kolko vreme ste 4akam?

  • 4 481
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
  bouquetиPraynigДарена, Теа!!!

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 09:39 от Maxim

# 16
  • Мнения: 441
Maxim нямаш представа как се радвам! Стискам ти палци, много, много Hug

А мен защо ме изтри Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 66
Maxim нямаш представа как се радвам! Стискам ти палци, много, много Hug

А мен защо ме изтри Rolling Eyes

 Embarassed, Heart Eyes и   bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 18
Здравейте щом мине делото седем дена има срок на обжалване в случай че майката или роднини размислят щом минат тези седем дена детето е твое .Вие всички много малко сте чакали голяма пара е била иначе с години се чака ако изобщо хванеш ред

# 19
  • Мнения: 171
Вие всички много малко сте чакали голяма пара е била иначе с години се чака ако изобщо хванеш ред

Не мисля, че една година е малко чакане, а що се отнася до парите НЕ СМЕ ДАЛИ НИТО ГОЛЯМА, НИТО МАЛКА ПАРА.

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте щом мине делото седем дена има срок на обжалване в случай че майката или роднини размислят щом минат тези седем дена детето е твое .Вие всички много малко сте чакали голяма пара е била иначе с години се чака ако изобщо хванеш ред

Абе кобра ще ме извиняваш ама хич не ми се понрави изказването ти.
Ти там ли беше като осиновявах децата си,че да знаеш дали съм давала или не съм пари?
Защо, не ми е ясно, когато някой каже че в рамките на година е осиновил дете веднага го емват,че видиш ли въпросната личност е ръсел пари на ляво и надясно.
Еееее хайде стига вече с такива изказвания моля ви се........
Сега по-новият закон,нещата стават по-бързо.
Не че съм длъжна да ти давам отчет пък и надали ще ми повярваш ама нито за синът си нито пък за дъщеря си съм дала стотинка. Peace
Хайде със здраве си остани и го давай малко по-спокойно с изказванията си.Става ли?
П.П.Между другото Кобра да те питам само.Ти имаш ли деца?Питам от чисто любопитство. Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 16:35 от ivka10

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
кобра наистина доста грубичко е изказването ти.Тук има и такива дето доста са почакали и такива дето много не са чакали-просто всичко е въпрос на шанс!Незная имаш ли си детенце и дали си осиновителка,но това за парата също не е много на място-аз също не съм давала пари за да си осиновя дъщерята,не са ми и искали.Нормално е да предизвикаш гневни отговори след това твое заключение....може и някой да си е платил на някого-сигурно има такива случаи,но те ще са единици,и най-вече такива дето си търсят здраво,бяло и хубаво бебе на дни или 1-2 месеца.Тук болшинството пишещи си имат дечица на които все нещичко имат да доизлекуват,взети са по-големички и с по нещо дето не се харесва на пръв поглед от бъдещите осиновители с претенции #Cussing outИма и с осиновени бебенца,но по реакциите им си вадя заключения, че едва ли са давали пари.
А по темата-чакането е различно Hugважното е да не губиш вяра!  bouquet

# 22
  • Мнения: 358
кобра аз съм от тези които дълго/4г/ чакаха. Причината поради която съм чакала беше че бях от първите които поддадоха документи в рег.дирекции по новия закон и  може да се каже че соц.работници се учеха да работят на такива като мен. Също съм от тези които потърсиха връзки но да уточня никакви пари не съм давала и на никого.
Зная какво е да чакаши също като теб бях почти  извън релси но никого не съм обидила. Точно тогава и чудото стана и съдбата ми донесе моето съкровище. Имай търпение.

# 23
  • Мнения: 120
Следя всички срокове по закона. Само не мога да разбера колко време ще чакам потвърждение за регистрация от регионалните служби за закрила на детето и по какъв начин уведомяват/ с писмо или с обаждане по телефона/. Моля споделете!

# 24
  • Мнения: 171
Щом изготвят доклада, ще ти връчат заповедта за вписване в регистър.

# 25
  • Мнения: 441
Следя всички срокове по закона. Само не мога да разбера колко време ще чакам потвърждение за регистрация от регионалните служби за закрила на детето и по какъв начин уведомяват/ с писмо или с обаждане по телефона/. Моля споделете!

с препоръчани писма в рамките на няколко седмици

Общи условия

Активация на акаунт