Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (98) - май 2020

  • 101 292
  • 1 901
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma







# 1
  • София
  • Мнения: 12 387
Много късметлийска да е новата тема!
Ще се включа в играта на Бургаско, че няма интересни игри. Дано пуснат игра със сладолед.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 909
Пуснах линк и аз на брат ми за бургаско, че много я тачат в тях, пък дано спечелят нещо и за мен, че аз не пия

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 4 221
Честита тема и веднага споделям за Бургаско.Още преди 2 дни взехме от промоционалната бира,падна се кенче.Видях че от днес започва промоцията,но още вчера попитах в кварталният магазин,дали ще дават наградите.Собственичката обясни,че за в момента няма да дават нищо от печалившите капачки,тъй като с търговските представители общуват САМО по телефон.Тя самата не знаеше,кога ще минават търговските представители,заради Извънредното положение.

# 4
  • Мнения: 1 316
Вчера регистрирах последна бележка са София Мел. Надявам се...
Тази година мога да се похваля само с куфара от Дм.

# 5
  • Мнения: 3 125
Захарче,благодаря за темата😀.Дано да е късметлийска за всички.В София Мел си останах с една бележка.Вчера купих две бири Туборг,кодове и на двете,ама нищо не спечелих.

# 6
  • Мнения: 1 327
Хайде нещо интересно да пуснат...
Кога чакаме София мел да обявят печелившите?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 042
Честит нов месец, да е пълен с игри и награди. Благодаря и за темата.
Да питам тази нощ появи ли се ваучер за Озон и store.bg?

# 8
  • Мнения: 1 965
Благодаря за новата тема! Честит празник и честит нов месец - дано ситуацията скоро да се облекчи! И ние ще живнем и ще се разходим по магазините и игрите ще живнат.
Успях и аз още една бележка да регистрирам в София мел, дано поне за кутия ме изтеглят. Иначе не играя никъде.
Късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 9
  • София
  • Мнения: 3 007
Благодаря за новата тема!
Честит празник!
Регистрирах три кода в Бургаско, дава ти да избереш за коя от малките награди да играеш. Нищо не спечелих.
Отчаяна съм от липсата на игри. Но мисля не е само заради ИП. Май тази година още от началото беше много рехаво.

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 712
Захарче, благодаря за прекрасно оформената нова тема! Да има много и разнообразни игри! Късметлийски месец на всички ни!
На Бургаско хубави награди имат.
Честит ден на труда!

# 11
  • Мнения: 1 406
Честит нов месец, да е пълен с игри и награди. Благодаря и за темата.
Да питам тази нощ появи ли се ваучер за Озон и store.bg?
Не, поне аз не хванах.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Честит празник!

Благодаря за темата! Късмет на всички.

Очаквам София мел. Ще погледна и Бургаско.

# 13
  • Мнения: 1 970
Игра във фейсбук с подаръци за мама и бебе:
https://www.facebook.com/111945086940375/photos/a.12533906226764 … ype=3&theater

# 14
  • София
  • Мнения: 14 660
Страхотно пролетно оформление!
Май нищо не чакам, освен Спаркса и Марети, а и тоалетната хартия от форума да дойде.Mask

Общи условия

Активация на акаунт