второ раждане

  • 906
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Жоро се обърна седмица преди да родя, а беше 3,700кг Така, че не се притеснявай излишно. Мисли позитивно и всичко ще мине добре. Леко раждане и много усмивки   bouquet

# 16
  • Мнения: 221
благодаря ви още веднъж,но ще пиша чак ноември

# 17
  • Мнения: 4 156
И аз искам да те успокоя за операцията. И двете ми деца се родиха така. И веднага след раждането на 2-то си отворих устата, че искам 3-то  Mr. Green Говори предварително с анестезиолога и поискай упойка с морфин. После всичко ще ти бъде песен.

Лека бременност и още по-леко раждане.

# 18
  • Мнения: 74
didi_m, не се притеснявай!  NaughtyМоето бебче се обърна в 39-та седмица от седалищно в главично. И мен ме беше много страх от секцио, първия път ми беше нормално раждане. Колкото и да е по-добре секциото, все пак си е голяма коремна операция и винаги има рискове /не че при нормалното няма/. Бях изчела всичко за секциото, какво представлява, какви упойки се слагат, какви обезболяващи и т.н.  .........  ooooh!Но всичко се оправи. Така че горе главата - има време да се обърне. И моето много шаваше.  Joy Joy JoyЛекарят ми беше казал че при втора бременност това е нормално, защото имало повече място. Даже като се обърна главично, главичката му беше малко настрани, защото му било широко от първото раждане.
Пожелавам ти леко раждаене и успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт