Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 77 162
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 2 895
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утрооооо! Досега спах аз, събуди ме една приятелка по телефона понеже сме се разбрали да ходим на кафе. Ще видим как ще е сядането на кафе, уж съм по-спокойна сега, та да видим. Навън изглежда хладно, искам да се завръща топлото време.
Camille Clo, много неприятна случка. И аз бих си оставила нещата и излязла.

# 2 896
  • Мнения: 35 110
Гледам всички си сядат на кафе. Вчера почти всеки мой приятел във Фейсбук е бил на заведение с голяма компания.
Издразних се много аз като за добро утро. Кукнах в 8 да правя баница. Малкия не иска да става , мъжът ми се мотае.
Чаках да ми помогне с домашните задължения. Накрая и миялната сама наредих, и прахосмукачка пуснах , пране, боклук. Та... Вече се изморих.

# 2 897
  • Мнения: 12 004
Влезе ми нещо в окото. Махнах лещите, промивах  и нищо. Дразни, сърби, много неприятно.
С тия гларуси, ме върнахте в младите години. Младоженци във Варна. Крякат тия пилета от ранни зори. Мъж поспалан се опитваше да ги гони, като им крещи. Бяхме все недоспали. А една сутрин и гладни останахме. Един гларус грабна закуската на ММ и той реши, че ще накаже целокупното гларуско население, като ги намеря с баници и понички Grinning

# 2 898
  • Мнения: 12 120
Славче, въпросът е към теб. Това бебе гларус ли е или е друга водоплаваща фтичка?
Скрит текст:
Беше се заблудила и се гонеха с една котка. С ръкавици я изнесохме от площадката, където обикаляше и я пренесохме на 20 метра, до реката. При нас гларуси има от повече от 20 години, тогава няколко двойки се преселиха от морето и вече са част от пейзажа.

# 2 899
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ставам и си мисля "ще спра да ям боклуци, ще спра сладкото, тестото..."
Преди малко звънна брат ми :"мини да ти дам половин торта" 🤔

# 2 900
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Гларусче е на снимката.

Почнах диета,ама преглъщам баш като гларус,докато фемилито се тъпче със сготвено от мен ядене.Хем трябва да приготвям храната,хем после само да гледам без да вкусвам.Двойно мъчение!!!

# 2 901
  • Мнения: 18 441
При мен много помага, сега като съм на режим, да не се деля кардинално на масата. Например готвя за тях мусака, 1/3 от тавата е с тиквички; за тях паста, за мен със същия сос плюс тивкички/патладжани; за тях домашна пица, за мен същата пица, но с блат от тиквички; пълнени чушки - една част с ориз, една - с карфиол; супа - за тях с фиде, за мен - отделям преди да сложа фидето; яденета с мръвки са най-лесни - отделям си мръвката и я ям със салата. И не ги глезя с никакви баници, торти, сладкиши и други подобни, които по принцип правя. Все ще издържат няколко месеца.

# 2 902
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Последното изречение е яко! Joy

# 2 903
  • Мнения: 3 025
Днес съм се отдала на нищо правене. Изядох половин кутия със сладолед и сега ми се спи. Нито ми се излиза, нито нищо. Дори тв ме мързи да гледам. Сигурно ще подремна. Събудих се изморена днес.

# 2 904
  • Мнения: 35 110
Днес е първият от сигурно 5 дни, с които не вали ( за сега) и всичко живо е в мола. Ходих до ДМ да взема разни неща, то народ да искаш.
Малко окъсняхме с прибирането, малкото се дере , ще не му се спи, а заспа за 20 Мин Wink трябва да метна един боб във фурната ама пусто..легнах вече Sad

# 2 905
  • Мнения: 2 146
Не мога да повярвам, че още не е валяло днеска, ама да не казвам голяма дума. Затова пък, много духа. Ние бяхме до обяд на село, оставихме малкото на дядо му и жена му да го погледат, а ние се измъкнахме на кафе. Изобщо не ни е търсил, играл е като луд. А той е брутално залепен за мен, не сме се отделяли 2г.и за ден. А снощи счупих дръжката на вратата на терасата, не знам как стана, само се чу храс, та айде пак едни изтекоха за няма нищо..

# 2 906
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Нещо се обръща времето.При нас обичайно си е дъждовно, а сега  е топло и сухо от поне месец.Използваме дъждовна вода за тоалетните и поливане.Налага се всеки ден ММ да пълни резервоара със питейна вода,защото са празни от доста време.
Миналата година пак така-на север топло и сухо,на юг  валежно и хладно лято..

На 8-ми моите трябва да се връщат на училище.Реших да не ги пускам.Безсмислено ми се струва  да ходят по
3 часа на ден,4 пъти седмично за ..16 дни.! Защото толкова остават до края на учебната година. Ще изостанат с материала,защото училището нямало да осигурява онлайн обучение..Така да бъде! Три месеца устискахме в къщи,сега се сетили да връщат децата в училище!..Да сме здрави,другото ще се нареди ..

# 2 907
  • софия
  • Мнения: 4 180
Moмичета, аз се оплаках в другата тема, ама и тук да ви споделя колко съм непохватна днес. Обикновено не мия на ръка - да е жива и здрава безценната ми миялна, че ме отменя в това. Обаче днес реших да измия аз. Счупих една чаша, ама викам си айде - чаши бол у нас. След малко бутнах и една чиния на пода и естествено и тя не оцеля. И накрая за завършек си счупих и едната чаша за вино-заболя ме сърцето за нея. След това спрях да мия, че да не остана без покъщнина накрая. И ей го на - пак заредих миялната.

# 2 908
  • Мнения: 39 296
Ми какво да ти кажем. Вкъщи най добрите помощници са ми миалната, сушилнята и роботът. Остава да измисля как яденето да се готви само и пей сърце.

# 2 909
  • София
  • Мнения: 1 907
Оплаквам се, че чета другата тема, влизам тук и дежавю. Едни и същи постове, много тъпо.

Общи условия

Активация на акаунт