Малко бебче-летни жеги и още .................въпроси?

  • 1 373
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Обличай го с възможно най-малко дрешки!Имам приятелка,която облича детето си с дълъг ръкав в тези жеги и детето се обрина цялото,но тя пак продължава така да го облича(но това е друга тема)!Аз моето бебе си го обличам от самото начало с боди потник или с къс ръкав!Спим на отворен прозорец и пак й е топло  ooooh!
А за коликите просто трябва търпение   bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Моята красавица вчера стана на 40 дни. От 7-я ден е навън. излизаме след 18ч., че тези жеги са убийствени. Вкъщи я обличам само по боди с къс ръкав. Навън е по боди с къс ръкав и чорапки. Само ако духа я завивам с тънка бархетна пелена.През нощта също. А прозорецът на спалнята и вратата на хола са денонощно отворени.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 230
Обличам я с боди с къс ръкав, понякога й слагам една тъничка блузчица отгоре ако застудее. Сега разбирам, че крачетата е нормално да са студени, ще махна чорапките. Но с бабата се гонем вкъщи, аз я оставя да си ритка по боди, а ако е много горещо само по памперс, а тя го завива с поларено одеалце и а гушка да не й е студено. Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 15
моето момченце е на 24 дни, роди се на 30.07. Обличам го съвсем леко - или камизолка с къс ръкав+ританки, или пък боди с къс ръкав + чорапки. Не мисля че в тези горещини е редно да се навлича с нещо с дълъг ръкав, цялото ще се обрине. Навън го извеждам сутрин преди 11 часа на терасата , вечер след 19 часа с количката на дълга разходка.
а за коликите  -  на нас засега ни помахат чая на ХИПП и Еспумизан.

Общи условия

Активация на акаунт