Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (98) - май 2020

  • 101 327
  • 1 901
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Сливен
  • Мнения: 4 232
Във фейсбук, бройките пише че са ограничени:

# 1 411
  • София
  • Мнения: 1 668
Хаха, ами като гледам те всички количества са им ограничени. Аман от тия. Аз напоследък и не ги въртя, дотегнаха ми

# 1 412
  • Мнения: 1 135
Marinadp, благодаря че сподели 🤗 Аз се възползвах. Сега се връщам назад да чета какво беше споделил някой в темата за активацията. За момента съм натиснала бутона Redeem само, трябва ли и бутона Activate product както при другите ваучери?
И аз това се чудя. Натиснах само вземи ,не съм взимала никога нищо от зайците и не знам как се прави

# 1 413
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Само я вземате гифт картата. После на посоченият в описанието мейл адрес пращате:
- Име и фамилия
- Адрес и имейл адрес с който сте регистрирани
- Телефонен номер
- ЕГН

# 1 414
  • Мнения: 1 135
Петя, благодаря за отговора!

Игра на Мега Мол. Още не мога да копирам линкове

# 1 415
  • Мнения: 1 099
Честит празник! Зайците са писали, че ще пуснат пак бройки, но явно трябва да дебнем през нощта...

Игра (конкурс за детски рисунки, стихотворения...) на Просвета по случай 24-ти май: https://www.facebook.com/PROSVETA.BG/photos/a.186882981362934/32 … ype=3&theater

# 1 416
  • Мнения: 1 454
Реших се и пуснах поръчка за очила с ваучера от Буено. Бях си харесала едни слънчеви, въпреки, че не ми трябват, но те пък изчерпани... Имаше подобен модел с бяла рамка и поръчах него. Само 5 лв за доставка ми начисли.

# 1 417
  • Мнения: 1 164
Точно се изкефих на играта за 24-ти и тя е с гласуване, мерси. Детето се постара днес, но няма да участвам 😜😂

# 1 418
  • Мнения: 611
Почти нищо не ми допада от очилата, писах им, за да ги попитам дали мога да използвам опцията “Избор от три модела”, но се оказа, че щом имам ваучер, не мога да се възползвам от тази привилегия. С малко лице съм и много малко очила ми прилягат, а и размери не са дадени. Рових във фейсбук и инстаграм за реални снимки, но много са малко. Май ще стане като с чантата, ще поръчам каквото и да е, за да оползотворя ваучера после за подаръци, а така се бях зарадвала в началото като ги спечелих...

# 1 419
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте!

ето един интересен конкурс за сглобяване с LEGO с малки наградки Simple Smile

# 1 420
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Почти нищо не ми допада от очилата, писах им, за да ги попитам дали мога да използвам опцията “Избор от три модела”, но се оказа, че щом имам ваучер, не мога да се възползвам от тази привилегия. С малко лице съм и много малко очила ми прилягат, а и размери не са дадени. Рових във фейсбук и инстаграм за реални снимки, но много са малко. Май ще стане като с чантата, ще поръчам каквото и да е, за да оползотворя ваучера после за подаръци, а така се бях зарадвала в началото като ги спечелих...
Ти ли беше спечелила и чанта? Браво! Не съм се сетила за инстаграм да гледам там. Аз клоня да си взема само рамки и да търся къде да ми направят диоптрични стъкла.

# 1 421
  • Мнения: 14 790
Само я вземате гифт картата. После на посоченият в описанието мейл адрес пращате:
- Име и фамилия
- Адрес и имейл адрес с който сте регистрирани
- Телефонен номер
- ЕГН
Аз опитах и взех уж картата,но ще видим какво ще стане. Изпратих мейл с данните и чакам. 😃

# 1 422
  • Мнения: 1 967
Преди два дни взех ваучер от зайците за Фантастико 10 лв., но докато се наканя да пиша и той свършил. Беше 9 сутринта, та явно зареждат и по друго време, не само през нощта, да знаете.

# 1 423
  • Мнения: 1 135
Тази сутрин в 7часа имаше ваучер на Фантастико от 10 лв.

# 1 424
  • Мнения: 1 373
Изтървала съм гифт картата. Дано я пуснат пак, че няма нищо друго интересно.

Общи условия

Активация на акаунт