Отговори
# 75
  • Мнения: 3 978
Дрийм, да падат вече мерките и да ходим някъде да се наплющим със сладолед! Лимонче, че ходя до лидл за пасатор другата седмица и ще взема да го забърсаш този сладолед, обичам дулсе де лече!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Бруталеееен!!!! 😋😋😋
А значи го има постоянно така ли?
Аз сега преоткривам вкуса на сладкото 😂😂😂 и сякаш тепърва научавам какво предлага Лидл 😂

# 77
  • Мнения: 921
Амели айде само това чакам, че ще изкукам вече. Събираме се дружно и отиваме за сладолед - минимум килограм на човек 👌🤣

# 78
  • Мнения: 727
Ейй, гледах го това Дулсе ди лече онзи ден, гледаххх и не взех понеже не съм взимала сладолед от Лидл до сега. Яд ме е! Нищо де, повод да отида пак, хем ще забърша и едно маскарпоне обаче май е само в тази седмица. На Лате и джелато и аз съм фен, а онзи ден пробвах Савини джелато и никак не беше зле също.
Аз се зарибих по един от Фантастико, имат и шам фъстък, а на бурканчетата мама така ще се зарадва - идеални са за домашните сладка. Smile Satisfied
https://www.facebook.com/mirabelleicecream.bg/photos/a.696216907 … ype=3&theater

# 79
  • Мнения: 360
Дрийм,чудесна нова тема Simple Smile
Чета ви непрекъснато и почти всеки път като тръгна да пиша, дечко се събужда и зарязвам телефона.
За МД, препоръчвам д-р Дяволов, но трудно приема толкова късно за раждане. Не е много приказлив, да не кажа въобще, но когато има нещо важно не го спестява. Той е завеждащ отделението по патологична бременност и е с над 30 годишен опит, т.е какво ли не е видял. Привърженик е на естественото раждане, но е и най-добрият при секцио (поне така съм чувала).

# 80
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз днес направих една смес режимен сладолед с бадемово мляко и еритритол.
С останалите белтъци направих нережимни целувки (за който не е достатъчно сладък сладоледа).

От лидъла са ми любими кутиите с премиум сладоледа им:
Шоколадов с парченца черен шоколад или ментов с парченца шоколад или пък ореховия.
Аз честно казано (освен тия ръчните джелатерии), от масовия следолед, по-вкусен от тоя лидълския не съм яла.

За съжаление вече никога няма да мога да си хапна колкото искам... макс 1 лъжичка евентоално.

# 81
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Юхуу здравейте,
Ние обикаляхме в гората почти цял ден, набрахме си коприва, т.е ММ береше аз му показвах кое е коприва Grinning гражданче кво да го правиш не ги познава. Багажа съм подготвила още в 7 месец, знам ли да няма изненади и да не съм подготвена Laughing . Значи докато се движех ми беше добре и сега като седнах, болката под гърдите, веднага започна.
За сладоледа, има един с орихи в Лидл, мммм много е добър. Всъщност всички са уникални от тази марка

# 82
  • София
  • Мнения: 7 645
Точно тези визирах и аз в поста си по-горе.

# 83
  • Мнения: 2 544
Аз нямам идея как изглежда коприва, ахахха

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Не съм пробвала нито един от тези, които сте показали, ама има време 😂
Брайда, понякога ми става искрено тъжно за теб като пишеш, че не можеш да ядеш никакво сладко. Всъщност след бременността ще можеш ли или пак няма?
Пеперудена, завиждам ти за разходката! Така искам и аз да хвана гората 😂
Четирилистна детелина за юнски късмет Wink така ги виждам аз нещата.

# 85
  • Мнения: 590
Дриим,можеш ли да ме запишеш в групата или вече е късно... (7 юни, 22 години)
Днес беше ден за пазаруване и сега се залавям да направя една вкусна вечеряя Simple Smile Говорили сте за звук от корема и при мен се чува така както го описвате изпукване някакво хаха дано е нормално всичко..Аз не съм прала още не съм и приготвяла багаж за билницата ,мисля че е рано но явно не е..ще започвам тези дни да пера и тн..

# 86
  • Мнения: 84
И ние днес с ММ уважихме лидл-чето. Почти вс там мн ни харесва!

Аз да попитам нещо - имам ужасни болки в кръста. И все повече се засилват с напредването на седмиците. Вас боли ли ви кръста? Гърба? Почти не мога да ходя вече. Докато обиколим лидл и тр да се прибираме да лягам. Ако започна да готвя - пак с почивки. Мн ме е страх да не си докарам дискова херния. И двамата ми родители са оперирани от това. Ако има нещо наследствено. Дали ще мине след раждането? Момичетата с 1 раждане вече, моля ви споделете. Тотално ще се обездвижда до края Confused А ако ме боли и след това така, как ще си гледам детето не ми е ясно ...

# 87
  • Мнения: 3 978
Ани, не искам да те плаша, но мен спря да ме боли около втория рд на детето. Сега още не ме е заболял, надявам се да ми се размине, но едва ли.
Аз както си бях обещала да спра да харча, така пуснах две поръчки за козметика (за мен) и сега ми е малко гузно... Ама пито-платено.

# 88
  • Мнения: 921
Амели гузното минава с един сладолед хаха
Майтапа настрана и аз така се чувствам. Вчера пристигна заплата и аз я разгромих. Освен гореспоменатите неща, поръчах и бебефон от Англия и въобще моята заплатка за това ще отиде. ММ почна да поработва и затова се отпуснах ама то тези нещица си ни трябват.
Така че дишай и се готви за разходка със сладолед 🍦🍦🍦

# 89
  • София
  • Мнения: 7 645
Не съм пробвала нито един от тези, които сте показали, ама има време 😂
Брайда, понякога ми става искрено тъжно за теб като пишеш, че не можеш да ядеш никакво сладко. Всъщност след бременността ще можеш ли или пак няма?
Пеперудена, завиждам ти за разходката! Така искам и аз да хвана гората 😂
Четирилистна детелина за юнски късмет Wink така ги виждам аз нещата.

Ами няма да мога, защото има риск да развия диабет тип 2. Трябва да съм на режим цял живот. Аз имах инсулинова резистентност преди бременността. Ограничавала съм се много, но си позволявах 1 път в седмицата сладко или пица. Въпреки стриктното ограничаване обаче, килограмите ми не намаляваха, предполагам заради хормоналните инжекции и хапчета покрай инвитро процедурите в последните 5 години.
Като родя ако успея да отслабна и спомогна на клетките да усвояват инсулина ми, може малко да се подобря. Но ще изисква адски мн време и малко хора са успели...
И на мен ми е мн тъжно за себе си, както и да прозвучи. Това е доста гаден живот като си заобиколен от изкушения. Още от сега от тъпотия пак ми се пуши Sad
Правя го за здравето си, знам, за децата си, знам, просто ако нямам ефект върху килограмите се сещате колко е демотивиращо. Дано имам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт