Промяна в отношенията след почти 3 години

  • 7 932
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • France
  • Мнения: 12 543
Извинете, но аз не съм предмет, че да служа за нещо?!

# 271
  • Мнения: 2 478
rf22, в отношения тип "танто за танто" или "кукуригу", да се мине, или не, не влизам.

За какво служи жената? Хм, ето един възможен отговор. С една позната си говорехме, голяма кипра беше, та тя ми каза: "Аз не съм жена за работа, а жена за любов." Да кажа, много зле й се разви живота на тази жена за любов, и не мисля да получи кой знае колко любов.
Ако някой се пита за какво служи жената, ми да се вземат с някой мъж направо.
Жената е човек, мъжът е човек и ако са заедно, служат за това, да си живеят и да се радват един на друг
. А бита - ако всеки един действа, когато и другият, тогава няма значение кой какво прави.
Познатата ти е точното олицетворение на съвременна кифла, държанка, чанта, или както и да се "дефинира".
За болднатото - > Hands Plus1 Simple Smile

Още по-зле е да се събереш с някого, защото родителите ти го одобряват горещо...
Tова може да се случи на младо момиче 18-23-25.
На зряла жена, като Галка, примерно, тцЪ, вече изградена личност, самостоятелна, издържаща се, с изградени принципи, приоритети, и селектиращо-филтрираща противоположния пол с "лупите", без да губи излишно време, енергия и ресури. Нормално, така съм и аз. Нарича се житейски опит.

Извинете, но аз не съм предмет, че да служа за нещо?!
Хумористично, ако трябва да го тълкуваме, служиш - на мъжа си, на домакинството, по един или друг начин.
Иначе много общо погледнато, не би трябвало да се "впрягаш", защото всеки служи на нещо, или някой за нещо.
А и се радвай, има много хора не служат на нищо. Mr. Green
A под "служи" в случая, аз разбирам "предназначен".

# 272
  • France
  • Мнения: 12 543
Не, не служа на ММ. Нито съм самобръсначка, нито салфетка. И на домакинството не служа. Не съм пералня. Мога да бъда полезна, ако искам, и ако усилията ми са оценени. Но нито сме се влюбили един в друг, нито сме се оженили заради тази полезност. Би било много жалко в противен случай.
Съжалявам, че не разбираш тези нюанси. Беден речник или бедна душевност?

# 273
  • Мнения: 2 478
Въпрос на тълкувания и синоними. Да, може и "полезна".
Точно така - предполага се, че по "либоФф" сте се "взели".
Не съжалявай, всичко разбирам, а речникът, душевността и интелектът, са на много високо ниво и обогатяващи се, не бери грижа. Един път ще ти кажа, че на теб май не се е случвало - спестявай си епитетите и прилагателните, конкретно към мен, дръж се прилично, уж си "с претенции". Станала си "накриво", погледни през прозореца, хубаво е времето навън.
И сякаш това ще ми е последното обръщение към теб, след "словоблудството" ти невъзпитано.

# 274
  • France
  • Мнения: 12 543
1) не съм момиченце, че да ми махаш с пръст и да ми казваш, как да се държа.
2) колкото до последното ти изречение, недей си мисли, че има някакво значение за мен.
ПП всяка дума има своето значение и сила. Елегантността на речта предполага елегантност на мислите. Българският език е достатъчно пъстър и богат за тази цел.

# 275
  • Мнения: 19 840
Не се ръфайте в този прекрасен слънчев ден, де.
Да, има едни усещания между редовете при любовта, които изпращат всички битовизми, прагматизми и тем подобни полезнотии в десета глуха. И те карат сутрин да отваряш щастлив очи, да усещаш, че обичаш и си обичан. Трудно е да се опише с думи, но когато го усещаш е приказно.

Тя темата зави рязко в незнайна посока.
Авторката изчезна и не разбрахме сега като падна забраната за излизане дали се е успокоила и забравила за боклука и разхвърляните чорапи. Момъкът си е мърделив, но и тя явно си е мрънкало, че и не знае как да го подхване. Поне да дойде и да каже дали го е стегнала.

# 276
  • Мнения: 18 974
Черна станция, не искам да се заяждам, но ако си грозна и много умна/интересна/добра по характер, какви са шансовете за твоя абсолютен успех!?
Никой няма да си легне с 59-годишна шампионка по шах!

Устройват ме тъпи мъже. Това са мъже без избор!
На всекиму трябват хора без да избор. Не мислиш ли?

На тази възраст, около 60-те, не съм виждала нито наистина красиви, нито наистина грозни жени. Красивите на младини са остарели, грозните са придобили някаква индивидуалност ли, не знам, и няма някакви със стряскаща външност. По-скоро е важно да са поддържани, с подходяща подстрижка и дрехи и с нормална активна фигура, чиито движения не издават някакви болежки. Хормоните на тази възраст са други, та сексапилът не е от първостепенно значение в тази възрастова група, по-важни са им други качества, и нито търсещите 60-годишни жени, нито самите 60-годишно жени имат какво мъжко внимание да делят с жени, които са с 2-4 десетилетия по-млади от тях. Просто не играят в една и съща лига. Да не говорим, че дядовците масово играят шах и табла по пенсионерските клубове и градинките. Веднага ще я лапнат шампионката по шах.

Аз повече бих се притеснила за дъртите кифли на 40+. Нищо предлагат, освен външност, която си е заминала или е на път да замине, ако въобще я е имало, а не са само кифли по душа и по поведение, ако искат деца, е трудно, пък не са толкова възрастни, че да се радват на чуждите такива, и играят в една и съща лига с по-младите и по-фертилни кифли. Ами, нямат големи шансове просто.

Общи условия

Активация на акаунт