Откраднат живот: Системата 🎬 тема 98

  • 23 126
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 134
Ето ви намекнато кръшването на Зорница.

# 16
  • Мнения: 9 609
Нали се чудехме дали специализант по урология или вече взел спецеиалност е Гринч, намерих отгвора ни в интервюто за началото на снимките на сезона:
Цитат
„Моят персонаж е специализант по урология и се бори за своето място, за да почне да практикува за постоянно. Аз съм много щастлив, че имам възможност да участвам в този страхотен проект, който следя и харесвам. А съвместната ми работа с доказани актьори ще ми помогне да науча много от тях на снимачната площадка”, заяви Филип Буков.

# 17
  • Мнения: 4 069
А, то е възможно Буков да не е много наясно какъв точно е героя му Joy

Ако наистина е специализант, цялата история е още по-неадекватна.

# 18
  • Мнения: X
Пък може първоначалния замисъл да е бил Гринчи да е специализант, но после да са забравили какъв е точно Joy
Как сценаристите измислят повечето истории 'Ще щипнем от тук, ще щипнем от там, после залепяме с дъвка и готово' Joy

# 19
  • Мнения: 9 609
А, то е възможно Буков да не е много наясно какъв точно е героя му Joy

Ако наистина е специализант, цялата история е още по-неадекватна.
Според мен Гринч е като Папагала на Захариев в 6 сезон Joy
А и в началото, като тя го пита защо е избрал при нея да работи, той каза, че нямало места при двама професорите Х и У.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 244
Аз виждам нещата така:
В началото Огнянова има 2 специализанти, след като завършат специализацията си в болницата остава един от тях / на изпитателен срок, но вече уролог/. Иначе и Николова, и ХХ са доктори / обща специалност/.
Но не съм сигурна доколко това е така. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 5 917
Нали ви казах, че е специализант. Grin Затова извика онзи доцент, не може да е главният в операционната, още не.
almadji, да. Но още не си е взел изпита за специалност, то си е сериозно нещо, нямаше да го пропуснат просто тъй.

От този анонс да ти се отще да гледаш. Драми и при третата възраст.

# 22
  • Мнения: 12 379
Бре, пак съм изпуснала, че има нова тема Grinning

Ето ви намекнато кръшването на Зорница.
Аз мисля, че въпросът е как ще реагира тя на предложението на Марио. Той нали в промото ѝ казва "какво ще кажеш". Некси, ако отговорът на въпроса "как ще реагира Зорница на предложението" отговорът е " ще спи с първия срещнат", значи съвсем за мезе ще ни вземат Joy

Ванилия, и аз си мисля така - че ще я почнат тая сцена довечера и до утре ще се чудим какво ще става всъщност. Но по стар обичай отговорът ще е в промото и ще убият всяка интрига Joy

# 23
  • Мнения: 9 609
Aaa, Моски, недей така, да чакам близо седмица какво ще стане, ебаси и съспенса ще е Joy

# 24
  • Мнения: 1 134
От промото точно това ми изглежда на мен. 🙄
Във филма не са много по съспенсите, а по сеИра и драмата. 😀

# 25
  • Мнения: 2 123
Какво отделение има Кръстева? Доколкото си спомням я пенсионираха и след това и дадоха възможност да работи само в кабинет.
Зализаното момченце било специализант??? Нали имаше още една девойка, която си отиде, защото Момченцето беше избран да заеме мястото? Все си мислех, че е пълноправен лекар.
За Зорничка нямам никакви съмнения, че ще направи ужасна глупост. Никакъв номер не гласи, както някои тук в темата се нядяват и аз, де. Толкова тъпа жена няма. Когато е разстроена или в депресия се успокоява със секс и после се тръшка. Дано не съм права.

Аз виждам нещата така:
В началото Огнянова има 2 специализанти, след като завършат специализацията си в болницата остава един от тях / на изпитателен срок, но вече уролог/. Иначе и Николова, и ХХ са доктори / обща специалност/.
Но не съм сигурна доколко това е така. Wink

Намирам противоречие в написаното. За да са специализанти на Зорница след 4 години взимат специалност Урология и двамата. Не са "обща специалност"

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 19:12 от Не се сърди, човече

# 26
  • Мнения: 5 846
Кого ли сънува Петмезов?
Наков или госпожица Иванова😁

# 27
  • Мнения: 1 728
Кого ли сънува Петмезов?
Наков или госпожица Иванова😁

Събира витамин Д, за да е подготвен за короната. 😄

# 28
  • Мнения: 5 846
Кого ли сънува Петмезов?
Наков или госпожица Иванова😁

Събира витамин Д, за да е подготвен за короната. 😄
🤣 сигурно държи скилидка чесън в юмручето😁

# 29
  • Мнения: 2 990
На Грънчарова червеното й стои много добре също така и тази прическа.

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 20:24 от Hristina M. Koleva

Общи условия

Активация на акаунт