90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема III

  • 29 732
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 618
Като знам моя приятелка в каква мизерия беше във ВИП стая в Майчин дом. Поне беше сама и с тоалетна. Много е лоша при нас базата в държавните болници в много от отделенията.

# 706
  • Мнения: 36 566
Така е; при нас едва ли е много по-различно от Етиопия. Но пък сме по-добре от Южна Африка - нали даваха и там една болница (мисля, че при Тифани и нейния комарджия Рон) - лекарката каза, че ако няма легла, им постилат да раждат на пода в коридора Simple Smile

# 707
  • Мнения: 9
Здравейте, радвам се, че има група, която също гледа това предаване. За да може да си обсъждаме двойките  по български стандарт 😂😂😂.
Отскоро започнах да гледам предаването по българското ТЛС, все още не мога да разбера кои двойки от кой сезона са, защото много разбъркано повтарят предаванията. Фаворити за сега са ми Шантел и Педро, както и Паула и Ръс.
Сега новите епизоди, които започнаха във вторник преди два дни, са за проследяването на живота на всички двойки до този момент от всички сезони, след като вече са се оженили, така ли е или нещо съм в грвшка. Ще се радвам ако някой може да ми отговори😊😊

# 708
  • София
  • Мнения: 11 618
Така е; при нас едва ли е много по-различно от Етиопия. Но пък сме по-добре от Южна Африка - нали даваха и там една болница (мисля, че при Тифани и нейния комарджия Рон) - лекарката каза, че ако няма легла, им постилат да раждат на пода в коридора Simple Smile
О, да, аз като цяло намирам страната ни за много развита и в големите градове не се усеща такава разлика с някой друг европейски град освен като запазена архитектрура, транспорт и тн, но човек не се усеща да е отишъл в друг технологичен свят например и да се чуди къде е попаднал. Болниците обаче са един от аспектите, който много ни дърпа назад. Разликата е огромна пак не като апаратура и тук има места с модерна, но самите сгради, храната, обстановката, често и хигиената са на ниско ниво като за Европа и като за нашия живот, който имаме в домовете си.

# 709
  • Мнения: 36 566
Здравейте, радвам се, че има група, която също гледа това предаване. За да може да си обсъждаме двойките  по български стандарт 😂😂😂.
Отскоро започнах да гледам предаването по българското ТЛС, все още не мога да разбера кои двойки от кой сезона са, защото много разбъркано повтарят предаванията. Фаворити за сега са ми Шантел и Педро, както и Паула и Ръс.
Сега новите епизоди, които започнаха във вторник преди два дни, са за проследяването на живота на всички двойки до този момент от всички сезони, след като вече са се оженили, така ли е или нещо съм в грвшка. Ще се радвам ако някой може да ми отговори😊😊
Новите епизоди са на две разклонения на предаването - едното е "И заживели щастливо?" - на някои от старите двойки (но не всички), другото е "По другият начин" - в него става дума за двойки, при които американецът отива да живее в чужбина, а не обратното. При второто има и нови двойки, както и някои стари, като Джени и Сумит.
Освен това има отделно ново предаване само за Дарси и Стейси.

Скоро трябва да направя нова тема, почти я изписахме.

# 710
  • Мнения: 9
Благодаря ти за отговорът.Да и аз забелязах, че в някои епизоди освен старите двойки има и нови.А има ли някъде, където могат да се гледат всички сезони последователно, а не така разбъркано, както ги дават по ТЛС.
Да, предаването на двете близначки го гледах вече, виждами се интересно засега, дано така и да остане и до края. Също така гледах и "Семейството на Шантел", на моменти се чудя дали наистина се случват тези неща или всичко това е сценарий. Нещо си мисля, че май всичкото това го правят за пари, макар че, семейството на Шантел мк се струва с възможности, но знае ли човек🤷‍♀️...

# 711
  • Мнения: 36 566
Май няма български сайт, в който да са качени всички сезони.

# 712
  • In transit
  • Мнения: 11 881
Имам чувството, че тук бях чела, че бащата на близначките е продуцент на 90 дни. Днес от новото предаване останах с убеждението, че е някакъв бизнесмен. Някой да ме просветли по въпроса, моля. Grinning

# 713
  • Мнения: 36 566
Така е, видях информацията в група за предаването, бяха сложили и доказателства, но беше преди седмици и едва ли ще намеря поста, в тези групи се пише много. А иначе, той има ръководна длъжност в някаква компания, чиято основна дейност е в Китай.

# 714
  • Мнения: 3 685
Здравейте, радвам се, че има група, която също гледа това предаване. За да може да си обсъждаме двойките  по български стандарт 😂😂😂.
Отскоро започнах да гледам предаването по българското ТЛС, все още не мога да разбера кои двойки от кой сезона са, защото много разбъркано повтарят предаванията. Фаворити за сега са ми Шантел и Педро, както и Паула и Ръс.
Сега новите епизоди, които започнаха във вторник преди два дни, са за проследяването на живота на всички двойки до този момент от всички сезони, след като вече са се оженили, така ли е или нещо съм в грвшка. Ще се радвам ако някой може да ми отговори😊😊

Мисля, че ги няма никъде качени на бг в последователност. Сигурно можеш да намериш отделни части, но пак ще те объркат. По-добре започни да ги гледаш от сега, защото повторенията са много и още повече ще се объркаш. Много от двойките вече са разделени и не ги дават. Тези, които са актуални и ги включват в нов сезон с нови двойки, им преразказват историята набързо. Имаше по време на карантината епизоди, посветени на най-популярните двойки. Ако пак ги повторят, можеш да ги гледаш, защото те са само за една двойка и са в последователност. Ако някоя линия не ти е ясна, можеш да попиташ. Почти всички сме наясно с всяка двойка.

# 715
  • Мнения: 9 689
Сега дават някакви повторения на супер стари епизоди, които съм забравила. Дадоха Дарси какви снимки е пращала на Джеси. По това време наистина е била симпатична, ама все пак... Нищо общо със снимките Grinning

# 716
  • Мнения: 474
Сега дават някакви повторения на супер стари епизоди, които съм забравила. Дадоха Дарси какви снимки е пращала на Джеси. По това време наистина е била симпатична, ама все пак... Нищо общо със снимките Grinning

тая Дарси гола да ми  е,хайде увлякох се ... ама не ми е готска,честна пионерска

# 717
  • In transit
  • Мнения: 11 881
На мен Лиса ми е много антипатична. На моменти чак съжалявам Соджабой.

# 718
  • Мнения: 36 566
Той се отърва от нея, така че няма нужда от съжаление Grinning Наскоро тя се беше заснела сама как гори сватбената си рокля до някакво езеро и се смее като побъркана. Изглеждаше точно като вещица.

# 719
  • In transit
  • Мнения: 11 881
Ами явно си има някакви проблеми тази жена...държи се с него все едно е Клаудия Шифър. Иначе в ютуб видях, че клипа му си е с черната мацка и има над 1 милион гледания. Радвам се, че се е оттървал.

Общи условия

Активация на акаунт