на бебето, може да бъде фактор за избор на кошара.
-
Какви са мненията за избора на размери на бебешки дрехи?
-
Какви са мненията за избора на болница в град София?
-
Каква е целта на бебешкото креватче и дали е необходимо?
Доктора каза, че всичко е наред, води, плацента. Аз му се оплаках, че корема ми се стяга понякога, както и прасеца през нощта и затова ми измери ми шийката - 3.20, каза, че е идеална. Бебето не се е обърнало все още, но има време, до 36 г.с. И отново си е седмица назад, но нова е нормално при по-дълъг цикъл, така че очаквам отново да родя след термина. Пуснахме кръвни изследвания, всичко е в норма, глюкоза, белтък и др. Питах го дали да пия витамини, каза- не 

все пак е бебче , а аз обичам свежите цветове . Взехме и 3 хавлийки,муселинови кърпи за попиване ,и бъркотийки като цяло, 2 торби за спане и това е общо взето. Ама то и тук няма отворени магазини за дрехи ..с кеф да отидеш и да разглеждаш, надявам се юни да ги отворят .. да купя останалите неща, докато не съм станала хипопотам 😁. Помпа , мисля да си взема колектора за кърма Haaka ,който си се води и помпа , да пробвам с него и ако не ми върши особено работа ще си купя електрона, но не мисля да се мъча с ръчна да си изтезавам гърдите. 
Всичко е сладко и хубаво.
не съм с енастроила, че ще идва бебе скоро. Цялото ми внимание е в голямото дете. Мисля да ходя до Джъмбо тия дни да взема някои неща за болницата и ако харесам някоя дрешка, макр че имам бая от голямото дете.