Откраднат живот: Системата 🎬 тема 98

  • 23 127
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 379
Дани, тя Зорница всичко разбра. Затова се обади на Марио все едно нищо не е било, за да се приберат заедно. Ама той я застрелЯ Joy

# 46
# 47
  • Мнения: 9 478
Ква беше идеята на тая тъпотия?!
Да завъртят интрига... толкова изсмукано... егати

# 48
  • Мнения: 12 379
Ква беше идеята на тая тъпотия?!
Да завъртят интрига... толкова изсмукано... егати
Емииии сега като Зорето се окаже бременна, ще имаме още епизоди, в които Марио ще твърди, че не е от него. Grinning

# 49
  • Мнения: 9 609
Ква беше идеята на тая тъпотия?!
Да завъртят интрига... толкова изсмукано... егати
Поли да раздуха нещата, а Марио да не вярва, че ще става баща, за туй Grinning

# 50
  • Мнения: 1 728
Дани, тя Зорница всичко разбра. Затова се обади на Марио все едно нищо не е било, за да се приберат заедно. Ама той я застрелЯ Joy
Не съм съгласна. Ако беше разбрала, ще ще да го настигне. А не да обикаля из болницата и да потъва и тя в мъртвото вълнение.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 245
Като цяло тегав епизод. И Зорница е голяма патка, ама тя си е такава от началото на сезона Joy

# 52
  • Мнения: 2 364
Mоски, какво е разбрала Зорница? Постъпи по най-глупавия начин като вместо да настигне Mарио, потърси точно млад и здрав донор Rolling Eyes Добре че навреме си върна разсъдъка все пак.

Хъмбъл, щастлива ли си за твоите хора Joy

# 53
  • Мнения: 9 609
Марио направо я разби! Тя му казва "обичам те", той й затвори. Готов е да се гърчи сам, но да не я кара да страда, макар в същото време да й причинява болка.
Зорница ми изглеждаше в тази сцена точно, както след раздялата й с Банков. Сякаш света й се бе сринал.

# 54
  • Мнения: 5 846
Злати, много🥰Дано се съберат. Добре де, намерил да му реве пред болницата, не знае ли къде живее😁
Мирослава беше яко бясна.😶😮

# 55
  • Мнения: 9 609
Петмезов така се е отрязал Joy

# 56
  • Мнения: 12 379
Еййй, Хъмбъл, и аз се сетих веднага за тебе Heart Eyes
Ама сега Накович може да не си го прибере обратно Joy

Злати, вие много държеливи ше дойдете Joy Още думите му в началото бяха ужасни и я нарани. Тя въпреки това му се обади, каза му, че го обича, мислите ли, че щеше да я чуе, ако беше отишла след него, щеше да я прогони от себе си отново. Марио е решителен човек, той реши ли, няма да си промени мнението на втората минута. Разбираема е болката му, поведението му и тн. Но за мен е разбираема и тази на Зорница.

# 57
  • Мнения: 5 846
Петмезов така се е отрязал Joy
Аз си го мислех, че, за да хукне да реве на Наков, ще е яко вкарал😁
Москита, Дано си го прибере😁 Ако се съберат, Лудото Мире може и да окаже бременна 😮

# 58
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Пропуснала съм, че има нова тема.
Още си събирам мислите (Петмезов при Наков ли ще се връща?)
Кавгата между Кръстева и Цонев ми седя като кръпка (ама явно трябва да се скара, за да може като се появи коронавируса в болницата повече всеки от тях да трепери за другия, ама да не си го признават)
Захариев какъв проблем има пак? Здравословен де, то иначе сам си е проблем...
Зорница е просто една голяма бяла птица. То добре, че се спря, ама късно. Сега още повече се оплете.. Щото нито може да надвие вече онова лекенце, нито може да знае кога Грънчарова ще пусне бомбата (щото тя това, което е видяла вечно в тайна няма да опази)
Абе калпава работа тоя сезон.

# 59
  • Мнения: 5 846
Не се знае връща ли се. Наков май не го иска😭

Общи условия

Активация на акаунт