Откраднат живот: Системата 🎬 тема 98

  • 23 279
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 621
Хъмбъл, ако това стане, тия от фейса ще се гътнат - гей двойка и жена бременна от единия, да си гледат детето тримата. Аз проблеми нямам, ама се притеснявам за хорицата Joy

# 61
  • Мнения: 39 318
Е добре де, кой прави секс на отворени врати?

# 62
  • Мнения: 12 406
Героите в сериалите, които трябва да бъдат видени Joy

# 63
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И Зорница нали затвори вратата... Тая фитнес зала в болница много отворена, бре, човек не може един секснда направи без да го видят... То вярно фитнес залата не е предназначена за това, ама да имат едно наум...

# 64
  • Мнения: 9 621
Е добре де, кой прави секс на отворени врати?
За да стане интригата. Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 6 092
Е, добре. Можем да се успокоим. Grinning 
Зорница успя да си събере акъла и да не си докара такава беля.

Не разбрах Цонев какво му стана, та изригна за апаратурата. Изпуснала ли съм предистория?

Поне Поли и Пешко изглежда, че намериха удобно местенце в отношенията си и изглеждат доволни и спокойни.

# 66
  • Мнения: 9 621
Лято, Цонев реши, че Кръства иска да се възползва от това, че е в борда на директорите, за да получи отделението й уред установяващ ранна астма. И той избухна, как можела да го моли за подобно нещо, не бил такъв и така.

Още от 7 сезон смятам, че Поли и Пешо си отиват като двойка.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 932
Личи си, че снимат по време на ИП. В болницата само лекари се въртят и се чудят, каква простотия да сътворят. Особено Зорница.

# 68
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Тя па Кръстева все едно го караше лично да иде и да открадне уреда от някой склад...
Скандал от скука

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 00:50 от Не се сърди, човече

# 69
  • Мнения: 39 318
Да бе, и секса им на дистанция метър и половина Joy

Петре станал дядо
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 00:50 от Не се сърди, човече

# 70
  • Мнения: 9 057
Паднах от смях с Господин Ноември!
Адмирации за Емил Марков.Хубава двойка са с Грънчарова, това е жената за него-допълват се.
За Зорница сте казали почти всичко, голяма глупост. Но как се прави такова нещо, от вратата за краката. Толкова пошло, отиваш и го нападаш.Не трябва ли да поговориш с този човек, да покажеш симпатия, да пофлиртуваш...и в процес да ти  дойде музата да сгрешиш Simple Smile така като.. хайде да не съм груба. И за мен, не е спасила положението, напротив виновна е колкото и ако го беше направила. Щом ти идва на ум да флиртуваш или само да целунеш друг, това си е предателство към партньора, самият акт е подробност. Как сега ще погледне Марио в очите, а Ххр?! Даде му още една причина да се гаври с нея, и да я гледа с насмешка с онази негова усмивка.
Получи му се на Буков и интимната сцена и наглата усмивка.
Възрастните се изпокараха като в детската градина, сръдни, пък посредник.. Хич не са ми интересни.
Следващият епизод пак ще е интересен на другият фронт Наков/Петмез.
Малко се олях с поста, и благодаря за темата.

# 71
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха, Амбър, не си права, значи. Зорница не целуна ХХ, извърташе си главата, когато той понечваше да го направи 😂😂😂

Много хубава история с двамата пациенти и отново разкошен Марио, личи си че ми е любимец, Хахах

# 72
  • Мнения: 9 057
Е да де, не го целуваше друго доста по - сериозно мислеше да направи.

# 73
  • Мнения: 1 429
Мелодията,която беше фон,докато Захариев говореше и Зорница като отиде при Хаджито,може ли някой да ми даде линк или идея къде да я търся?Много нежна, много ми хареса,ама май и друг път са я слагали за фон?

# 74
  • Мнения: 9 621
Тя па Кръстева все едно го караше лично да иде и да открадне уреда от някой склад...
Скандал от скука
Ми Цонев го прие доста навътре, каза на Жекова кой бил той да реши на кого да повече и Кръстева едва ли не го кара да прави това.

Общи условия

Активация на акаунт