Отговори

Анкета

Как да се казва дългочаканата темичка 😍

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 02 юни 2020, 14:09

# 1 950
  • Мнения: 277
Astrea, честито бебче! Да е здрава и щастлива! 🌷🌷🌷
Аз вчера бях на преглед и тонове. Всичко е ОК. Бебето е около 3 кг, плацента и води са ОК. Бебето активно тренираше дишане като го гледахме на ехографа Simple Smile, много мило ми стана. Следващия вторник махаме песара и може да тръгне и веднага, ама може и не. Днес вече съм пълни 38 седмици и да си кажа честно ми се иска да минава и заминава това раждане вече. Има някакво притеснение естествено, ама то е като предсценична треска 😃, като почне шоуто и ще отмине притеснението, ще се нахъсам за самото шоу Simple Smile Даже и за името мисля си стиснахме ръцете финално с ММ.

# 1 951
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Астреа честита да е Магдалена! 🥳 Да е здрава, а на теб бързо възстановяване Simple Smile

# 1 952
  • Мнения: 567
Честито да са живи и здрави бебчетата Юлиан и Магдалена ! Simple Smile
Аз днес имах гадничка нощ защото ме болеше доста силно ниско в ляво Sad и не спираше да ме рита ..
Вчера бях на преглед аг каза че му е рано още да излиза и явно ще отиде към 13ти наистина.. Sad не минава това време... Аз си го усещам че не му се излиза още..добре си го храня на топличко е и сигурно и с чурата си играе,какво му трябва повече на човека хаха
Днес наааай накрая ще седнем на една маса с родителите ми и ще можем нормално да говорим а не от 10 метра ..много се радваммм и се вълнувам.
Приятен ден на всички !

# 1 953
  • Мнения: 90
Честито за бебче Магдалена 🌷🌺 Жива и здрава да е 🍓 🌺

# 1 954
  • Варна
  • Мнения: 48
Честито да са живи и здрави бебчетата Юлиан и Магдалена ! Simple Smile
Аз днес имах гадничка нощ защото ме болеше доста силно ниско в ляво Sad и не спираше да ме рита ..
Вчера бях на преглед аг каза че му е рано още да излиза и явно ще отиде към 13ти наистина.. Sad не минава това време... Аз си го усещам че не му се излиза още..добре си го храня на топличко е и сигурно и с чурата си играе,какво му трябва повече на човека хаха
Днес наааай накрая ще седнем на една маса с родителите ми и ще можем нормално да говорим а не от 10 метра ..много се радваммм и се вълнувам.
Приятен ден на всички !

Като каза играе с чурата се сетих как на всеки преглед в последните три четири седмици и моя нероден синковец го прави..доктора даже ми казва голям плейбой ще е като порастне,ръцете му все придържат достойството Joy

# 1 955
  • Мнения: 160
Здравейте момичета💞
Честити ви бебчовци! Живи и здрави!
Кураж и търпение на мамите с бебета в коремчетата 😁
Днес се прибирам. Този път много ме боля. Трудно се въсзтановявам, но се...
Поздрави на всички ви. Не знам дали ще успявам да се разписвам често, но когато мога...

Всичко ще бъде наред, не се тревожете  🧚
Поздрави и от Димитър 💞

# 1 956
  • Мнения: 921
И ето че дойде време за последната ни темичка преди темата за самите бебоци.

За мен беше чест и удоволствие да контактувам с всяка една от вас, да обменяме опит и всякаква информация. Дадохте ми много насоки и полезни съвети, както и спокойствие в най-напрегнатите моменти. Смях се много, понякога с глас хаха, изживяхме и малко драма, без която определено нямаше как да продължим напред, все пак сме жени Sweat Smile

Пожелавам на мен и на всяка една от вас много семейно здраве, щастие, послушни бебоци и красиви и топли мигове с нашите наследници и най-близки хора. Sparkling Heart


ПС:

Току що я завърших, някои мами ме разкриха и по-рано, но сега добавих последните картинки накрая Sparkling Heart

Тема ЮНИ

Общи условия

Активация на акаунт