КГБ = Клуб на Готините Баби - 201.

  • 48 658
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 004
Неделен привет в жегата!

Лятото не е моя сезон.
Да минава по-бързо,че у равното Тракийско поле си е жегаво.
Друго си е на морето 😊😁

Живот и здраве,каним му се.

В петък вечер имахме гости.
Готвих и приготвях,че и тази вечер ще дояждаме.😊


Днес ходихме на пазар в съседно градче и тъй като много обичам пъпеш се изкуших и купих един.
Е, пълно разочарование.Порест като дунапрен ,уж сладък но не съвсем.
Кокошките го харесаха.
Ще чакам нашите в градината да станат.
Дремнах след обяд,пих кафе.
Довечера - овчарка😁😁

Надавам се всички да сте добре!
Поздрави и целувки зо всички!

# 556
  • Мнения: 18 590
Добре сме, от многото готвене загорих млякото.Но кучета и котки не оспорват готварските ми умения.Море янма да видя.Планина тоже.И тук ми е добре.

# 557
  • София
  • Мнения: 16 067
Тук сме, чистихме след част от ремонта. Малко на обратно го почнахме, първо циклене, после боядисване. Сега остана утре вечер да се сглоби поредната нова спалня и 2 дни комши да боядисва дограмите на прозорци и врати. После чистене и подреждане за скъпите гости. Ако все пак се престрашат да дойдат. Че като гледат как народа си прави пикник на жълтите павета и Орлов мост са доста изплашени за заразени. То и аз се плаша като гледам народа как се хвърля да обслужва политиканите вместо да се пази. И после ще го разнесат и на нас.
Борянка, ще идват ли малчовците?

# 558
  • Мнения: 18 590
Идваха и си отидоха, от петък вечер до днес,толкова от тях  и от мен.

# 559
  • София
  • Мнения: 1 529
Фло,честит рожден ден,да си здрава,все така чаровна,щастлива с децата ,внуците и с Николай.

# 560
  • София
  • Мнения: 4 178
Честит рожден ден, Фло'. Бъди здрава и щастлива!

# 561
  • Мнения: 18 590

Честит рожден ден, Фло с любимите ти маргарити!Налей  и една течна да е пълно щастието
Да те обичат както ти обичаш, да ти се радват както ти се радваш!

# 562
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
Честит рожден ден, Фло! Бъди здрава, бъди все така лъчезарна и обичлива! И дано добрините, които правиш ти се връщат стократно!

# 563
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 860
Честит рожден ден,  мила Фло !
Нека винаги си заобиколена със  здраве, любов,  щастие и топлина!


# 564
  • Мнения: 1 563
Поздрави от Гръцкото море!


Фло, честит рожден ден!
Бъди здрава, щастлива,обичана и радвана от семейство и приятели! Все така мила,добра и всеотдайна!

# 565
  • Мнения: 1 034
Фло, честит рожден ден!

# 566
  • Мнения: 641
Честит рожден ден, скъпа Фло !
Много здраве ти желая и все така лъчезарна. Обичана от деца и внуци.

# 567
  • Мнения: 641
....малко почивка за баба .
Децата си играят, не искат да почиват ( спят).
Днес ги водих в Джъмбо- Стара Загора.Бяхме се разбрали да избират по две играчки, после увеличих бройката.Слагаха и махаха от количката играчки..... броят на другите за точната бройка, а не разбират от цената им.
На прибиране мълчаха нацупени на задната седалка с пакет в краката си.Двете са в  детски столчета.....сигурно си мислеха дали са направили от толкова играчки най-добрия избор.Сега е хепиенд.
Спокоен следобед!
//нещо събориха и ме викат//

# 568
  • Мнения: 1 082

  Добро да е утрото и прекрасен денят Ви! Няма и съмнение за разкошния купон при Фло - само дето не ни се е отчела.
   В дилема съм-какъв диван да си изберем-трябва да е ъглов-но нищо неми харесва или пък ако малко ме грабне чак септември доставка. Обиколих града на длъж и шир и нищо а и краката не слушат-добре, че ММ ми удисва та когато има възможност ме води с колата.
  А и да споделя неприятната ми шефка си подала оставка преди някои високостоящи-чакам заветната дата 6 08 да се махне от полезрението ми-то не бе подлезурство не бе чудо-направо ми идваше да напусна. Да остискам още малко.
ПРИЯТЕН ДЕН МИЛИ МОМИЧЕТА И ДАЙ БОЖЕ САМО ХУБАВИ НЕЩА !!!

# 569
  • Мнения: 2 004
Превеет!

Дидимити,тенкю за кафето.
Пия го като следобедно.
Одисеята с дивани ми е многоизвестна😁
Многократно обикаляне,ровене из интернет и накрая избрахме .
Магазин Иввекс- харесахме диванЯ като форма - търсех без лежанка,което е доста трудно да намериш,но който търси намира.
Избрах дамаската,конците и т.н.
За 1 месец го изработиха.Хванахме и някаква промоция,защото стоките им не са от евтините.
Искахме голяям,защото мястото ни е такова.Калъфите на възглавниците са с цип и подлежат на пране,което ми хареса.
Не обичам да покривам дивании фотьойли.
Та така.

Днес се разкрасявах,т.е боядисах,че бях станала за резил,
както казват хората😁
Сготвих две постни манджици- за всекиго според вкуса.

Кремче, открила си забавачката вече  .То аз като отида в Джъмбо се изкушавам,а какво да кажем за децата.Важното е да са доволни .

Яне,няма ли да имаш английско гостенче?

Айша ,подновихте всичко и ти чакаш Мрънчи и мама.

Римарче, Луска, приятно изкарване на морето!

Борянчице,действаш ли с фитнес инструментите?
Аз май вдигам ръце и се предавам на тревите🤔😊



Самонастанил се Рижко,а сали му е много удобно 😁😁

Общи условия

Активация на акаунт