НОЕМВРИйската бригада днес пълзи и се изправя

  • 11 635
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Е това обяснява нещата за buba katina, а имали нещо по-хубаво от новината за предстоящо бебе  Hug
Мога да се похваля с ново постижение: Ники слиза сама от спалнята - за мен това е голямо постижение, досат усилия положих smile3501

# 16
  • Мнения: 479
Здравейте момичета,

Аз наистина се загубих последните месеци и сигруно сте ме позабравили.
От миналата седмица съм на работа и сутрин първата ми работа беше да вляза във форума да видя как сте. Радвам се че дечицата са добре и много порастнали  Laughing.

Да разкажа накратко за нас. Василенка расте и все повече дивее. В момента я гледа майка ми и за сега се справят отлично. За съжаление нямам актуални снимки на комп. в офиса но другата седмица ще кача да ви покажа. Основното й занимание е да се изправя по мебелите вкъщи и от известно време както си лази се изправя по средата на стаята съвсем сама. Вече забрави да казва мама, тати и др. а си плямпа едни огромни словосъчетания от които ние нищо не разбираме. Вече има три зъбчета и направо си хапе. С удоволствие си хапва готвени манджички от сорта на мусака и пълнени чушки и съвсем скоро ще почна да взимам готова кухня.

Края на Юли бяхме за две седмици на почивка във Фенерите близо до Боженци и в Трявна.  От Трявна съм просто възхитена, страшно ми хареса. Василенка се чувстваше прекрасно през цялото време а и ние също. Е щом се прибрахме аз тръгнах на работа веднага на другия ден та ми дойде като студен душ. Но вече влизам в ритъм. Единствено не знам как ще се справям с нощното недоспиване, защото Василенка продължава да се буди нощно време.

Хайде лек и слънчев ден от мен.  Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Гуини червените обущета са страхотни.
пак ли от чужбинско? Sad

# 18
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
Гуини с такива ягодови обувчици беше тоzи вторник едно момиченце в бебешката група  Wink и на мен много ми харесаха.
гледах също в един онлайнмагаzин теzи, които са като подплатени дслги чорапи . Не държат ли много тпло?

# 19
  • Мнения: 241
ДУ
Поредната безсънна иглавоболна нощ.
Почвам да мисля, че бременността е заразна  Mr. Green Най-добрата ми приятелка, учителката ми по немски (която е също българка), съседката...всичките бременни. Много им се кефя  Heart Eyes Пада голямо нищене на бременни въпроси.
Мерси за патъците. isaikova всички са ни от тук, до българско почти нямаме достъп.  Confused Идваме си 1-2 пъти годишно за по 2-3 седмици.
Ако някой иска нещо от тук, да си каже. Няма проблем да го донесем. След 2-3 седмици ще си идваме  newsm44
vivita държат много топло, но не спарват. Било свойство на естествената овча кожа. Те са ни подарък и са ни големички. Смятам, че за зимата, навън в количката, ще са чудесни.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 292
гуини, zащо не иска да спи малката?
имаме теzи кожени терлици, но са от агнешка кожа, не от овча  http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1443148
ето и това, zа което питаше

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1434456

а тук нещо подобно

http://www.baby-markt.de/lshop,showdetail,1155807122-19153,d,115 … agenzubehoer,.htm

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 12:33 от vivita

# 21
  • Мнения: 3 089
ни в клин, ни в ръкав да попитам - някой знае ли къде се продават по това време на годината сушени сини сливи. трябват ми спешно за хапки с бекон. утре най-късно трябва да имам, че киснат във вино. в рамстор няма, а също и в магазинчето на пазара. помощ, плийз.

не мога да ви чета, защото ми пуши главата с една поръчка със срок за днес.
довечера ще проверя някой има ли яснота за сливите  Heart Eyes

а, и ако няма, какво ви се струва подходящо за да заменя проклетите сини сливи.

# 22
  • Мнения: 9 903
майче, в Билла?
А да замениш - други сушени гадости от рода на кайсии, смокини, фурми?

# 23
  • Мнения: 1 288
майче, веднага се сещам за пазарчето на графа. там винаги има всички видове сушени плодове. или пък била.
днес бяхме на консултация. за статистиката: 8 кг (+700гр) и 72 см (+3см). кърменето по 5-6 пъти на ден, освен твърдата храна, си казва думата. 
не вярвах, че ще го кажа, но и мен ми се бременее.  Crazy странна история. това хормони ли са, що са. ще изтрая обаче поне още 2 г. то да си бременна е хубаво, ама като се сетя първия месец колко ми беше тежко, ще се въздържа  Stop
отивам да сричам испански. до скоро, сеньори  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Уха-700гр.Браво бре
Ние сме 130 гр./за две седмици/.-8660
+1см/пак за две седмици/-71см
Тези 9 кила сигурно на годинка ще ги направим Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Ехеее ние пък 9 кила и на годинка няма да направим вчера се мерихме - 77см и 7490г (+1,5см и +180)това за месец Wink

при нас никаква храна явно не се отразява, но пък ходи все повече Wink

http://www.youtube.com/watch?v=9-B8W0gWjQw
http://www.youtube.com/watch?v=aTp_YZVwKtE

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 15:17 от bubu_to

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Ама сте толкова високииии Sunglasses
Ние ли сме най-нисички... Sad

Абе все забравям да кажа на геригърл добре дошла WinkМного липсваше и тя Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Видяхте ли малкия на Бубуто-как тичка?Simple Smile)))
Супер му се радвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 9 903
хехех Simple Smile
страхотен е просто - няма спиране Simple Smile а едно педи искаше да го връзват!


исайкова, стига си се шашкала - не сте най-ниски. Бебетата са различни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 479
Ама този Филип как щъка само  newsm74. Браво на него.

Като гледам ние сме високи колкото него нооооооо пък сме 10 кила   261uu така че скоро прохождане няма да има явно  Wink


Общи условия

Активация на акаунт