ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема IV

  • 214 252
  • 3 406
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 304
Момичета, Бершка има ли опция за връщане или замяна в магазин? Харесах едно палто, но нямам път към Бершка (в наше село нямаме), а размера не ми е много ясен.
Ми те сега като затворят всичко, поне за 3 месеца, така или иначе магазин няма да работи.

# 196
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Точно това си мислех и аз. Confused

# 197
  • Мнения: 3 632
Утре от 19 ч. ще има до 40% на избрани артикули.
https://www.zara.com/de/en/woman-friday-l2397.html?

Май магазинът на Витошка е затворен, не ремонтиран. Жалко, защото беше вариант при затварянето на търговските центрове. Доставката до дома кой куриер идва?

# 198
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Утре от 19 ч. ще има до 40% на избрани артикули.
https://www.zara.com/de/en/woman-friday-l2397.html?

Май магазинът на Витошка е затворен, не ремонтиран. Жалко, защото беше вариант при затварянето на търговските центрове. Доставката до дома кой куриер идва?

На мен са ми идвали поръчки с DHL до вкъщи

# 199
  • софия
  • Мнения: 25 453
Мисля, че ползват и Спиди. Имам спомен, че с тях получих единствената пратка, която бях поръчвала не до магазин.
Много жалко за магазина на Витошка.

# 200
  • София
  • Мнения: 2 970
DHL беше от Мадрид, преди да започнат да идват от Полша. Сега май е само Спиди.

# 201
  • Мнения: 1 102
Утре от 19 ч. ще има до 40% на избрани артикули.
https://www.zara.com/de/en/woman-friday-l2397.html?

Май магазинът на Витошка е затворен, не ремонтиран. Жалко, защото беше вариант при затварянето на търговските центрове. Доставката до дома кой куриер идва?
Хм да видим Simple Smile На мен обаче 20% или 30% на всичко ми звучеше доооста по-добре. Това "До 40%" и на "избрани модели" не ми звучи обнадеждаващо 😁, но да видим.
Edit: ама то вече имало конкретните оферти връщам си думите назад и започвам да разглеждам Grinning

# 202
  • Мнения: 490
Относно поръчки, плащането в Zara как става-с карта или с наложен платеж на куриерската фирма?

# 203
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Относно поръчки, плащането в Zara как става-с карта или с наложен платеж на куриерската фирма?
С карта,няма опция наложен платеж

# 204
  • Мнения: 490
Благодаря, NaM! А това намаление важи ли и за физическите магазини в БГ?

# 205
  • Мнения: 1 102
Пише, че важи. Аз не съм доволна, палтото което си бях харесала няма да бъде намалено :/

# 206
  • Мнения: 14 489
Пише, че важи. Аз не съм доволна, палтото което си бях харесала няма да бъде намалено :/

Как разбра? При мен още няма нищо отразено, с мобилното приложение съм.

# 207
  • софия
  • Мнения: 25 453
Във всяка секция има , където са листнати кои неща ще са намалени и какви ще бъдат цените

# 208
  • Мнения: 3 632
ОТСТЪПКА ДО -40%
ИЗБРАНИ АРТИКУЛИ
ПОДГОТВЯМЕ САЙТА
ОЧАКВАЙТЕ НИ ОТНОВО В 20:00 ЧАСА
ПРИОРИТЕТЕН ДОСТЪП ОТ ПРИЛОЖЕНИЕТО В 19:00 - ОТ 19:00 ЧАСА В МАГАЗИНИТЕ
Поради технически причини началният час може да варира с няколко минути.

На час по лъжичка дават информация. Ще свалям приложението май.

# 209
  • Мнения: 468
Приложението работи ли при вас? На мен ми зарежда клипче с текст за -40% и толкоз. Не стигам до менюто.

Общи условия

Активация на акаунт