за шишетата

  • 1 269
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Няма проблем, аз бях с 3 вида.

# 16
  • Мнения: 6 164
Крисо пие от каквото му дадеш - Chicco силикон и каучук, Avent, Dr. Brown - няма проблем, нито с бибероните, нито с лъжицата. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 284
е що да не може hahaha

# 18
  • Мнения: 176
Не би трябвало да има проблем. Даже мисля, че това е добър вариант, защото така бебчо сам ще си покаже кое шише /т.е. биберон/ предпочита....Е, моята малка Калина не хареса нито едно, а пък аз направих всичко възможно изборът й да е по-богат  Joy
така че имай и това предвид и не се презапасявай

# 19
  • Мнения: 156
Няма проблем ние сме с два вида

# 20
  • Мнения: 3 929
Според мен по-скоро може да повлияе смяната на бибероните, отколкото различните шишета. Детето все пак смуче от биберона. Разбира се, ако е на по-голяма възраст, може да има предпочитание към определено шише.

# 21
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Здраво дете пие от всякакви биберони, друг е въпросът, че ако кърмиш, май не ти трябват шишета  newsm78
Единствено ако излизаш и някой го храни с изцедена кърма.
А вода не му е нужна, докато е само на кърма или на адаптирано мляко.

# 22
  • Мнения: 487
и нашите са 3 вида - Авент, Др Браун (Би-Фри) и Нук - ползваме си ги вече 5 месеца всичките
единственият проблем е, че бибте на Нук са доста различни от всички останали, защото се водят ортопедични ( с формата на зърното) и били най-хуабви за бебешката устичка

# 23
  • Мнения: 1 353
 Според мен няма проблем, но в интерес на истината нямам опит. Майките около мен казват, че детето само ще прецени от кое какво. Само за пример едно бебче отказва да пие мляко от друго освен от големите биберони на чико, а за вода ползва на авент

# 24
# 25
  • Мнения: 3 042
Няма проблем, но всичко зависи от бебчо. Joy
Шишета и биберони за хранене съм ползвала всякакви, на едно хранене 1 марка, на другото друга, проблем никакъв.
 Naughty Но залъгалките и двамата не искаха да сменят. Заради щерката веднъж цяла нощ не спах Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт