Отговори
# 1 905
  • София
  • Мнения: 2 428
Еййй, Манди,  изби рибата с пост!

Аз се бях засилила да си ходя сама в болницата за плановото. Мъжът ми почти ми се скара, а той не е по такъв тип общуване. Сега ме е накарал да обрщая, че ще взема поне баща ми. Прилъга ме, че моментът ще е вълнуващ за него и да не го лишавам...
Иначе нали 3 пъти са ме приемали в МД, два от тях бях сама планово, един - спешно с мъжа ми. Всичко си знам, проготвила съм си голяяяям куфар на колела, за да не завися от никого. Ххха. Май съм за бой.

Отивам да си взема бутилката с филтър от Спийди, за закарам детето и отивам на масаж! Днес до сега мързелувам (почти, мих пода в коридора с гъба, клекнала, но това беше 15-20 минути). Само си лежа иначе. Котката дойде да ме проверява дишам ли, той такова лежане от мен не е виждал!

# 1 906
  • Мнения: 2 534
Аз много обичам да се движа, да ходя, ама тия дни и 200м са ми зор, така ме боли кръст. Много е досадно да си бавен и безпомощен

# 1 907
  • Мнения: 1 104
Аналуна, честит празник! 🌺
Чакам след няколко дена хубави новини от теб и от Деси и ви стискам палци - на ръце и на крака!

Ние с ММ точно днес обсъждахме дали има смисъл да чака пред болницата. Няма да го пуснат вътре, а и едва ли като по филмите, някоя акушерка ще излезне да му съобщи какво е станало. Доколкото разбрах, в нашата болница, след като те преместят от операционната в реанимация, там те чака багажът ти и телефонът и ти сама звъниш на бащата и роднините.

# 1 908
  • Мнения: 109
Аналуна, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая здраве и благоденствие! 💐🥂❤️
Поли, вярвам, че всичко ще бъде наред и с нетърпение очаквам да се похвалиш!
🍀💗

# 1 909
  • София
  • Мнения: 7 645
И моя мъж май няма смисъл да кисне да чака... ще попитам следващия път.

Днес ми е толкова убито, толкова ми е зле, че не мога място да си намеря.
Отпаднало, без сили, с всякакви болки и в главата и тнт ...
Леко ми се гади (кръвното е ок 115), леко ми се повдига, корема го чувствам като различно тяло от мен, по-трудно дишам сякаш както и да легна ...
С предното дете не съм имала такива моменти, до последно бях с мега настроение, разхождах кучетата, полягвах следобед и тнт ...
сега съм ни жива и умряла... Трябва ми някакъв екшън да ме раздвижи, ама няма да ми изтекат водите, убедена съм ... ще си карам в тъпня.

Стоя и мисля какво ще облека на изписването, защото всичко което носих като долници преди бременността, сега си ги закопчавам на върха на корема.
Предполагам ще ми падат. Тениските са ок и малко широкички.
Няма как сега да си купя дънки/панталон и тнт. Рокли нямам ама и мн рядко нося,  не съм 50-60кг че да ми стоят добре.
Туника нямам, абе нямам нищо.

Преди ходих с дънки и тениска или дънки и риза. Дори колан нямам да взема един да си вържа дънките.
Може да си сложа нощницата и халата към нея, чорапи и маратонки и да си тръгна, всички ще ме помислят за пациент и толкова. Само дето дъщеря ми ще се потресе много жестоко!! Хахахах

# 1 910
  • Мнения: 71
Линията и при мен е налице, също както при Манди и Уигзи под пъпа е отдясно, а над него-отляво. 😅
Мардина и аз наскоро се зачудих за връхните дрешки, имам 2 суичера от приятелки и друго не съм взела, ако се наложи ще е в движение. Но както и Фрест казва май и пеленката/одеалцето ще свърши работа.
Относно изследванията моите са от октомври даже и си ми ги пакетираха с картата и направлението без да ме пращат за нови.
Полина стискам палци, всичко ще е наред ☺
Аналуна честит рожден ден! Бъди здрава и скоро най-голямото щастие ще е в живота ти! Желая ти прекрасни мигове! 💐

# 1 911
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Здравейте,
Тази нощ спах над 12 часа Astonished ставала съм само веднъж до WC.Нещо нямам сили и енергия.
Линията на корема си я имам и аз.
Изследвания АГ ми пусна като ме записа в 14г.с и сега май бях в 31г.с ми пусна повторно. Не ми е давала резултатите,написала е някакви стойности в картата и само ги коментирахме. Това е по здравна каса да уточня.
Полина успех утре. Не се шашкай толкова, в нашия край хората казват "око няма да ти вадят" Grinning настрой се положително, предстои ти най-хубавото и милото- да си видиш детенцето Heart
Камизолки т.е това е бебешка жилетка с връзки, имам няколко още от каката и нито веднъж не са ползвани. Основното и облекло беше цял ромпър с елек отгоре. Ама все пак е зимно бебе и е по различно.
Мислех си че днес ще родя, ама като гледам ще прескочиме днешния ден, което е добре едно че ми е рано, второ не съм готова още Grinning

# 1 912
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз имам такива памучни горнички, които приличат на камизолки, но са с копченца.
В комплект са с ританки, но може да се ползват като жилетчици.
Отделно имам едно като сакенце сладко Simple Smile

# 1 913
  • Мнения: 164
engruseva Lemons ама как така попълват каквото си искат?!?! Аз на 8ми трябва да си взема документите от АГ и ако видя писани глупости вътре много ще се ядосам. Нали това нещо го гледа израждащия лекар?!
Изследвяния бях пускала декември за Васерман, за СПИН не съм, та сигурно другия път ще ме прати пак да ме бодат. За кръвната група си имам картонче.
Поне да се похваля, че повторих изследванията за глюкозата и всичко е наред. Малко се бях депресирала тия дни, че си и поревах, но вече съм много по-добре. И в чест на това изядох половин кило череши и съм си приготвила една 5 килограмова динка да се изстудява в хладилника. 😊😊😊
Манди и мен нещо много ме ядосват по работа 😄 По принцип гледам да реагирам спокойно винаги, но откакто съм бременна ги правя дармадан. Опитвам се с колегите поне да се държа добре, защото сме си наистина близки, но и с тях си изпускам понякога нервите. Щом шефа ми почна да го хваща шубето от мен... 😄
Полина стискаме палци за утре 😊 Сигурна съм, че накрая ще кажеш "е това ли беше?" Изгледай няколко клипчета на Елена Василева и най-важното е утре да слушаш какво ти казва акушерката! Успех и ЛЕКО РАЖДАНЕ! 😉

# 1 914
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Тара542 да и в моя картон са писани глупости, нищо общо с реалността. Нито кг. са верни, нито кръвното, нито плацентата. Ама спокойно израждащия не се доверява на тия данни. Още с приема в болницата, първа работа им е да ти измерят кръвно,кг., и да те видят на ехограф.

# 1 915
  • Мнения: 1 104
Аз сега се връщам от преглед и АГ каза, че няма много води. В 37+3гс съм.
Разпитах го, но каза да продължавам да правя тонове другата седмица и ако са добре си оставаме за секцио на 9ти. Ако нещо го притеснява ще го издърпаме напред.
И аз сега се притесних, типично за мен. Някой друг с намалени води около тази седмица?
Бебчо си мърда нормално, тоновете преди 2 дена бяха добри. Сега ден и нощ няма да има сън, заради тези води. Sad

# 1 916
  • Мнения: 696
Галеона, не се филмирай, нормално е в 38ма да намаляват, може за твое успокоение да отидеш 2 пъти на тонове примерно понеделник и петък и готово, аз също на 9ти влизам в болница и сега се чудя др седмица кога да ходя на тонове, досега ходех всяка сряда..

# 1 917
  • Мнения: 1 104
Shuk, и аз това до мислех, да отида на тонове 2 пъти другата седмица.
АГ каза, че няма смисъл, защото освен тях имам и пеглед всяка седмица, ама дето няма да спя... ще ми е по-спокойно ако се следя по-изкъсо.

# 1 918
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз май ще ходя 2 пъти другата седмица на тонове. Единия е понеделник, другия сигурно ще е сряда.
И моето секцио е предвидено за по-другата седмица, аз обаче съм мн напрегната и някакви неясни чувства се въртят в мен и някакви мисли и чудесии в главата ми.

# 1 919
  • Мнения: 766
Иринка, как си,  мислим те. 😊 Някои нямаме фейсбук може там да си разказала, но като се почувстваш готова драсни и тук два реда да кажеш как е минало всичко ❤

Общи условия

Активация на акаунт