Любители на Котки - Тема 145

  • 28 151
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 853
И от нас с Пуфи стиснати палчета и лапички. Знам колко е трудно и тежко в такива моменти. Губила съм котки, две ми умряха в ръцете, а първата ми котка, която гледахме в къщи почина след тежко боледуване. Наложи се да вземем най-трудното решение, за да не се мъчи повече. Много е тежко, много, няма думи, които могат да те успокоят.

# 706
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 984
Пинко, молим се за вас!!! Heart

# 707
  • Мнения: 9 170
Pinko каква е точно болестта на котето? Стискам палци и пожелавам в най скоро време да се подобри  Hands Pray: Heart

Здравейте всички котешки мами , благодарим  Hands Pray за позитивните вибрации които ни пращате , моля ви продължавайте да ни пращате по една позитивна мисъл на ден към нас това е всичко.

Sartana
котешки корона вирус Вирусен инфекциозен перитонит- форма мокър 

Ще сложа изследванията ѝ ако някой може да разчита съкращенията, моля да драсне.
 
Скрит текст:


слагам и на Шони изследванията вет каза тромбоцитопения и също наличие на корона вируса , нищо не ми каза  повече .
Скрит текст:


Кукличка днес цял ден е на 20мл. вода до тук и 5 грахови зърна енергийна паста. Днес нищо друго!
Шони е все така тъжен, обикаля из стаите и много много не му се играе, но котките са много чувствителни същества. Но момчето поне си хапва пу пу да не му е уроки.

Гуш на всички.

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Pinko, кръвните показатели на куклата са типични за ФИП. За Шони обаче няма за какво да се притесняваш, неговото A/G съотношение ( което основно се гледа в кръвните при ФИП) е отлично- единица е. Това, че са му направили тест за корона вирус, който е положителен, нищо не значи. Както вече няколко пъти казахме, положителен тест не значи болна котка, всяка втора, трета носи короната в себе си. За останалите му показатели, които са извън нормата, не мога да съм полезна.
Пращаме ви виртуална прегръдка🤗

# 709
  • Мнения: 1 757
Pinko, по-рядко се включвам, но ви мисля всеки ден и съпреживявам болката ви. Не че ще помогне. Просто знай, че не си сама.

# 710
  • Мнения: 1 622
И аз чакам информация от Пинко, че мацинка е по-добре.

# 711
  • Мнения: 9 170
Здравейте котешки мами,
1ви Юни 3,100kg  днес -2,6kg., Много трудно е вече и със спринцовка да дам вода и малкото което успявам да впръсна тя го оставя да се изтече по нея, или пък се дави, вчера максимум 20мл. успях да дам и 6 грахови зърна от енергийната паста с насилствено отваряне и мазане по небцето. Борим се за чудо. Пращайте ни позитивни мисли.

# 712
  • Мнения: 39 305
Пинко, дано да има късмет.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Пинко,прегръщам Ви!
Прегръщам и смелото коте Рижко!
Макар и виртуално...

# 714
  • Мнения: 1 110
Здравейте котешки мами, Мiss delicate съм.
Много съжалявам за болните котета в темата и им пожелавам чудото да се случи и да се оправят.
Аз и моето семейство загуби окончателно войната с рака и майчицата ми си отиде преди 3 седмици, 3 седмици в които Лола сякаш усеща болката ми и е неитлъчно до мен. В такъв момент човек разбира, колко много ни обичат животинките ни.
Пожелавам на Пинко и Бубалеса, всичката сила на света.

# 715
  • Мнения: 5 300
Иска ми се да разведря малко обстановката, с коте никога не можеш да ядеш спокойно. 😅

# 716
  • Мнения: 15 309
Miss delicate, миличка, приеми моите най искрени съболезнования. Cry Прегръщам те силно. Hug

Пинко, не сме спирали да стискаме палци и да пращаме положителна енергия на кукличка и теб. Flowers Four Leaf Clover Надяваме се на чудо!

Верми, как се е курдисал Пантичка пред паничката с месца. Охаааа.. Yum Heart Eyes Мила душичка. Heart

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 20:30 от Джаста Праста

# 717
  • София
  • Мнения: 3 477
Cinnamon cookie, съболезнования Hug

Навън май е студено- момчето ми спинка на "кравайче" Blush

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 22:24 от AnyHr

# 718
  • Мнения: 2 853
Искам да ви представя 2 броя любимци от село. В ляво е котаракът Феникс. Не случайно се казва така. През лятото на 2016 година, когато беше около 1-годишен една сутрин се прибра влачейки се. Легна неподвижен. Реших, че умира. Явно беше блъснат или ударен от някой. Но котето имаше страшно силна воля за живот. Буквално неподвижен, но въпреки това не се предаваше. Когато го отнесох във ветеринарният кабинет докторката помислила, че и нося умряло коте за аутопсия. Цяла седмица и малко стоя там на стационар - лечение и раздвижване. Финансовата част няма да ви казвам какво ми костваше. Само стационара беше 30 лева на ден, отделно лекарства и т.н. Но Феникс възкръсна от пепелта. Сега е голям котарак, нищо че му махнахме и топките, остана му една лека скованост в походката, но никой друг няма да я забележи.
В дясно е Мила. С нея се срещнахме една студена зимна, декемврийска вечер 4.12.2014 год. Срещата ни беше на улицата пред блока. Тя малко кутре, но като ме погледна с тези кафяви очички и аз се влюбих.

# 719
  • Мнения: 2 992
Дано има повече положителни новини и емоции в темата.
Стискам палци.

Обещах да ви държа в течение за Чочо.
Средствата почти са се събрали и отново благодарности към всички отзовали се.
Остава за по-малко от една ампула да се съберат ( нещо са дошли друг тип ампули- "Пайн" вместо "Херо" и изискват по-голямо количество).
Към момента не съм настоявала за повече инфо, защото собственичката е притеснена от появила се рана на врата на Чочо.
Не знае от какво е.
Та палцестисканет продължава за всички.

И нека се множат добрите новини. Моля да се включат още хора с разведряващи постове.
Прекрасна неделя вечер на стопани и космати сладурковци.

Щастие вече е професионален мухоловец. С един замах.

Общи условия

Активация на акаунт