Странно социално проведение на бебе

  • 2 660
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Ами може тогава да е към нещо друго. Перилен препарат или козметика. Моят син също лесно се обрива, ама те май повечето бебенца са така.

# 16
  • Мнения: 13
Ами може тогава да е към нещо друго. Перилен препарат или козметика. Моят син също лесно се обрива, ама те май повечето бебенца са така.

От вчера е още повече, вече не знам от какво е. Поти се доста, хем я държа много леко облечена вече. С храната много внимавам, алергени никакви още не съм въвела.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Явно е време за лекар. Детето се мъчи, ти се мъчиш, така ли ще я карате?

# 18
  • Мнения: 327
Карайте я по-спокойно. Повечето неща които изредихте са типични за бебетата, още повече, че всяко дете се развива по свой начин. Дъщеря ми беше започнала да гука на 4 месеца и изведнъж спря,но на към 6 и половина гукането се завърна с пълни сили, както и сричките. Децата имат периоди, както и възрастните. На близо 9 месеца сме, до ден днешен играчките не са ѝ толкова интересни, задържат интереса ѝ за кратко. Но пък с други предмети се занимава дълго/лаковете, гримовете на мама, етикети, кутийки и всякакви такива НЕдетски неща/. В интерес на истината и аз съм била такова дете, така и не съм успяла да развия интерес към играчките, така че дайте малко време на детенцето и вдичко ще си дойде по местата. Стискам палци да се случи по-бързо, за да отмине и притеснението ви.

Общи условия

Активация на акаунт