🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 27

  • 11 718
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 412


Nature Boom Грозденце, привет,
 какъв е този Баръш Манчо,певец или приятел на Чачо..
с лайкването наистина изби рибата, живее си човека затворен в собствения си свят,
фен*ките чакат да го видят а той продължава да стои зад кадър..ами сладур!!
Joy



.. Феми* за хард сцените не виждам проблем да покажат голо дупе вместо рамо
и гол бедър до кръста плюс близки кадри на голи цици и тяло в близък и далечен кадър..
със сигурност ще бъде по-добър от Майкъл Дъглас във *Фатално привличане* или *Първичен инстинкт*
Joy

# 286
  • Мнения: 13 627

turkdizi_24
Екипът на сериала "Шампион" ще се върне на снимачната площадка след празниците, за да заснеме няколко епизода на проекта и да завърши поредицата.



# 287
  • Мнения: 3 783
Феми Hug скрих заразата в спойлер, Joy аз се разписах тук, защото видях, че е весело Simple Smile
Тя, пак реди някакви пъзели, (детска песничка, да не са си направили бебе, малко шаманче)Joy .. Мани мани пепел ми на устата...поздравява ни, намеквайки ни, че си мислим за раздялата им Grinning

"Шаманите изпадат в транс като пеят, танцуват, медитират и удрят по барабан." Joy  А баш за нея са писали тук в Уикипедия
"Практикуващите шаманизъм твърдят, че имат възможност да лекуват, а в някои области – и да причиняват страдание. " Grinning Щаманка е 100%..
Скрит текст:
Аз си я оприличавам на баба яга или на вещер..
"Вещицата обикновено живее изолирано (в гората, като Баба Яга и прочее, умее да лети, да става невидима, да се превръща в животни"
Ето я...тя е....Дуда се превъплъщава в Риба Joy Разкодирахме им тайната на тяхната дълга любов Joy


Еми  Джан и неговите трапчинки, добре си ги сложила и тук, да ни се усмихва красиво : ))
То кой да е очарован от тяхната връзка, сигурно само майка и, и баща и се радват, че са двойка Joy

ПП Усетих се, ама късно.. Ако ще пиша за Чачо, ще е в другата тема, която е за него, да не пълня тази с глупости : ))

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 12:09 от grozdence.

# 288
  • Мнения: 27 499
Грозде ,и тук пиши и където искаш .  Тук си ибичаме Чачо , Толгахан ,изобщо красиви и харизматични мъже си ги редим и обсъждаме . Разбира се в тон с Шампион и прекрасните Ийт и Нур. Знам че харесваш и Баръш Калъч ,капитан Левент Heart Eyes
Емиии ,радвай се Шампион се завръща след Рамазан да го финализират.
Още сериали след празника се завръщат да си завършат сезона .

Софи ,незнам кой е певеца ,не мисля че се познават . Просто си харесват песента и са я споделили .
Ча и Дуда едновременно рядко се случва,да не кажа почти никога .
Това е заради клюката решили са да покажат че е фейк и си живеят заедно.
Ча ,Абсурд да дава обяснения или любовни излияния . Прави го насаме .
Шаманката се дразни от такива новини и винаги намеква с нещо че са заедно.
Държи и не пуска и рибаря също,обича да я язди и много пъти съм ви казвала че подозирам Дуда е добра в леглото.

Грозденцеее , не спирам да се хиля Joy
Още ,като видях физиномията я кръстих така .
Наистина медитира ,луднала е по йогата. Няма лошо щом и харесва нека си медитира.
Шамански танци друса ,само едни пера и трябват.

Софиии,то дупИ Ча е снимал със страстната сцена с Лейля .Айчата изигра едно охкане и страст.След това я плюха заради тази сцена и Айча се подразни.
Докато не го реализират няма как да знаем какво ще стане и напишат.
Ча на кой проект ще е режисьор ,стана объркано с това инфо и мълчи, като пукел!

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 13:48 от femmi2

# 289
  • Мнения: 13 627

     grozdence, изобщо не се притеснявай да пишеш за Чачо и Джан в нашата тема. Тук няма цензура, пък и ние си коментираме всички красиви актьори, които ни впечатляват с визия, игра, поведение и т.н. Имаме афинитет към харизматичните и сексапилни актьори, но за съжаление (на някои) не можем да понасяме шаманки, пиявици и грозници ...
    Хареса ми характеристиката, която си направила на Дуда! А снимката е точно попадение! Joy Наистина е шаманка на 100%.

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 12:54 от Emiliya

# 290
  • Мнения: 3 783
Ча е поздравил 15 минути след Дуда. Сигурно го е молила или насилвала 15 минути, да поздрави с две три думи и със същата песен, та да видят хората, че са на една вълна и са си лика прилика..

Толгахан го уважавам много като актьор, но, не ми идва отвътре да се бъзикам с него, не знам защо : ))

Джан и Чачо, само като ги погледна, дори и навлечени и закопчани като ханъми, 9876 мисли ме спохождат Joy нещо като луда муза са ми.. Grinning

Аз се занимавам с лодки и рибарски пренадлежности, Чачо ми е като прочетена книга Joy Само такива като него са ми пред очите. Това да си Рибар е голяма и сериозна работа Grinning, а че се снима с риби, е все едно се е снимал с Наоми Кембъл Joy Малко време му остава за хобито, почва се с проектите, та ще има да му се радваме, свят ще ни се завие : ))

А Баръш Калъч (Не ми хареса играта му в ЗЯ, никак не е химичен там и сексапил йок)
Иначе Той и Памир Пекин са ми много секси от тези на средна възраст Nature Fire

Ето още един рибар.. Памир Пекин е това, за който не го знае Joy

# 291
  • Мнения: 27 499
Толга го уважавам и харесвам ,следя му проектите.
 Като боксьор е изваял Уаууу тяло и в лице е хубав . Heart Eyes За албанката го кълвем .
Чачи стихове сме редили за него Blush Обзема ме лигавнята и възбудата като го видим . Представи си шаманката, като реално е до нея как издържа на тая красота. Но заради новата роля не се знае на кво прилича ,както обича да яде не е проблем да наддаде за пирата .
За Джан още не съм прописала стихове Joy
Грозде ,за Кембъл не знам ,ама идеала му за жена е Адриана Лима. Но има и момента че няма как всички да сме като Лима .
Ще си я гледа на картинки ,както ние красавците . Но има шанс да се запознае с нея ко поиска.
Ммм ,Памир Пекин Heart Eyes
Знам го от Сезоните с Толгахан .
Играе доктор гинеколог и се влюбва в Йешим .

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 19:55 от femmi2

# 292
  • Мнения: 13 627
Цитат
tsayisman
Честит празник на всички! ❤️
Gëzuar Bajramin te gjithëve! ❤️
Eid Mubarak! ❤️
   Феми, заделих си гифката с Памир Пекин (чудех се кой е този актьор, добре че ме подсети за "Сезоните ...") Ще го подредя до другите красавци, но сега ще обърна внимание на маминия красавец! Фотнал се е и той по случай празника и е поздравил сънародниците си! Ще преглътна пиявицата до него, но й отмъстих жестоко Joy Участвали са в предаването: “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”🍭 - гифките са от там.

 



   

Скрит текст:

# 293
  • Мнения: 10 412


Sleeping Ето и нашата красавица пак сама..
нема дори тайнствена снимка с намек как се чувства като майка,
няма снимка с бебето..няма и с грозника, наистина са ни риба ни рак,
родени и израснали в Европа,сега са по - зле и от тези в Анадола и Диарбекир
Rage



тук Чачо в кадър ли е или е сниман зад кадър!? Thinking

# 294
  • Мнения: 3 783
Аз имам няколко. но не са от лалето, не знам дали ще ви харесат Grinning

           





# 295
  • Мнения: 27 499
Софи ,не знам извън или в кадър са .
Прилива не го тачим хеле пък партньорката.  Има хора и фенове ,които си ги харесват със Серенай . Всеки с вкуса си.

Грозде ,Памир в кои сериали е участвал ?
Сещам се само за Лалето .

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 19:54 от femmi2

# 296
  • Мнения: 10 412


Nature Sparkles Охх..на мен много в лице не ми харесва Памир,вижда ми се старичък
но с разкопчана риза,гол до кръста и леко потен хваща окото..
харесах гифа излизащ с рибата от морето, но защо с дънки а не по шорти,
няма ли нещо горещо.. изпълнение с мацка,да го преценя още по-добре!
Joy

# 297
  • Мнения: 27 499
Може да е поостарял Памир .
За горещи изпълнения не знам ,грозде ще каже .
Софи ,ти зарад тез изпълнения стана фен на Чачо. Върховен ,като любовник:flushed:
Сега зарад романа какво ли не си фантазирам ,пък ако спазват нещата по книгата турската публика ша ги разкости.
Иакам първо тоя проект и после пирата ,но ще чакаме .

Софи ,за сценария искаш ли да завършим епизода със горещи изпълнения .
Кемал и Емма след още една ,две срещи и ша прават сефтето.
И кво стана ,бащата му ще търси Рая да поногне на сина си .

Емиии ,ти отмъсти на пиявицата като я резна Joy  И те си имат къща с много зелинина и двор,басейн.

# 298
  • Мнения: 3 783
Феми
Памир съм го гледала в Лалето, Статус на връзката объркан- бизнесмен, Врагът в моя дом- бизнесмен, Песента на живота- бизнесмен, във ВВ игра арабски шейх, в един лекарски сериал- игра лекар, в Пленница- бизнесмен, в Остър нож с Ибрахим- полицай, за тези се сещам.Почти всичко с него съм изгледала : ))

За горещи сцени не знам дали става, ама има излъчване за такива Joy
някъде около 40 годишен е вече...

# 299
  • Мнения: 13 627

     grozdence, Памир не отговаря на нашите критерии. Тук сме млади, стройни и красиви момичета
(еле, пък аз Joy Joy ) с големи изисквания към красавците. Давай нещо по-горещо!

    Софи, ти за Грозника ли се затъжи?! Joy Пускам ти го, да те стряска! Joy Поздравил е за празника на английски език своите сънародници.
Скрит текст:
   А Амине сияе до ... Толгахан!


    Феми, набързо резнах Алмеда и от тук! Толга е сладур на снимката, а тя ме нерви ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт