Отговори
# 2 520
  • Мнения: 9 828
Искам да кажа на Джаста, че много сладко спори във форума. Чак ми се ще по-често да й предизвикват несъгласието Grinning

# 2 521
  • Мнения: 11 505

Яна го обясни вместо мен, Дайсче, аз освен това органически не мога да го трая новия главен герой с тъпия му акцент (дори не му знам името), моя лудост си е, де. Аз пък страдам, че отложиха премиерата на бонд, та така

# 2 522
  • София
  • Мнения: 10 586
Не съм на същото мнение.
Специално за тази поредица.

# 2 523
  • Мнения: 11 505
Всеки си има любими, Дайсче, има нещо, което за теб е яко в тази поредица

# 2 524
  • Мнения: X
Норе, вземи си малка гилотинка и му ги режи ти.
Казват, че мумифицирана котешка лапичка, носена в джоб, е мощен амулет.

Interesuvamse.

# 2 525
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Айде, народе, от 01 юли отварят Испания за туристите Wink. Ама аз чакам и Франция да каже какво-що, че опашките на испанско-френската граница са километрични. Плюс куп забрани и връщане на хората.

# 2 526
  • Мнения: 9 828
Bratane, отвратителен си, ама ти си знаеш де Grinning

# 2 527
  • София
  • Мнения: 10 586
Тук много от нещата отпаднаха от днес за утре. Така, че, Янче, има време и при вас да ги разхлабят.
Буквално сутрин казват едно, на обяд друго, вечер трето.
Не знам интересите на кого се разглеждат, преди да вземат решение....

# 2 528
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Дайс, тук такъв вариант "от днес за утре" е невъзможен. Следват си стриктно предначертаните мерки. Мадрид едва от понеделник (25 май) минава в следващата фаза. Досега беше с най-строгите ограничения- фаза 0.
Ние от понеделник сме във фаза 2.

# 2 529
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Агенте, какво стана с оная Везна? Не се погодихте май? Различни вселени сме с вас земните зодии 😆
Погаждаш се с някой, с който водиш диалог. Когато човекът демонстрира липса на интерес, няма да стигнеш до диалог, камо ли до погаждане. Изглежда целта беше да го играя "приятелче с екстри", което аз отказах. Не съм на 20 години все пак... Simple Smile

Нямам нищо против въздушните, стига въздухът да не е твърде разреден или под налягане. Wink

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 16:55 от Phoenix Wright

# 2 530
  • Мнения: 4 350
Хайде на малкият с контузената ръка - бързо да му минава Flowers Four Leaf Clover
Да, аз бях единствената от моята специалност с държавен изпит, всички други с дипломна работа ( защото си бях  първоначално избрала късна дата за изпит в края на март).
Днес като влязох на сайта на унито видях заповедта за дипломна работа независимо от обстоятелствата... Е има с държавен изпит специалности, но моята не влиза.....
Уф. А времето какво е хубаво в Пловдив....

# 2 531
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Преди малко се прибрах оттам. Центърът гъмжеше от хора.
Вики, честито за изпита! Само успехи оттук нататък. Simple Smile

# 2 532
  • Мнения: 13 082
Агенте, трябваше да споделиш още в началото, веднага щях да те предупредя да не си губиш времето. Просто наистина сме много различни от земните зодии, но да, ако една Везна няма желание за диалог... чал са работите.

# 2 533
  • Мнения: 11 348
Хале, бързо възстановяване на малкия.

И аз се чудя дали да ходя в спешното заради крака. На хич не ми се ходи обаче.

Норче, от Джъмбо за 2-3 лв съм я купувала тази ножичка. Чудна работа върши.
Скрит текст:

# 2 534
  • Мнения: 9 828
Pea, не искам аз да го тормозя, че е сръдлив, иначе знам че има Simple Smile
Оня ден били станали 10 години откакто сме завършили.. Ми не ми се струват чак 10 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт