Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (98) - май 2020

  • 101 295
  • 1 901
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 668
Честита нова тема, с пожелание за много награди.
Аз също купих Бургаско, да видим. Иначе чакам Марети, софиямел

# 31
  • София
  • Мнения: 1 234
Май коментирате различни правила. Едните са на Visa, другите на Бургаско

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря за страхотната тема и да попитам, че не открих в в това списание от предишната тема имаше ли някаква игра?

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
Здравейте и благодаря за страхотно оформената темата. 🥰
Искам да попитам на някой падало ли се е барбекю под капачката на Шуменско?

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
bibim, аз съм в грешка, объркала съм потребителите🙂
Сега четох, че gurgolina е регистрирала кодовете всъщност 😁 Значи тогава нея питам дали си избираш като регистрираш

# 35
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Честит празник!
Успешен и късметлийски месец в игрите!
Дано излязат малко повече.
Чакам марети и софия мел, а като награди само кутията за брашно и раницата от туборг. Спаркс и този месец явно ще минимализират игрите. Хубаво го обявиха, че ще намалят кампаниите, ама не казаха до кога. Събрала съм 23000 кредита и да няма за какво да ги харча. В озон не ми трябват неща за 100лв., а доминос ми е на 300 метра и не ми трябва ваучер. За зайците няма да ставам по нощите, та каквото ще да е. И без друго трупам на ново, днес трябва да ми е дошъл ваучера във Фантастико, предишните точки за него похарчих.
Чантата от ФД дойде вчера, да не повярваш спиди си спазиха времето, отдавна не ми се беше случвало.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 007
bibim, аз съм в грешка, объркала съм потребителите🙂
Сега четох, че gurgolina е регистрирала кодовете всъщност 😁 Значи тогава нея питам дали си избираш като регистрираш
Да избираш си да кое от трите, аз не бях подготвена и натиснах хладилната чанта. Не спечелих, но към кодовете мога да добавя за голямите награди. Т.е. не ги губиш, а ако регистрираш още и станат 10 участваш за тегленията на камерите и лодките.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Т.е. нямаш избор, че не искаш да играеш за малки награди. Трябва да не ги спечелиш тях, че да трупаш до 10 кода. Благодаря ти🙂

# 38
  • Мнения: 6 034
Благодаря за темата. Hug
Аз чакам Марети, София Мел и Спаркс. Имам да оползотворявям точките от Икеа и ваучерите от ФД.
Напоследък ми секнаха печалбите, но аз и не участвам много. Предстои ми 10 дни отпуска и тогава ще се активизирам. Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 13 141
Благодаря за темата! Дано да е късметлийска!

Кодовете на Бургаско от колко символа са? Имам езиче с 10-цифрен код и се чудя от коя игра е.

# 40
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте, мога да предложа код за ФД - за 5 лв. - Кодът е изпратен.
Единствено тоалетната хартия от форума чакам, но аз почти за нищо не съм участвала, че да спечеля. Simple Smile Чакам само тегленето на София мел и на Спаркс за Озон (не че не си пуснах тази седмица поръчка за над 90 лв. от там...).

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 12:10 от krassi1

# 41
  • София
  • Мнения: 3 007
Т.е. нямаш избор, че не искаш да играеш за малки награди. Трябва да не ги спечелиш тях, че да трупаш до 10 кода. Благодаря ти🙂
Предполагам, че ако не натиснеш "Участвам" на малките награди продължаваш за голямата.

# 42
  • sofia
  • Мнения: 1 943
Езичетата на Бургаско са зелени на цвят и са с 8 символа.

# 43
  • София
  • Мнения: 778
Форумната игра на бош-някой разбра ли дали има награди, или само ще си разказваме кой как чисти?

# 44
  • Мнения: 3 126
Форумната игра на бош-някой разбра ли дали има награди, или само ще си разказваме кой как чисти?
Няма награди.Тема-дискусия е.

Общи условия

Активация на акаунт