Отговори
# 1 935
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Добре дошла на Магдалена Simple Smile Жива и здрава да е!
Астериа на теб бързо възстановяване 💐

# 1 936
  • Мнения: 1 104
Astrea, честита дъщеричка! 🌺🌺🌺

Vanya, аз съм 37+3 и АГ каза, че вече е готов бебо и че ако тръгне да излиза по-рано от предвиденото, няма проблем и няма да го спират. Все пак обаче, му се иска да изчака 39гс и тогава да го вадят.

# 1 937
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Астреа честито бебенце, да бъде жива и здрава Магдалена. Бързо възстановяване желая на теб!

# 1 938
  • Мнения: 3 946
Астреа, честита рожбичка! Да ви е жива и здрава!

Амели, как си ти? Мисля те 🥰

Все така две в едно. Утре съм на тонове и ще видим има ли някакво развитие. Теб няма ли да те видим скоро във фейсбук? Липсваш!

# 1 939
  • София
  • Мнения: 2 429
Астрея, честито! 🌞🌺😁🌸🌞 добре дошла на Магдалена  ❤❤❤

Пеперудена, стискам ти палци за 9-ти. Ами то съвсем дойде!!!
При мен продължава пазарлък между 18 и 22. Така като гледам АГ печели. Ние на 9-ти ще водим последни преговори Simple Smile

Аничк@ ми се губи някъде!!!

Амели, стискам палци!

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 23:18 от get_real

# 1 940
  • Мнения: 244
Snejanka аз от едната страна отодлу  като стоя права и от напрежението ставам като топчета грозде от толкова мн разширени вени и спукани също така. Но след раждането минава но гледам да лижа че.иначе ме.бодът  някак си . А хемороиди  нямам ама явно вс там се е събрало. Аз ходя на тонове по 2пъти  от самото начало все пак по 20лв  на преглед а иначе за ехограф отделно си плащам..... 😒
Честито на вс мами , да са ви здрави бебчетата!
То води накрая не остават много но и аз в последно време  все се чудя дали вс и наред след това с пъпната връв но за радост  вече не е умотана а минава отпред покрай рамото

# 1 941
  • Мнения: 921
Астреа честита да е Магдалена ❤ Да расте здрава, пакостлива, щура, но и много послушна 😊
Бързо да се възстановяваш ❤

# 1 942
  • Мнения: 62
Astrea - Честито бебче!!! Да ви е жива и здрава, много щастлива!!!
А на теб бързо възтановяване!!! ❤️🙂🌷

# 1 943
  • Мнения: 240
Астреа, честита малка принцеса Магдалена! Да ви е жива и здрава и скоро да се гушкате вкъщи!
На теб бързо възстановяване ❤

# 1 944
  • Мнения: 109
Астреа, честита бебка Магдалена! Желая здраве, щастие и безгрижно детство! На теб желая бързо възстановяване! 🍀❤️💐💗

# 1 945
  • Мнения: 168
Честито и от мен Астреа 🎀🌹🌺❤️
Аничка123 а доктора казвал ли е дали ще пречи на раждането?

# 1 946
  • Мнения: 71
Астреа Честита радост! Бъдете здрави и щастливи! 🤗

# 1 947
  • Мнения: 188
Вече ме има на първата страница, но да се похваля на тези, които не са във Фейсбук групата.
Вчера на 29.05 се появи сина ни Юлиан, 3,400кг.,51см.Да са ни живи и здрави бебоците.
На останалите леко раждане 💗💗💗

# 1 948
  • Мнения: 244
SnejankaКаза че няма да пречи тъй като то самото напъване е кратко,  разкритието отнема повече време но това не е проблем.
az честито да ви е....🥰 накрая само  такива  хубави съобщения ще валят

# 1 949
  • София
  • Мнения: 7 645
Честита да е Магдалена! Жива и здрава! Много щастие на цялото семейство.

Аз се запътвам рано рано в събота на изследвания за последно.

Общи условия

Активация на акаунт