Отговори
# 2 550
  • Мнения: 15 619
Grinning
Phoenix Wright, Благодаря за пожеланието!
Сори, но не разбрах защо те наричат Агент?🤔
Нора, и да има нови хитове,  те си искат "класиката", слушани от родата...
Кики, поздравления че си започнала ходенето!
Луна, това ми се иска да видя - лакирани чорапчета....
То не е много за показване. Joy Мислех, че е изсъхнал лакът, обух ги и т.н. Абе, лаковото изкуство на двайсе и първи век. Grinning Старите китайски майстори могат само да ми завидят на иновативната техника и материали.
Агенте, днеска покрай старата тема, дето й пуснаха линк, се сетих за друг потребител - приятел - Гил Грисъм.
Напомняш ми за него.

# 2 551
  • Мнения: 9 828
Хаха, luna, и аз съм го правила, само че в зимните пантофи и ми се бяха залепили за тях Grinning
Агентът е Агент, защото прилича на агент, но не и провокатор Simple Smile

# 2 552
  • Мнения: 15 619
Норче, тва може да е запазен знак, щампа АлаЛуна или АлаНора за тебе. Оставяла съм си лака и в джобове и  по панталони... Не мога да седя мирна повече от десет минути да му се не види и на темперамента.

# 2 553
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Grinning
Phoenix Wright, Благодаря за пожеланието!
Сори, но не разбрах защо те наричат Агент?🤔
Нора, и да има нови хитове,  те си искат "класиката", слушани от родата...
Кики, поздравления че си започнала ходенето!
Луна, това ми се иска да видя - лакирани чорапчета....
То не е много за показване. Joy Мислех, че е изсъхнал лакът, обух ги и т.н. Абе, лаковото изкуство на двайсе и първи век. Grinning Старите китайски майстори могат само да ми завидят на иновативната техника и материали.
Агенте, днеска покрай старата тема, дето й пуснаха линк, се сетих за друг потребител - приятел - Гил Грисъм.
Напомняш ми за него.

Толкова замаен? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 554
  • Мнения: 4 350
Аз свикнах да си топкам пръстите на ръцете в студена вода и за пет минути съм готова.
За краката - винаги си докарвам джапанките първо.... Не е много трудно..... Ама не трябва да се бърза.....

# 2 555
  • Мнения: 15 619
Правилният въпрос е - С толкова много приятелки ???

# 2 556
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Покрай политиката за личните данни що народ си смени профилите...

# 2 557
  • Мнения: 15 619
Покрай политиката за личните данни що народ си смени профилите...
Искаш да намекнеш, че ния сме от малкото останали будали ли? Аз също се замислям да си замразя профила напоследък де.

# 2 558
  • Мнения: 11 348
И защо?

Аз не публикувам снимки, не качвам. Някоя песен да постна и това е.

# 2 559
  • Мнения: 11 505
Аз също се замислям да си замразя профила напоследък де.

Ко???? Expressionless

# 2 560
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Неска без да искаме се озовахме в парк, с приятна компания и приятеля Джак. Беше хубав, макар и хладен следобед.

# 2 561
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Лун, направо моето мнение написа. Според някои съфорумци излиза, че сме големи будали.
Обаче дори и да си замразя профила и да направя нов, някак не ми се струва, че ще се променя изцяло - нов изказ, нови теми за писане, ново отношение... Ама явно си има хора за всичко. Те сменят пол, истории, та за едно име ли...А тези пък, дето въртят по няколко профила, не ги разбирам въобще.

Реа, въпросът не е дали качваш снимки, или не. В нета нищо не е гарантирано - колко му е да пиша, че съм застаряваща лелка, с деца, омъжена, водещ скучен живот или пък преуспяла бизнес дама, или пък кифла. А реално зад ника да се крие някой  перверзен чичка. Или обратното. Имало е такива случаи тук. И чужди снимки да представяш за свои  също.  И никой не е казал - "Аз съм Мара, ма иначе бях Пена в предишния профил".
Като изядеш един-два виртуални шамара от любящи съфорумци, много бързо и се приземяваш, и преосмисляш много от нещата.

# 2 562
  • Мнения: 11 505
Е за тва тук сме си най-добре, без интриги и тъпизми, като изключим изцепките братанови, но той е безободен Laughing

# 2 563
  • Мнения: 11 348
Янче, аз във ФБ имам само лични приятели, който ги познавам всичките с 1-2-ма съфорумци. Ама те са благи хора или поне така си мисля за сега. Не приемам приятелство от непознати мъже, жени. Всичко ми е заключено и се вижда само от приятелите ми. За друго да се притеснявам ли? Не се сещам?!?!

# 2 564
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Много омраза в този форум. Изуми ме хейта, спрямо супермодели. 😁Но да те дразнят и мразиш всичко ( дори Дони и Нети). Не искам да познавам подобни хорица.

Общи условия

Активация на акаунт