Отговори
# 2 565
  • Мнения: 15 619
Точно заради интригите. Излишни са ми чуждите глупости.  Пък и достатъчно дълго съм тук, за да заслужа пенсия.

# 2 566
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 434
  Пък и достатъчно дълго съм тук, за да заслужа пенсия.
А осигуровки, нещо, внасяла ли си? Колко е пенцията? А за "вредни" дават ли, че у тоя зверилник е трудно човек да добие голям стаж?

# 2 567
  • Мнения: 11 505
Луне, точно пък ти можеш много успешно да се справиш с интригите, пълен игнор и си свиркаш Grin

# 2 568
  • Мнения: 15 619
 Пък и достатъчно дълго съм тук, за да заслужа пенсия.
А осигуровки, нещо, внасяла ли си? Колко е пенцията? А за "вредни" дават ли, че у тоя зверилник е трудно човек да добие голям стаж?
Joy  Караш ме да се замисля от кого да си търся вредните.... от 2006-та май съм тука. Satisfied
Сега ми става и умилно някак, и смешно чак - и за повода да намеря форума /тъжен/, и  как да си изпиша никнейма - някак ми се бяха набили в съзнанието само имена на латиница изписани ...и  Grin
Айде, скачайте в друга тема. не е важно.

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 22:15 от luna

# 2 569
  • Мнения: 11 422
Аз май от 2007 г., но с тоз профил от 2010 г.
Имаше периоди в които само четях тук.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 14:51 от Реа

# 2 570
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 434
Луне, не е като да няма между кого да разпределиш Simple Smile Добър стаж. Може и някой орден да забършеш покрай пенсията.

Начи сега излиза, че съм млада форумна тупалка. Sunglasses

# 2 571
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 881
Регистрацията ми е от 2008. Докато си бях в България, имах само 100-тина поста. Имаше и години въобще не бях и припарвала до форума. След като се преместихме тук почнах да чета, полека-лека да пиша и да разширявам кръга на темите.
Реа, ти си преценяваш. След като години пишехме в общи теми със съфорумка и станахме и приятели във фейсбук, разбрах, че всъщност целта е да събере колкото се може повече инфо и снимки. Оказа се, че буквално до 9-то коляно рови из профилите - кой ти е мъж, дете, роднина, приятел... И тази тооолкова слънчева и чиста жена не намира за нередно да ги препраща на знайни и незнайни, да копира чатове и лични съобщения... Затова освен че подбирам листата си, ползвам и всички останали настройки, които фейсът ми дава. Щото и там съм будала - с реален профил. Simple Smile

Айде, тупалки и пенЦионерки - наздраве!

# 2 572
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 434
Дори не мога да си представя от къв зор някой ще седне да прави подобни енциклопедии.

# 2 573
  • Мнения: 11 505
Аз ся проверих, фефруари 2018, нареждам се до тупалката Пенка Mr. Green

# 2 574
  • Мнения: 11 422
Дори не мога да си представя от къв зор някой ще седне да прави подобни енциклопедии.
Аз също.... Направо ми е непонятно!

# 2 575
  • Мнения: 15 619
Наздраве! С една маладжа от кисело мляко и сълзички. Е и малко захар за разкош.

# 2 576
  • Мнения: 11 505
Луне, притесняваш ме с тея сълзички

# 2 577
  • Мнения: 15 619
Луне, притесняваш ме с тея сълзички
Това беше последното сладко и тестено в къщата... Няма как, трябва да се унищожат.  Забравила съм да взема ябълки. Предпочитам киселото мляко с резенчета ябълки, може и банан. ММмммммммм. Боже, как обичам да ям! Heart

# 2 578
  • Мнения: 11 422
И аз обичам да ям. Всичко освен млечница.

# 2 579
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 881
Аз пък съм виден каприз за храна. Ма не ми личи на фигурата, де - всичко е загладено, меко, пухкаво...
Тази вечер сме на плодова салата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт