Късно ли е да започна сама на 30 ?

  • 10 016
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Съгласна съм  съм за пазара извън бг, ама и за там условия има Simple Smile.
Така де, може да започне с търсенето още преди да си е тръгнала. Липсва етикет с цената, срок на годност, сертификат за качество, и може да се пуска. Право в целта иначе.

Подвизавам се на западния пазар отпреди авторката да се е родила, а и тя го познава след студентстване там. Кой знае какви условия за там няма, но пък наистина има условия.

Сертификата за качество и е швабската диплома в джоба, немско качество, както се казва по нашите земи. Цена тя не си слага, а срока на годност:
Аз започнах на ново на 42 с две недоносени бебета, едното с 90 процента ТЕЛК, другото със сто и с мозъчна операция , направена преди пет дни.

Родих в 29 седмица силно недоносено бебе. Няма увреждания и вече е пълнолетен, но аз си знам как съм го гледала. Седя почти 2 месеца в болницата  Връчиха ми го 1800гр и ни изписаха. Причината - не се намери. Може да е от обезводняването поради двудневно повръщане, което изкарах седмица преди да ми се спукат водите. А може и, както казаха гинеколозите, да е от това, че бях доста стара (биологически) за първо раждане - 31 години. Не са много, уж, ама на!

Ще си изгуби още няколко години с въпросния, докато неговото здраво дете си расте, ще тръгне да ражда на 35+ и после, ако детенцето се роди с проблем или нещо се увреди, бащата ще си бие камшика, както направиха 99% от бащите на болни недоносени във форума, в който пишех.

Да добавя, че повечето жени изобщо не могат да износят и родят собствено дете след 41-42г и Натака е изключение.

Натака, щастие и радост ти желая с малките сладури. Кураж!

И да, може да започва с търсенето, защото 4 от най-хубавите и млади години вече са пропилени с неподходящ. Защо да губи още време?

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 15:11 от Nevena Virolan

# 211
  • Мнения: X
Аз пък не разбирам що да няма цена и условия. Като искаш нещо, трябва да можеш да си го платиш - и буквално, и фигуративно. Важи за всички и всичко.
Мъжът е дал заявка, че като постигне някаква бизнес цел, ще започнат опитите за бебе. Постигнал я е, ама няма опити, друго нещо е измислил. Това мъжката дума за нищо я няма. На такъв мъж цената му поне в моите очи пада.

# 212
  • Мнения: X
Аз пък не разбирам що да няма цена и условия. Като искаш нещо, трябва да можеш да си го платиш - и буквално, и фигуративно.
Дай съвет на авторката как да си плати мерака за деца.

# 213
  • Мнения: 1 327
Аз пък не разбирам що да няма цена и условия. Като искаш нещо, трябва да можеш да си го платиш - и буквално, и фигуративно.
Дай съвет на авторката как да си плати мерака за деца.
Както винаги право в целта. Няма цена, която да може да заплати желанието да станеш родител.

# 214
  • Мнения: X
Като тегли чертата и приеме, че е изкарала 4 забавни години от живота си в  безперспективна от нейна гледна точка връзка.
Иначе за плащането мъжа визирах. То не може да си плати за авторката и кара на консигнация.

# 215
  • Мнения: X
Аз пък не разбирам що да няма цена и условия. Като искаш нещо, трябва да можеш да си го платиш - и буквално, и фигуративно.
Дай съвет на авторката как да си плати мерака за деца.
С друг мъж.

# 216
  • Мнения: X

Като гледам, и двамата би ги устроило такова развитие.
Да си спестят извиването на ръце поне.

# 217
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Напротив, Галинор, цената му се качва. Става скъп, трябва да платим със загърбване на наши желания. Когато цената се качи търсенето пада. Разбира се, за представителка на друга страта от популацията цената може да е нулева, в смисъл, да може да живее с мъжа без да и се налага да търпи неудобства и загърбва желания.

Братане, в България не е забранено неженена да се оплоди от донор. Вече и тук не е. Едва ли ще е много скъпо. Е, после ще си го издържа и гледа сама. Ако иска мъжът да провайдва е малко по-сложно, но не много.

# 218
  • Мнения: X
Хъммм, Невена, зависи явно. Човек трябва да си държи на думата. Тука дори не става дума за деца и желание да имаш такива. Този шикалкави - дай първо това, ама после се сетих второ, ей мина ми през ума трето... На мен поне не ми изглежда нешлифован диамант с това поведение, че и на 39, че и с дете, че и нацупена свекърва в комплекта.

# 219
  • Мнения: 1 327
Донор при условие, че все още може да намери евентуален партньор/баща и да изгради здраво семейство не ми се вижда добра опция. А и тя не звучи, като жена, която иска само дете без гореспоменатото.

# 220
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Хъммм, Невена, зависи явно. Човек трябва да си държи на думата. Тука дори не става дума за деца и желание да имаш такива. Този шикалкави - дай първо това, ама после се сетих второ, ей мина ми през ума трето... На мен поне не ми изглежда нешлифован диамант с това поведение, че и на 39, че и с дете, че и нацупена свекърва в комплекта.

Забелязах, че много жени на 29+, които вече искат дете зарязват мъжа, с когото са когато наближи 40г и се ориентират към по-млад. Като прехвърлих 25г спрях да харесвам 35-40г, а даже не исках дете.

А този шикалкави, защото авторката приема и се върти в кръг.

Чакалката, това за донора беше отговор към Братан, не съвет към авторката. Естествено, че на 30г може да си намери достоен за връзка.

# 221
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 330
Млада, здрава жена,без ангажименти има голям шанс да си намери свободен мъж и да създаде семейство.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 15:27 от -veni-

# 222
  • Мнения: 1 698
Невена, аз също не можах да зачена със собствена яйцеклетка, оказа се , че яйчниковият ми резерв е изчерпан. Затова направиме инвитро с донорска яйцеклетка. Писала съм подробно във
форума. Моите деца се родиха в 27 гестационна седмица. При раждането си двамата нямаха кило и половина. Темата обаче е друга. Авторката е млада, образована и самостоятелна. Загубила е години в безперспективна връзка, но не й е късно да започне отново. Трябва да приключи с този партньор и да не губи повече време.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 15:35 от Nataka

# 223
  • Мнения: X
Млада, здрава жена,без ангажименти има голям шанс да си намери свободен мъж и да създаде семейство.
Това твърдение е аксиома. Но очевидно и това не е достатъчно Simple Smile

# 224
  • Мнения: 2 220
Абе да хваща някое сладурче на 27-28 и ще е пушка. Този 40 годишния само ще й изгуби времето.

Общи условия

Активация на акаунт