КГБ = Клуб на Готините Баби - 201.

  • 50 464
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 672
Да си знаЙтИ. Simple Smile




# 226
  • Мнения: 18 640
Ма,инка тя на теб похожа.Добре си я намерила.
Фло ,добро е времето днес ,ни такова ,ни онакова ,но тези дни си палих печка, ми студено ми е и  няма кой да ми се смеее.Нито да ми мърмори.

Градско, пропуснала съм да чета че имаш въпрос към мен ,като стане да идвам ще се обадя по тел, ма сега не ми се мърда а и не знам автобусите оправиха ли или са шест за пет.

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 20:19 от Бор_яна

# 227
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета!
Вчера пристигнах в София и днес
ходих при ЛЛ да взема направление за кардиолог, че и аз, като Янчето не мога да
овладея кръвното вече три седмици.
Утре съм на кардиолог.
И у наше село е студено и си палим парното за уют.
Хубчев, Роси, много са ви красиви розите.При нас е по високо и сега се наема всичко да цъфти и съответно мен ме няма.
По въпроса за капковото напояване ММ
го монтира преди две години, ползва някаква американска фирма за материалите.
Харесва ми за тревата, но не и за цветните градини, ами те цветенцата ми са различно" жадни" и с маркуча си ги обгрижван най- добре.
Цветната ни група се увеличава с нови градинарки:Маринка, Важната клечица.
Ами похвалете се  какви са ви постиженията.Споделената радост е стимул за нови успехи.
Хубава вечер, момичета!

# 228
  • Мнения: 18 640
Неша ,прекрасно ;вете
Кой иска да му пратя съобщение с линкове за безплатни книги-не ми се иска да е публично, щото врагът дебне  а ми попаднаха доста източнициПИСАХ ТУК И СЕ ОТПЛЕСНАХ ТА  ПРЕВКЛЮЧИХ НЕПРАВИЛНО И ЗАМИНА ,ИЗТЕЧЕ че  и бутоните натискам вече както ми падне ,клавишите де,бабичка.

# 229
  • София
  • Мнения: 16 100
Ето съм, но без ушанка/по Фло/.
Аз този аксесоар и  в Москва го игнорирах.
Неша, добре завърнала се. Дано с Янка овладеете кръвното и да не се притеснявате.
Радвам се на снимките на дворове и градинки. Но само до там съм. Нали преди Корона-данданията се похвалих как съм купила семена от тученица. Ами още не съм ги посадила, днес ги намерих.
Борянка, пращай линковете да избирам и качвам. Благодаря предварително.

# 230
  • Мнения: 2 010
Пипи,няма да обяснявам за капковото,защото ММ каза ,че все едно да съм пишела свободно съчинение 😁
Когато решите,звънете.
Ние сме волни птички пенсионери😊

Днес обикаляхме из Стара Загора като луди.Пазарих си чинии,купи,вилици,ножове и т.н. за новата кухня.Една холова масичка, за която влязохме три пъти в Мьомакса и два пъти в Айко с намерението да направим комбинация от две масички.
Да ,ама не.В Айко се оказа само мостра,а нова по поръчка в края на юни.Отказахме се от комбинации за момента.Мострата не се продавала,защото била промоционална , имало я в каталога и трябвало да я има ако клиент проявял интерес.
И тъй като ми беше вече писнало от обикаляне,а и консултантката се държеше все едно Айко е неин магазин я попитах ние не и ли приличаме на клиенти? И такава ли е практиката на магазина им да се държат  нелюбезно с клиентите🤔
Дръпнах ММ и си тръгнахме.
Може и аз да не прозвучах особено възпитано,но ме издразни държанието.
Оплаках се😎

Борянчице,давай линкове.

Неша, аз също китчиците си ги поливам с маркуча или лейката по същата причина като теб.Всяко си иска определено количество водичка.

# 231
  • Мнения: 18 640
Как пък им познавате какво количество водичка искат, говорят ли ви, нищо не ми казват и както дойде поливам.То за това е  и джунгла някаква.
Не само не мога  и не искам ,но и нищо не разбирам вече.Пресмятам, планирам,  и накрая  забравям какво правя въобще.
Ся ще метна линкове да ги има при нужда.Има още библиотеки но с регистрация  или сложни .

# 232
  • София
  • Мнения: 16 100
Добър ден или добро утро!
Днес било Спасов ден, каквото и да значи това.
Как сте всички?
Май маате по задачи.
Моите сутрешни са изпълнени, следва - излизане с чадър.
За градинското напояване съм пас, но следващата събота 13.06 в Лидл ще продават някаква джаджа за него -  https://www.lidl.bg/bg/p/super-sbota/kompyutr-za-napoyavane/p39222   
Може пък да е полезна на някого прИмоцията ми.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 529
Честит рожден ден на Мая!
Честит вчерашен рожден ден и на Светълчо,не е забравена..
.


Борянка давай списъка,моля.
Аз позапълних киндъла ,но има място за още. Дано прочета повечето живот и здраве.

# 234
  • София
  • Мнения: 8 414
Привет, красавици!
МАЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, СПОКОЙСТВИЕ И ДЪЛГОЛЕТИЕ. НАЗДРАВЕ!
Чух се със СВЕТЪЛЧО. И тя помъдря с още една година. Да е жива, здрава и щастлива със синовете, снахите  и внучетата.
Днес беше един много успешен ден. Каквото бях запланувала, всичко изпълних. Поднових си електронния подпис, подписах анекс към договора със Здравната каса, отчетох си изработеното през м.май. Ходих и на пазар. Напазарувах за бабините чавета, които утре ще ми дойдат на гости с преспиване. Купих си и два легена, че предишните се пукнаха. Остарели са. Wink Ходих и до Бриколаж. От няколко дни мушкатата ми се сдобиха с едни бели въшки и се обвиват все едно с паяжина. Напръсках ги със сапунана вода, но няма ефект.Сега ще пробвам с препарата - казва се Моспилан. Не мога да кажа колко ще е ефективен, но ми го препоръчаха и после ще ви рапортувам.
Хайде, време е за вечеря. Simple Smile

# 235
  • Мнения: 1 208
Добро слънчево утро!
Изчетох туй-онуй,  разгледах красотите, които сте постнали, моите възхищения!

Поздравления и най-добри благопожелания   за всички, които са имали празници тези дни, лични или семейни!

Гъбка, онзи ден, когато сте обикаляли по магазини в Ст. Загора  и ние бяхме по същото време по същите места, как не сме се видяли, но пък дали ще се познаем не се знае Simple Smile. Иначе може да си чукнем една среща някъде в района - ти ме научи преди десетина години да публикувам картинки в постовете, трябва да почерпя Simple Smile.

Неша, дано бързо приключиш с ходенето по доктори. И дано е успешно, че понякога се тръгва за едно, а се навързват още сто неща ...

Борянка, никакви линкове не виждам. Изтрити ли са, или причината е в моя телевизор Simple Smile...

Фло, д-р Куин Лечителката си и за цветя, и за зъби, и за човешки души  ... Дано ти оздравеят мушкатата, не се съмнявам след толкова обгрижване ...

За мен - мотам се като муха без глава от сутрин до здрач .  Пълен ми е денят,  но и се изморявам подобаващо ...
Опитвам се да свиквам с ,,новата реалност'', кога по успешно, кога не толкова .  Благодаря на Неша, че ме причислява към цветарките-градинарки, но съм нааай - на опашката, та даже и няколко крачки и след вас Simple Smile, но пък хич не ми пречи, колкото и да съм неука и немурафетна да си се радвам на всяко цветенце и растенийце в градината ми . Най- ми е на сърце да се опна на дюшека по бански следобяд, но тези дни с това никакво време не става.

Свършвам, но преди това да поздравя Луси с рождения ден на красивото и момиче и да пожелая много щастливи моменти на цялата фамилия!

Хубав ден дами, да сте здрави и безпроблемни!

# 236
  • София
  • Мнения: 1 529
Среща на 5 юни в 13ч. Дружба до езерото. С метрото е на Искърско шосе. Може с трамвай 20-сп- Кръстьо Пастухов. Автабус 604-Кръстао Пастухов,автобус 88-бул Кръстьо Пастухов.Следейки прогнозите от 5 сайта най вероятно да не вали е на 5 юни.


https://www.fly-bar.eu/drujba
https://www.fly-bar.eu/drujba/lunch-menu

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 10:47 от Шпунц

# 237
  • София
  • Мнения: 16 100
Добро утро!
Шпунц, то и да вали вече ще може да се влиза в залите на ресторанта. От 01.06 ще е разрешено. Само че не виждам в колко часа и точно къде ще е срещата. Предполагам в самото заведение, ама в колко? И ако може пак линк към ресторанта.
Иначе района ми е познат и много го харесвам.
Клечи, получи ли си ЛС или съм го засилила  другаде?

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 10:21 от Aisha

# 238
  • София
  • Мнения: 8 414
Привет, красиви!
Йо хо хо, среща! Радвам се! Мястото е комуникативно. Кеф ни метро, трамвай, автобус, а може с лодка по езерото или с хеликоптер по поляните. Благодаря, ШПУНЦИ. Живи, здрави, записвам се.
Момичета, тъй като сигурно организаторката ще резервира маса, не е лошо да мъцнете, коя мисли да се прицънцури към групата. Има достатъчно време да решите. То пък колко ли време трябва за едно такова решение?
ШПУНЦИ, благодаря за информацията! Hug
По план трябваше да пътувам към село. Да, ама майсторът каза, че още не е готов за рязане на лентата. За сега ходенето ми се отлага. Подхващам задачите у дома - само задачи да искам. Мога да се разнообразявам - пране, простиране, събиране, прахосмукачка...Кое от кое по-привлекателно Wink
КЛЕЧИЦЕ, обгрижих снощи цветята, пък да видим какво ще се получи. Радвам се, че си намираш занимания. Животът никак не е лош. Напротив, чудесен е! Аз много се зареждам у наше село.
Хайде, чао! Яхвам метлата на ЯЖКА и поемам по задачите. Simple Smile

# 239
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте приятелки !
Първо искам да изкажа благодарности на д-р Фло за загрижеността и бързината, с която се справи с молбата ми !
Фло, уникална си  !

Общи условия

Активация на акаунт