Лидл 139 - Майски вълнения

  • 108 780
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 6 714
В електронната брошура имаше плоча за пица. Търсих в нашия магазин още в понеделник след обяд, нямаше. Някой видя ли ги? Мнение? Благодаря!
Нямаше и от плоските италиански питки, не всички твърди сирена, кремообразна извара. Sad
Погледнах стъклените и керамичните форми, имам от тези размери и не купих.

# 1 636
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Нашият Лидл ни е малък и недостатъчно зареден, прави впечатление че нещата, които.при нас не стигат, в останалите филиали стоят. Пример (ние сме къщи с дворове и големи тераси) шезлонгите стоят в жилищен район в града, застроен с апартаменти и стари блокове, при нас имаше 6 стола и една маса, три взех аз, останалите три събирах от други магазини. Хранителните стоки ок, дрехите са налични, но благините за дворовете могат по-удачно да разпределят в магазините си. Мелничката за пипер - при нас няма, а съседи искат повече от една, ми купих пътьом няколко от градски магазин, там пълно, 15 лв. не са оферта във всички райони.

# 1 637
  • Мнения: 25 741
Сефтосах едната дъска с любимата пица със сирената:

Жестоко! Сега и бира ми се допи, пица дояде, че дори и дъската изглежда апетитно на снимката Simple Smile
На мен ми се прииска да съм на открито, а на дъсчицата бих резнала 3-4 вида сирене...Two HeartsSparkling HeartPurple Heart

# 1 638
  • Мнения: 2 230
Плочи за пица имаше при нас, в понеделник не взех, че бързах, а вторник чак след 18ч успях да отида - една-едничка си ме чакаше мен, даже беше разопакована, ама какво пък. Следващите дни ще я сефтосам Simple Smile
Без малко да забравя, похвалвам биволската моцарела - мноооого вкусна!

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 00:09 от killpop

# 1 639
  • Мнения: 7 279
Малко отчет за наличности и липси в Овча купел днес по обед :
имаше- сгъваемо барбекю , другото тип- количка , грила, плочи за пица.Стъклени съдове с капак - само два вида по два броя. Много ръчни парочистачки.
нямаше- ръкавиците (100 бр./10 лв.) , куфарчето с грил приборите , тези симпатични дървени дъски.

# 1 640
  • Мнения: 9 050
Плоските италиански питки май никъде не се появиха. Аз поне в три магазина търсих и нямаше. Някой да ги е виждал?

# 1 641
  • Мнения: 9 526
При нас нямаше полета или поне аз не видях.

# 1 642
  • Мнения: 4 673
Видях няколко парочистачки в Лидл на Каблешков, ако някой все още търси.
ръчни ли са?

# 1 643
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ха, отново дрехи XXL и такъми за въргаляне в легло Grinning Grinning Grinning Аз ще търча за спортни сандали, ама пак от мъжките ще трябва да взимам, ако ми допаднат на живо... За дечко също може да взема.

# 1 644
  • Мнения: 10 411
Мда, много стимулиращо 🙄 Ама са си в тренда хората, какво Simple Smile

https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-01-06-do-07-06-broshura/view/flyer/page/1
Пижами и чаршафи 😁😁😁 с леееки нотки на туризъм

# 1 645
  • софия
  • Мнения: 25 460
Един стафанотис харесах другата седмица да не е без хич.

# 1 646
  • Мнения: 6 714
Биволската моцарела наистина е вкусна (доколкото знам това е истинската моцарела), но този път я нямаше при нас или аз не я открих.
За плочи за пица ще отида пак да погледна, понякога някои продукти се появяват по-късно при нас.

От другата седмица нищо не харесах, освен пижамите да погледна.
Рекламират печивата, дано ги опаковат поединично.

# 1 647
  • Мнения: 68 648
Феникс, има къдрави и прави на пръчици картофи замразени. 1 кг и 2.5 кг са разфасовките. Към 5 и нещо лв. беше голямата торба.

# 1 648
  • Мнения: 10 411
Плочите за пица при нас стояха на 1вата редица, още до китките. И разните дъски, поставки за печене на скара, скари.. Явно обособено кътче за BBQ.
Аз нищо не харесах, радвам се за което. Дано след щеките се отпуснат на нещо по-туристическо другия път..

# 1 649
  • Мнения: 39 339
При нас има от плоските питки. Близо до поленатата бяха. Отивам да разгледам новата брошура, тъкмо да си допия кафето с нея.

Общи условия

Активация на акаунт