"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 49

  • 34 945
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 081
Здравейте,
Според вас положителен ли е теста?
С един ден закъснение
Скрит текст:

Абсолютно положителен .

# 751
  • Мнения: 41
Ах как ги мразя тези бледи черти вече, днес сутринта след 6 дневно закъснение и два теста с бледи чести, единия Belive pro, другия Folium, цяла нощ съм ревала и съм се свивала от не човешки болки, придружени с страшно гаден, а на сутринта като станах... Леката май дойде.
Никога не ми е закъснявало, винаги е бил точно на 31 ден.
Часа ми е за 21 при доктора.
Вече не знам какво да си мисля, тестовете ли са некадърни....
Успех на всички, лека и без аварийна.

# 752
  • Мнения: 2
Здравейте,с приятеля ми от няколко месеца правим опити за забременяване,все още не съм си направила теста,но ми закъснява и смятам тези дни да го направя.Та въпроса ми е ако може да ме насочите след като си направя теста и разбирасе ако той е положителен ,кога трябва да отида при Гинеколог за установяване на бременноста  и трябва ли първо да мина през личния.Благодаря ви предварително за помоща.

# 753
  • Мнения: 5 468
Първо си направи тест. Излишно е да се самонавиваш преди да си видяла резултата. При закъснение всеки тест ще отчете, ако има бременност.

# 754
  • Мнения: 25
Здравейте, преди малко си направих тест, ясно се виждат двете чертички. Но съм много притеснена, имах малка киста пих антибиотик и дуфастон, но кистата само се беше смалила затова гинеколога ми изписа противозачатъчни за 3 месеца не ги понасях и ги спрях на втория месеца беше ми останала само 1 опаковка, след като ги спрях 3 дни след това ми дойде тоест на 7ми юни, как мислите дали е възможно плода да се е овредил, все още не съм ходила и на лекар

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не. Като си ги пила, не е имало плод.

# 756
  • Мнения: 49
Здравейте, възможна ли е бременност без проникване? Питам, защото няколко пъти помогнах с ръка на приятеля ми да свърши. И се притеснявам дали е възможно нещо от течността (по някакъв незнаен начин) да е достигнало.

# 757
  • Мнения: 155
Здравейте, възможна ли е бременност без проникване?


без какво?

# 758
  • Мнения: 49
Здравейте, възможна ли е бременност без проникване?


без какво?
Под проникване имам предвид пенисът на мъжа да навлезе

# 759
  • Мнения: 155
Здравейте, възможна ли е бременност без проникване?


без какво?
Под проникване имам предвид пенисът на мъжа да навлезе


Значи въпросът ти е : мога ли да забременея без да имам физически контакт с мъжа си ????
Извинявай, ти Дева Мария ли си?
Въпросът ти е нелеп!
Или задай правилно въпроса си или просто не спами в темата...

# 760
  • Мнения: 49
Здравейте, възможна ли е бременност без проникване?


без какво?
Под проникване имам предвид пенисът на мъжа да навлезе


Значи въпросът ти е : мога ли да забременея без да имам физически контакт с мъжа си ????
Извинявай, ти Дева Мария ли си?
Въпросът ти е нелеп!
Или задай правилно въпроса си или просто не спами в темата...
Питам дали може ако достигне сперма до мястото да се забременее без да е имало проникване

# 761
  • Мнения: 40
След 3 дневно закъснение след положителни тестове на видиозона се видя само удебелена лигавица а би трябвало да съм в 4г.с.В коя седмица се вижда околоплодия сак

# 762
  • София
  • Мнения: 11 504
На 3 дни закъснение няма как да се види нищо.

# 763
  • Мнения: 450
След 3 дневно закъснение след положителни тестове на видиозона се видя само удебелена лигавица а би трябвало да съм в 4г.с.В коя седмица се вижда околоплодия сак
Минимум 10 дни, за по-сигурно две седмици закъснение. За 3 дни нищо няма да се види.

# 764
  • София
  • Мнения: 39 813
Моля пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт