Westworld - If this is indeed now and we are indeed here- Тема IV

  • 9 254
  • 384
  •   1
Отговори
# 210
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Ще гледам задължително, обаче да ви кажа хич не помня как свърши 😁 трябва да си пусна последния епизод.

# 211
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
И аз ще гледам, как иначе. Ед Харис така да ми е влезнал под кожата с тази роля…
Не помня и аз как свърши.😅 Само посткредит сцената си спомням.😢

# 212
  • Мнения: 8 299
И аз си спомням само Бернард. Оф, и омразната ми Еван пак ще я има.

# 213
  • Мнения: 36 668
Русата Долорес се пожертва и остана само копието в кожата на Теса Томпсън. С Уилям се случиха разни малоумни неща, които не искам да си спомням. Но накрая май Теса създаде робот с неговия вид, а истинският беше убит. Нямам спомен за Бърнард и Мейв. Ако реша да гледам, ще си пусна някой рикап.

# 214
  • Мнения: 8 299
Бърнард заринат в някакви пясъци си спомням, с онуй нЯщо на главата. Ама дали беше от последни сезон? То повече от 2 години минаха.

# 215
  • Мнения: 36 668
А, да - намекваха, че е стоял много дълго на едно място и е събирал прах... А Мейв?

# 216
  • Мнения: 8 299
Не си спомням какво стана с Мейв, а ми беше любимка донякъде.

# 217
  • Мнения: 36 668
Да, историята с Венсан Касел започна обещаващо и се заби в нищото. Не само, че не помня, ами ми се губи огромна част от нея, което значи, че е била хем разочароваща, хем скучна за мен...

# 218
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Аз мисля, че Уилям не умря, а после накрая това според мен е нещо в бъдещето, съзнанието му е в машина (както бащата на жена му). Или поне се надявам да не е умрял.
Едно припомняне няма да е зле, да.

# 219
  • Мнения: 36 668
Скоро ще излязат видеата с резюметата. Винаги има такива.

# 220
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Май умря Уилям 🙄

Спомням си, че съзнанието на Долорес нали си направи тялото на чернокожата, забравих името и уби реалната и действа фирмата така, ама накрая май я дадоха да си принтира пак своето тяло.

# 221
  • Мнения: 8 299
Да, спомних си - клониран Уилям го уби уж., но винаги може да извъртят нещата.

# 222
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Мернах брат Хемсуърт в тийзъра, в предния сезон май не се явяваше.🤔 И той е робот, нали? Поне индиректно така излиза (защото може да засича кои са хора и кои не).

# 223
  • Мнения: 8 299
Явяваше се, явяваше се! Той беше с Бернард и Уил.

# 224
  • Мнения: 36 668
Изгледах този стар рикап и си припомних защо историите на Уилям и Мейв ми изглеждаха безсмислени (а тази на Долорес - тъпа):



Сериозно, как може сезон, който до средата беше малко скучен, но все пак интересен и обещаващ, да се срине така...

Пак да си кажа - искам революция на машините и анихилация на човечеството (които ни бяха обещани в първи сезон) - всичко друго е разочарование!
След това могат да създават съпротива, или Нео да ги спасява, но това вече ще е тема за съвсем различен тип история.

Общи условия

Активация на акаунт