Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Sportisimo.bg - някой да е поръчвал нещо от сайта?

• 567
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да поръчам от sportisimo.bg ,  но никъде 1 мнение не съм видял за него в България.Някой поръчвал ли е от там?

# 1
за първи път го чувам.. Явно е поредният чужд сайт, решил да си пласира стоките и тук, но 13 лв доставка плюс 2 лв такса наложен платеж, без преглед и тест - не благодаря..

# 2
Здравейте, пазарувала съм от физически магазин в Чехия.
За сайта нищо не мога да кажа, но без преглед и тест не бих рискувала.

# 3
Здравейте!Искам да поръчам от sportisimo.bg ,  но никъде 1 мнение не съм видял за него в България.Някой поръчвал ли е от там?

Току що ми пристигна поръчката и всичко е перфектно. Поръчах няколко чифта доста намалени маратонки Nike, плюс няколко части за колелото ми... Нямах преглед и си беше риск но за щастие нямаше проблем. Повече от доволен съм за сега. Нямаше никаква комуникация по телефон, само няколко email-а за проследяване на пратката и тва беше. Ще ги следя, пък да видим

# 4
Някой скоро поръчваш ли е от този сайт? Интересуваме дали дрехите си отговарят на номерацията тук? Става въпрос за зимни якета и анцузи. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт