🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 27

  • 11 601
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 219



Най-бързата година от живота на Толгахан Сайъшман!

Преди 6 часа - Sosyal Medya
Толгахан Сайъшман, който се появи на екрана на TRT1 със сериала Шампион през сезон 2019-2020 г., каза, че миналата година е преминала неусетно за него.
 Сайъшман, сподели в акаунта си в Instagram първия рожден ден на сина си Ефехан.
Сайъшман, който сподели най-новата снимка на сина си, изрази с думи щастието, в което живееше.
Толгахан Сайъшман, който има щастлив брак с Алмеда Абази, пише в съобщението си: „Оставих най-бързата 1 година от живота си след себе си. Не усетихме кога се роди Ефехан,  а сега празнуваме първата му година. Слава Богу, днешният ден е показателен.
Нека Господ да даде на всички, които искат.
Здравейте на всички наши близки и далечни приятели, които ни даряват със своите добри пожелания, щастливи послания и молитви."
Една от тези, които оставиха съобщение, беше Гизем Караджа, включена в сериала  „Шампион” като Елиза - Елиф.
Esra Erol и Çiğdem Batur споделиха емотките на „злото око”.
Sera Tokdemir каза: „Растете със здраве, Ефехан. Честит рожден ден! Надявам се да има добър живот с майка си, баща си и всичките си любими хора."
Erdal Özyağcılar, който участваше заедно с Толгахан в поредицата, каза: „Толгаханчик, няма спирка; 1. 2. 3. 32. Ще видите 42-годишна възраст ... Нека Аллах да ви скрие от зли очи ”.



Последна редакция: ср, 06 май 2020, 18:23 от Emiliya

# 61
  • Мнения: 27 197
Пина колада за настроение и да върви нашето занимание. За никъде не бързаме. Дали ще имаме въобръжение за много сезони .Многото сезони зациклят. Този дето Еми го гледа Клетва четох,че в трети сезон ще е с нова главна актриса. Тази се отказа и добре е направила . Не съм го гледала напред . На обяд по бтв понякога го зяпам. Зажаднели погледи не виждам ,както каза Еми.Главния умее да изразява погледи и да гледа влюбено. Тоя сериал има ли целувки,ласки или само по бузата.

Да довърша мисълта. Дигнаха карантината това не значи да не внимаваме .Заведенията под строга хигиена и само външни маси. Интересно дали ще отворят сладкарниците? Rolling Eyes
Молове , детски градини и барове са затворени. Както върви наесен пак карантина или зимата. Върнали се от чужбина в страната сеят зараза.


 съпоставка


Скрит текст:
KissTwo Hearts
хоп делфинче сладко . Има разлика в тялото като Хакан.


прекрасната музика на Лале деври , уникална мелодия Heart EyesHeart Eyes

малко страааст ,да измислим сцена за Мариса и супермена


Една новина ,карантината дава плодове.
Кенан Им .и жена му Синем Кобал очакват първата си рожба.Честито !
Жена му е поддържана жена ,също актриса . Кенан е по- добър актьор от нея. На него са му спирали проект. Никой не е застрахован заради рейта.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 23:40 от femmi2

# 62
  • Мнения: 10 356
Nature Boom Уауу,червени шорти и пина колада..
неочаквано добра комбинация!




Феми* не ми се мисли какво ни чака,
никой не може да ни спаси от простотията
 и ще е страшно..




днес и досега ми е едно лежерно..ако по-късно
ми дойде вдъхновение ще е добре..
Joy

# 63
  • Мнения: 13 219

Толга поздравява Tv100 по случай годишнина

     Днес май всички сме настроени лежерно! От времето е ... да знаете! Joy Но няма да се отчайваме - ще ни дойде вдъхновението! Stuck Out Tongue Winking Eye
     Феми, благодаря за Пина коладата! Но и тя, както и червените шорти на Чачо не успяха да ме "събудят" - въображението ми тотално се е изпарило днес!



# 64
  • Мнения: 27 197
Неочаквано добра комбинация пина колада и Аполона . Двете са сладки изкушения. Тогава е свободен пу,да бяхме там щеще да ни се усмихне късмета .Така си пиша ,ама ще ме е срам да го доближа ,не съм от тия дето се навират.
 Па сме и убави и нежни като за него брюнетка .Няма да помисли за оная пиявица . Ах ,какви дрънкам, размечтавам се ,не е добре това.

Еми ,от времето е . И хубавата мелодия на лалето ли не ти подейства ? Когато го нацела по фемилито поглеждам от повторението следобяд с Чънарко и Топрак.Появи се бившия на Топрак . Яшим ги вкара в играта . Плаща му да преследва Топрак. Дете има ,безпаричие . Чанар вече е влюбен в жена си . Брака им изведнъж без любов се влюбиха,както става по сериалите . Яшим е хамиле ,но не казва засега,а може вече  и Чанар да знае ,не съм го гледала тия дни. Гинеколога й е влюбен в Яшим.Актьора ,който го играе е много готин пич.
 
На мен ми е едно. Като почна да мисла накъде вървим .По принцип си нямам настроение .
Да се разсеем със сценария ,ако успеем да измислим нещо. До къде стигнахме ? Как ще се измъкнат всички .

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 08:17 от femmi2

# 65
  • Мнения: 13 219

     Феми, с хубавата мелодия от "Сезони на любовта" ти ме подсети за Чънарко. Не знаех, че го повтарят по Diema Family. Сериалът ми хареса, с удоволствие гледах Толга в образа на Чънар. Пасва му ролята на изкусител и любящ съпруг.
     Да сложа отново и част от статиите от 2013 г., с които се презентира участието на Толгахан Сайъшман в сериала.

Лошото момче в „Сезони на любовта” по Диема Фемили
26 Април 2013 11:27

Толгахан Сайъшман, едно от лошите момчета на турското кино, е преживял трудни времена, взимал е грешни решения за живота си, но в крайна сметка си е взел поука от всички направени грешки.
Актьорът в  момента е една от най-големите звезди в  Турция и изпълнява главната роля в сериала "Сезони на любовта", който стартира още тази вечер (29.04) от 22.00 часа в ефира на Диема Фемили.
 
Толгахан става актьор, след като прави успешна кариера на модел. Първо печели конкурс за красота в Турция, а след това световен конкурс в Корея.
Актьорът сам признава, че не е лесен характер, ревнив е и държи да изразява мнението си дори по отношение на това как се облича любимата му. „Затова досега нито една от тях не ми стана жена”, признава самият той.
Толгахан Сайъшман все пак обича красивите жени, но не смята, че красотата е най-важното нещо в отношенията. Държи на честността и на това да заема важно място в живота на любимата си. Макар че му се носи славата на Дон Жуан, твърди, че когато се влюби, за него не съществува никой друг освен жената, която обича.
На екрана, в „Сезони на любовта” звездата се превъплъщава в образа на единствения син в консервативно анадолско семейство – богатата фамилия Илгаз. Неговият герой отчасти е  негова противоположност – строго следва традициите в семейството, способен на всичко, за да запази мира и хармонията. Двамата обаче си приличат по това, че са красиви и успели мъже, за които в живота, включително и в любовта, всичко е възможно.

   

„Сезони на любовта“ се пренася и в живота на някои от актьорите. Толгахан Сайъшман, който играе Чънар намира любовта на снимачната площадка на сериала. Говори се, че за кратко време той и Емина Сандал (Ляле) имат връзка по време на снимките. След като тя напуска сериала, Толгахан започва връзка със Серенай Саръкая (Йешим), която играе негова любима в сериала след Ляле.
Двамата са заедно 2 години, но през 2012 г. се разделят, когато актрисата напуска сериала.
Новата любима на Чънар става Топрак (Селен Сойдер). Паралелно двамата Селен и Толгахан започват да излизат и в реалния живот. Връзката им официално е обявена през 2012 г. и са заедно до този момент. Изглежда Толгахан най-накрая е открил своята половинка в лицето на Селен. Актьорите са една от най-обсъжданите двойки в Турция и медиите постоянно дебнат за пикантни истории около тях.

   

# 66
  • Мнения: 10 356

Nature Boom

Flowers Bouquet

Цитат
 Погледна пред себе си - Бяха пред кантора на нотариус, а Джан сваляше уплашените момичета, насочил пистолет към тях. Бурак вървеше след тях, видимо недоволен. Оклюмал нос, пристъпваше по инерция и сякаш не беше с тях.
Animal Paw Prints ..Какво да правя сега..какво?..мислеше Бурак..
защо Еда каза за наследството..искаше да ми отмъсти* за отвличането и сега Джан ще ни убие..
не-е..няма да стане..
Sunglasses
- Чакай,спри!..Джан чуй ме..Еда печели време, за да ни хванат ченгетата..
това не е кантората на нашия нотариус..

- Така ли..!? изненада се Джан..
- Да-а..нали ти казах да не и вярваш..сега..
- Какво сега..сега край на всичко..обърна се към Еда и се прицели..
последва изстрел..писък..Еда падна и след нея Джан..
Бурак и Мариса не разбраха какво стана до мига в който пред тях се изправи Чачо
 с  насочен пистолет и зад него Толга с белезници..

- Свърши се..мърмореше си Толга докато слагаше белезниците
на простреляния Джан и уплашения Бурак..Мариса се успокояваше в прегръдките на Чачо
а Еда..се съвземаше от припадъка с *Червена експлозия* гледайки с любов и благодарност
Толга и Чачо..
Kissing Heart

# 67
  • Мнения: 13 219
Здравейте, момичета!




  "Да правим това, което обичаме, ни прави свободни.
Да обичаме това, което правим, ни прави щастливи."

Нека се събуждаме с усмивка и надежда, че ни предстои един страхотен,
ползотворен и богат на нови емоции ден!

Слънчево настроение и прекрасен ден!

   

      Момичета, пожелавам ви такова събуждане - закуска в леглото, поднесена с усмивка и безкрайна обич от любимия!

   

# 68
  • Мнения: 27 197
Браво ,имаме нова част от епизода .
Джан и Бурак лесно ги заловиха.
Мислех да разкатаваме ,но ще измислим за следващите епизоди . Може бандита да избяга .

Инфо за Джан и мистър грешен .
Снимките са планувани за май месец. Риск е ако ситуацията се влоши още няма да снимат. Трябва се внимава ,да хигиенизират.
Ще излязат и постери за сериала с Йозге и Джан .Пълнолуние,само клипчета в мрежите съм гледала .
Харесват ми двамата имат либидо.Джан е чешит характер . Щом са се съгласили отново да ги съберат има защо.

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 15:07 от femmi2

# 69
  • Мнения: 13 219

     Феми, благодаря за информацията около "Мистър Грешен" - ще очаквам с интерес и тази романтична комедия. Джан и Йозге ги харесвам и ще ги гледам с удоволствие.
     Кажете да приключа ли 7 епизод с последната сцена, която Софи публикува? Имам готовност да пусна целия епизод и да преминем нататък.
    От вчера Чънарко е на първа линия при мен! Stuck Out Tongue Winking Eye Като няма нищо ново, ще запълваме време с каквото ни падне!
    Харесвам Чънар и Ляле!



   



# 70
  • Мнения: 27 197

Следобедно сладко за всички Hug
Еми ще приключим епизод 7 с любовна сцена , първо да развихрим въображение Relaxed
Слагам капитан Левент и още красота
Heart Eyes

Stuck Out Tongue Closed Eyes

аз също си харесвам Чанар и Ляле , сега актрисата май никъде не играе . Турската Пенелопе Круз


да разкопчаем ципа на роклята


Редактирам ,като няма никой след мен.

Вие сте нашите супергерои смели . Момчетата се засмяха и казаха добре ли сте, не ви е наранил ?
Добре сме физически ,но се изплашихме доста ,поне аз каза Мариса . Еда е по смела от мен .
Докато Чачо оспокояваше Мариса ,дойде и линейка за простреляния Джан .
Джан не беше ранен тежко ,но трябваше да престои една вечер в болницата.
Момичета вие се пребирайте у дома ,ще ви откарат колегите ,ние с братовчеда трябва да свършим още неща . Починете си и вечерта ще минем да ви видим.
ОК ,ще се видим вечерата . До скоро!

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 17:31 от femmi2

# 71
  • Мнения: 13 219

     Феми, към сладичкото да прибавя и малко романтика, че да ви тръгнат любовните сцени и да се отприщи въображението!





   



# 72
  • Мнения: 27 197

     Феми, към сладичкото да прибавя и малко романтика, че да ви тръгнат любовните сцени и да се отприщи въображението!





   




Въййй ,Еми колко красив колаж и римантика ,е нема как да не ме връхлети музата Laughing
Редактирах малко поста ,въвеждам сцената за романтиката .

Ако искаш запази и снимките и гифките ,може да потрябват .

# 73
  • Мнения: 13 219

Обявена е датата на излизане на телевизионния сериал  "Мистър Грешен"

Стана ясна датата на излизането на телевизионния сериал "Мистър Грешен" с участието на Can Yaman и Özge Gürel.
  07.05.2020 18:19

Екипът на сериала, който ще събере Can Yaman и Özge Gürel заедно, брои дните, за да се качи на снимачната площадка. Според новината на Birsen Altuntaş от Tv100; Ако няма ново развитие по отношение на огнището на коронавируса, екипът ще бъде на снимачната площадка на 28 май.

Сериалът ще бъде режисиран от Deniz Yorulmazer,  написан от Aslı и Banu Zengin. Третата част от поредицата ще бъде заснета в регионите Bodrum ve Köyceğiz.


     Феми, продължавай със сценария в същия дух, очаквам и Софи да се включи, а аз ... ще чета и ще ръкопляскам!



# 74
  • Мнения: 27 197

Еми , Мерси за инфото подробно си писала . Желая им успех и ще чакам с интерес мистър грешен . Ще сложа това , което си превела и в ОС
  Искам такива целуфани да има  в новото дизи , а не като Джан и Санем дето нямаха любовма нощ  , а Санем роди тризнаци като на фокус Joy
Каква ли ще е визията на  Джан бей , вероятно няма да повтори фотографа
Heart

Йозге е хубава , естествена , усмихната , не е дръпната . добре се сработват с Джан . Искам и с Ча да играе , ще му пасне идеално . На него такива му отиват , не кобилести.  Двамата могат да играят.

Еми , чак за ръкопляскане не е не сме писателки , но ти благодаря Hug

Ако разредите поста   , ще  е на нов пост или редакция
да поденсим ,  може да използвам музиката за сценария Sweat Smile
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт