"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 49

  • 35 118
  • 767
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 450
Да разбирам, че питате дали имате симптоми 2-3 дни след предполагаема овулация? Ако това питате, категорично Ви казвам, че нямате. Абсурдно е.

# 256
  • Мнения: 106
Не, не питам дали може да са симптоми на бременност 2 дни след О, всъщност са 4 или 5 дни след О. По скоро питам дали може тези спазми да ги наречем,  да се получават заради оплождането или имплантацията на яйцеклетката? Дали тези неща се усещат по някакъв начин.

# 257
  • Мнения: 2 516
Не се усещат!

# 258
  • Мнения: 3 992
Имплантацията не се усеща!
Подобни болки може да са характерни за овулация. Вашата как беше доказана?

# 259
  • Мнения: 106
Имплантацията не се усеща!
Подобни болки може да са характерни за овулация. Вашата как беше доказана?
С овулационни тестове и мерене на БТ.

# 260
  • Мнения: X
Здравейте, мили дами! Hug

Имам въпрос към вас,може би на някой може да му се стори странно, извинявам се за което. Simple Smile С приятелят ми правим опити за бебче, но за съжаление този месец изпуснахме овулацията,опитите бяха преди седмица може и малко повече, цикъла трябваше да ми дойде вчера,но още го няма ... Въпроса ми е дали е възможно да съм имала някакъв късмет и по чудо да се е случило това,което толкова чакаме. Simple Smile  не ме съдете,знам, че шансовете са малки но все пак е възможно. Ще очаквам вашите мнения! Благодаря ви предварително! Yum

# 261
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Засичаш ли някак тая овулация или само предполагаш кога е била?

# 262
  • София
  • Мнения: 10 642
Не, не питам дали може да са симптоми на бременност 2 дни след О, всъщност са 4 или 5 дни след О. По скоро питам дали може тези спазми да ги наречем,  да се получават заради оплождането или имплантацията на яйцеклетката? Дали тези неща се усещат по някакъв начин.
Всъщност са 3 или 4 дни след овулация. И не, нито оплождане, нито имплантация се усеща, още повече, че е рано за имплантация.
Ембриона на този етап е голям почти колкото яйцеклетката (около 130 микрона), как си представяте да го усетите?

# 263
  • Мнения: 59
Здравейте, мили дами! Hug

Имам въпрос към вас,може би на някой може да му се стори странно, извинявам се за което. Simple Smile С приятелят ми правим опити за бебче, но за съжаление този месец изпуснахме овулацията,опитите бяха преди седмица може и малко повече, цикъла трябваше да ми дойде вчера,но още го няма ... Въпроса ми е дали е възможно да съм имала някакъв късмет и по чудо да се е случило това,което толкова чакаме. Simple Smile  не ме съдете,знам, че шансовете са малки но все пак е възможно. Ще очаквам вашите мнения! Благодаря ви предварително! Yum
Чувала съм много пъти, че е възможно. Даже имам една позната, която е заченала малко преди цикъл

# 264
  • Мнения: 7 898
Ти хубаво си чувала, но от кого? Случайно да е било от лекар?
Няма такова нещо като забременяване преди цикъл! Забременява се когато си в овулация, а тя се случва поне 12-14 дена преди цикъла!

# 265
  • Мнения: 462
Ти хубаво си чувала, но от кого? Случайно да е било от лекар?
Няма такова нещо като забременяване преди цикъл! Забременява се когато си в овулация, а тя се случва поне 12-14 дена преди цикъла!
Не се знае. Сестра ми месеци на ред опитваха и нищо не се получаваше, докато АГ-то не и проследи овулацията и разбраха, че е по време на менструацията и още следващия месец забременя. Рядкост е, но понякога стават такива изменения в организма

# 266
  • Мнения: 7 898
Поредната глупост. И пак казвам, забременява се по време на овулация, а не менструация! Няма как да имаш 3-4 дена менструация и като правиш секс през тези дни да забремнееш.
Ако менструацията ти е примерно 9-10 дена и правиш секс на 10 дена, възможно е сперматозоидите да издържат 3-4 дена и тогава наистина да се случи забременяването.

# 267
  • Мнения: 34
G. Savova, извинявай много, но ако жената има късна О. и не я е следила с тестове и БТ и т. н. естествено е да си мисли че е забременяла преди Ц., а всъщност е имала късна О.

Няма нужда да нападаш всяко момиче с тона си. Чета ти коментарите в доста теми, винаги си категорична и,, много " знаеща.
Не искам да се заяждам с теб, всеки има право на мнение, но ти вече ставаш безпардонна и никак НЕ си мила.

# 268
  • Мнения: 462
Поредната глупост. И пак казвам, забременява се по време на овулация, а не менструация! Няма как да имаш 3-4 дена менструация и като правиш секс през тези дни да забремнееш.
Ако менструацията ти е примерно 9-10 дена и правиш секс на 10 дена, възможно е сперматозоидите да издържат 3-4 дена и тогава наистина да се случи забременяването.
Точно на 4-5 ден от менструацията и беше овулацията и точно тогава забременя. Може да звучи абсурдно, но е факт, доказан от гинеколог. Не всичко става като по книга

# 269
  • Мнения: 7 898
Няма как да има овулация на 4-5 ден от цикъла !

@ Габи, на мен това ми е ясно, но на тях не. Хубаво е да научат какви фази има всеки цикъл и колко траят. Човек на който са му известни фазите на цикъла, никога нама да каже, че някой е забременял преди цикъл, или 4-5 ден от цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт