Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 77 329
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 75
  • SF
  • Мнения: 21 505
Здравейте!
Здравей, Дариела! Благодаря ти, че питаш за мен. Зарадвах се много суетно на твоя пост. Simple Smile

Къде се изгубих... Работя, работя, работя. Вечер за половин-един час излизам.
Скоро ще отменят извънредното положение. Народът нещо се пресити на стоене вкъщи, правене на манджи и миене на прозорци и ще трябва да се върна в офисния режим на работа. Трябва много да се стегна - коса, нокти...
Тази сутрин си направих маска за лицето. Мислех, че всеки ден ще се грижа за себе си и ще се възползвам от времето вкъщи, а се оказах работник на републиката.
Мислех да постоя на балкона днес, но времето не е кой знае колко подходящо. Ще полежа още малко с вас и с чаша кафе и после ще правя дребни домашни ремонти.
3 дни почивка!!!!!!! Да живее Първи май!

# 76
  • Мнения: 6 697
Да се смуче нещо, викаш....😂😂😂
Ох, това е старо,  ама ми е смешно.....
Ден 7-ми от карантината

# 77
  • София
  • Мнения: 38 898
Идвам и аз. Нали може?
Оплаквам се, че мм седя сума си време вкъщи. Можеше да освежим стаята на децата, да я разместим, че да им е по-удобно в това положение, ама пустия мързел нищо не пипна. Април тръгна на работа.
Всъщност няма от какво толкова да се оплаквам - мина ми депресията от началото на положението и сега си живея общо взето нормално, както обикновено.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 824
Филче, да ти кажа, при мене си е склонност към пристрастяване Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
И при мен тъй. Много взех да пуша, че и тежки цигари..
Намерих швепс нар!!!

# 79
  • Мнения: 14 166
Отворих предната тема и ми се мярна катинарче до заглавието. И си викам - айдее, Бубанка ни е дръпнала шалтера. И ми стана тъпо. Пък то нова тема имало! 'Спокоих се, значи.

# 80
  • Мнения: 1 190
Ине, мойте са 1-чка,ама кашлицата - кат за 7-ца... 😁
Искам да вА поздравя и тук NotesHeadphones

# 81
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Camille, бързо се завърна, нямаше смисъл от драма. Форумът е пристрастяване, нищо лошо в това.

Джоли, много хубава жена си Flowers Hibiscus

Кайсия, 90 дневната пробвала ли си? Яде се много, а се отслабва. Но се основава въглехидратна ротация и не е препоръчителна, ако имаш хормонални проблеми. Иначе е много ефикасна.

6 страници сте изписали! Същи първомайски трудовачки! Hands Clap

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 13:55 от demmy.

# 82
  • Мнения: 12 236
Ще те помоля да коригираш началото на поста си.

# 83
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Разбира се. Ти си коригирай диалога с Джоли. Нали разбираш, че сама си го написала?

# 84
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте!
Здравей, Дариела! Благодаря ти, че питаш за мен. Зарадвах се много суетно на твоя пост. Simple Smile

Къде се изгубих... Работя, работя, работя. Вечер за половин-един час излизам.
Скоро ще отменят извънредното положение. Народът нещо се пресити на стоене вкъщи, правене на манджи и миене на прозорци и ще трябва да се върна в офисния режим на работа. Трябва много да се стегна - коса, нокти...
Тази сутрин си направих маска за лицето. Мислех, че всеки ден ще се грижа за себе си и ще се възползвам от времето вкъщи, а се оказах работник на републиката.
Мислех да постоя на балкона днес, но времето не е кой знае колко подходящо. Ще полежа още малко с вас и с чаша кафе и после ще правя дребни домашни ремонти.
3 дни почивка!!!!!!! Да живее Първи май!

Преработваш се значи. Дано поне като те върнат на работа не ти е много натоварено. При нас днес уж е празник,ама клиентите почти не спират да идват. И като цяло в мола тия дни се разщъкаха доста хора,изглежда наистина им е писнало да седят вкъщи.
С маската добре си направила, аз като нях две седмици отпуска и всеки ден маска за лице,маска за коса...па се върнах същата на работа 😁 Между другото сега съм се запалила по едни маски на Балеа и Нивеа (нямаме голям избор от магазини в мола) и почивните дни мисля пак да си правя.
Аз станах да хапна и да пия обедното си кафе,че без второ кафе съм кисела и клиентите ще се уплашат 😁

# 85
  • Мнения: 12 236
Диалогът ми е редактиран седем минути след публикуването. Благодаря ти.

# 86
  • SF
  • Мнения: 21 505
И аз си пия второто кафе! Simple Smile
Препоръчай маски. До нас има ДМ.
И къде ходят из мола? Нали всичко освен банки, които, предполагам, не са 20 офиса, застрахователи, БИЛА, Лили и ДМ, друго не би трябвало да работи????

# 87
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Диалогът ми е редактиран седем минути след публикуването. Благодаря ти.
Ами още е там. Няма нужда да се заяждаш.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 17:35 от demmy.

# 88
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз си пия второто кафе! Simple Smile
Препоръчай маски. До нас има ДМ.
И къде ходят из мола? Нали всичко освен банки, които, предполагам, не са 20 офиса, застрахователи, БИЛА, Лили и ДМ, друго не би трябвало да работи????

Ходят като мухи без глави,с извинение за израза. Тук има 4 банки и пред четирите опашка. Има само нещата,които си изброила,ама те хората идват и за да се мотаят май. Сега като ходих до Била за обяд-ами те насядали по пейките на етажа и си приказват хорицата. Не ми го побира ума какво търсят тук.
След малко ще ти пиша с какви маски се обзаведох. Да обменим информация😁

# 89
  • Мнения: 14 840
Ще изтрия поста за авторката на темата. Момичето иска анонимност. Длъжни сме да го уважим.

Общи условия

Активация на акаунт