В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 57 259
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 147
Някой с препоръка за евтини дърводелски услуги?
И аз се включвам към питането. Simple Smile

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Извинявам се, но какъв е стоматологичния проблем с дете на 2.5г?
Едно от зъбчетата му започна да се руши, а на друго има петънца, които ми приличат на начална фаза на кариес.  
H.d., ще споделиш ли как протече лечението?
Скоро водих дъщеря си за първи път и петънцата бяха просто оцветяване на зъбите от храна. С повече търкане и добра паста се нормализираха нещата. Та дано и при вас да е това. А рушенето сигурно е от липса на минерализация. Ако е това препоръчвам Тут мус-а - приятен за децата и не е вреден за поглъщане ✌️


Дайте идеи за забавление днес? Без мол-а...за 4/5 годишни

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 12:59 от ralito89

# 692
  • Мнения: 164
Ние водихме малкия на зъболекар при д-р Диманова като беше на 2г.5м., понеже имах съмнение за кариес. Жената го прие бързо в предвид натоварения си график и потвърди съмнението ми, но всичко беше в начален етап. Изписа Тут мус и на всеки 6м. да ходи на преглед

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте!
Къде в Търново правят покани за сватба? Предполагам в сватбените агенции, но все пак да попитам

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 572
Аз поръчвам покани и други красоти само от тук.Може би 5-6 години съм поръчвала покани за рождените дни на децата, албуми също от тук.Разгледай.
https://www.facebook.com/dnboutique.bg

# 695
  • Мнения: 1 733
Здравейте, може ли мнение за ортодонт Марияна Чернева? Тя в Стоматологията работи нали?

# 696
  • Мнения: 1 780
Здравейте, може ли мнение за ортодонт Марияна Чернева? Тя в Стоматологията работи нали?
Не съм доволна. Дъщеря ми две години носи скоби, които се оказа че не помагат. Просто са били излишни и неподходящи. В смисъл детето е имало изместване на челюстта, която само с Горна скоба не се коригира. Мая Грашкина за два месеца с нейни шини коренна промяна.

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 572
Аз мога само да хваля доктор Чернева, мога и снимки да приложа на малката ми дъщеря.Тя е само с шини, а голямата беше с шини и брекети.
Преди да отида при Чернева, отидохме при Грашкина, първото нещо, което направи бе да ме уведоми за лизинговата схема на брекетите преди детето да си е отворило устата.Излишно е да казвам, че второ посещение нямаше.

Доктор Чернева работи в клиниката на Драганчеви.

Снимки на детето:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215978728766505&se … 0000..&type=3-преди, вижда се от кога е снимката, а преди това бяха още по-зле

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10219326486658360&se … 0000..&type=3-сега

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 21:03 от siska79

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Глас и от мен за д-р Чернева. Не съм била нейн пациент, но сестра ми е стоматолог и съм чувала само добри отзиви от нея.

# 699
  • Мнения: 16
Здравейте! Може ли препоръки за частни учители и школи по БЕЛ и Математика за кандидат-гимназисти в града.

# 700
  • Мнения: 549
Здравейте, момичета!
Моля ви за информация къде преглежда д-р Найме Сирачка и ако може телефон за връзка.
Благодаря предварително! Flowers Hibiscus

# 701
  • Мнения: 14 373
В Нова болница, в ДКЦ-то. Час се запазва по телефона,  на регистратурата на на ДКЦ-то.

# 702
  • Мнения: 2 147
Здравейте, момичета!
Моля ви за информация къде преглежда д-р Найме Сирачка и ако може телефон за връзка.
Благодаря предварително! Flowers Hibiscus
А аз ще помоля за отзив след посещението, ако е удобно, защото и аз мисля да я посетя. (Може и с лично съобщение.) Благодаря предварително! Simple Smile

# 703
  • Мнения: 549
Много благодаря, Алечка! А знаете ли дали предразполага пациентите си? Знам, че е твърде субективно за всеки. Искам да заведа баща ми, който е с диабет и да е при лекар, който ще му обърне внимание. Искам да намерим ендокринолог, при който да се следи. Преди месец беше при една друга ендокриноложка от града, но не остана доволен.

# 704
  • Мнения: 14 373
Ев, аз лично съм много доволна. Много е мила, обяснява спокойно, направи ми нужните изследвания. Реално при мен проблем нямаше,  та не знам за дългосрочно лечение как е, но моите впечатления са отлични.

Общи условия

Активация на акаунт