НОЕМВРИйската бригада днес пълзи и се изправя

  • 11 638
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 941
леле смая ме бебока на буба, ми той направо си ходи, айде първия прощъпулник май е за вас
исайкова ние сме 68см

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 16:41 от Клара

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ей, страхотен е Филип! Браво на него!

# 32
  • Мнения: 241
леле bubu твоя момък как тичка  Shocked Heart Eyes  smile3539 Браво на него. (Ще издадеш ли под секрет с какво си компресирахте филмчетата?  Simple Smile )
vivita Aaa, това дето си го показала отдавна съм му хвърлила очо  Simple Smile и е супер евтино. Но мъжо ме застреля с мислата дали няма да има и в БГ такова. Не можах да схвана защо  #Crazy Понякога мъжката логика ме хвърля в оркестъра  hahaha Та затова подхвърлих в тази тема, иначе знам къде да търся. Мерси все пак за труда   bouquet А защо не спи дребното...ами не знам  Thinking На всеки 2 часа мрънка. Станах сомнамбул да скиторя между стаите. Приела съм го за факт, но като започна да припадам от умора и аз се размрънквам... във форума  hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 44 180
Мерси на всички за милите думи за малкия щурчо Wink

Guinni  - с нищо не ги компресирам, такива са ми от фотоапаратчето...то милото не е връх на техниката Wink но ми върши мн добра работа и си го обичам...Wink

# 34
  • Мнения: 3 089
бубу - малеее, бравос на филип. събра ми погледа  Crazy
 петра е към 76 см и вероятно вече доближава 9-та кила.

предадох си поръчката и получих 2 други. това за повдигане на предваканционното настроение  Laughing
сушени сини сливи има на кирков.

# 35
  • Мнения: 1 288
филипчо е направо страшен!!!  Party и дори много стабилно си ходи. браво!!!
аз сега се връщам от мамолог. един супер симпатичен доктор. ако на някой му трябва, препоръчвам. обаче се опита да ме убеди да кърмя до годинка и половина. тя все щяла да намалее кърмата. да, бе да, при мен такъв филм няма. разбрахме се да кърмя още 2 месеца до началото на есента и след това, ако няма промяна, ще пия хапчета. така жадуваната от мен панацея за бучки и намаляване на кърмата просто не съществува.
стягам багажа и утре се спасяваме в самоков. тук живот на тази жега няма. 

# 36
  • София
  • Мнения: 44 180
Eй моя младеж ще ме умори, сега ходим след топката (за ръчичка) и ксато стигне и я рита Wink Ама то мн забавно като прохождат мъничовците Grinning

# 37
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
 Grinning и ние се повеселихме на Филип. Браво, вярно е за прощъпулник вече.
Бубу и ние така ритаме топка, първо за ръчичка до нея и после бууууууум изстрелва я в някаква посока. Може да спретнем футболен отбор вече, сигурно има и други  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,и ние я ритаме,но с две ръчички се водим Mr. Green

Това време ужасно топло,наистина.А станат жегите,а почна да се потя=и кърмата намалява.Какво хапна  незнам,то ва дете и да яде и да не яде-все му е едно. Rolling Eyes

Лека вечер ,момичета!
На изморените Лека нощ! Wink

# 39
  • Мнения: 479
ДУ

Който е тръгнал на работа вече пръв се разписва тази сутрин  Simple Smile

Ето и от нас обещаните снимчици http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=EIevHV

И ние се водим за две ръчички и като й омръзне сяда на земята и това е. Обувчици за първи път й купих преди седмица ето такива  http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1988 но мисля да й взема и от тези на Колев и Колев.

Майче ние май  отдавна сме ви надминали по килограми но пък Василенка от два месеца е наддала само 100 гр.

хайде лек ден

# 40
  • Мнения: 941
добро утро от нас
и ние ритаме топка като се водим за ръчички, но по ми е смешно като отидем до тревата, и тя първо я ръчка с краче напред назад после се пуска с ръчичка и я ръзбутва, и накрая я къса тревата ,вече усеща че и преча на опознаването като я държа и ми бута ръцете, много е смешна
Вчера и пуснах една музикална играчка дето върви и свири, свети, някакво рак или нещо подобно, много я хареса, само лази след нея и я гледа а като я докопа сяда слага я пред краката си и я рита скрачето

# 41
  • Мнения: 3 089
божкеее, вашите деца какви са умятни Simple Smile
моето нищо не може.
да има останало друго диване, което не може да пълзи, върви, рита топка или да се забавлява някак само?

# 42
  • Мнения: 811
Здравейтеее  Grinning
Много сладък Филипчо, как готино ходи, сладур сладур сладур, обра ми всичките точки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на геригърл малката какви бузки има самоо  Laughing Интересни снимки  Simple Smile

А пък ние с Ади играем на баскетбол  Joy Трябва да ви я снимам и ще видите каква е смешна  hahaha  jumpuu

# 43
Има Майче! Нашият Ивчо,  въпреки усилията, които полагам дори нагледно да му показваме как да ходи на крака и ръце и само с крачета, предпочита да търчи с паяка като побеснял и да се сурка по пода като малко змийче. Ама си го обичам, какво да го правя , като ми е мързеланко Grinning
Това, което умее е да се смее заразително с глас, да ни вика всички: мама, тати, кака. "Мамммма" казва най-често, когато е ядосан, че нещо не се получава както иска, маха за чао и подава ръка за "здрасти" и говори дълго негови си, непонятни за нас приказки. Пие от обикновена чаша без проблем и май това са уменията му засега.
Иначе Филипчо наистина ме възхити. Браво!

# 44
  • Мнения: 9 904
о, майче, нали знаеш, и Деян освен на няколко музикални инструмента да свири, друго не може  Mr. Green ни на гърненце седи, ни ходи, ни тича, ни топка рита. На всичко отгоре не казва мама, дядо, тате или кака, нито браво, нито здрасти. Ние ще направим агитката за футболния отбор, че много ни бива шум да вдигаме.
Скоро и на улицата ще спра да го извеждам, защото се хили на всеки срещнат, човекът обикновено казва: "я какво весело бебе, дай боц", аз казвам, че той не дава боц, човекът се разочарова, казва "Я какви боси краченца" и отминава.
Изобщо трагедия някаква  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт