Избор на Airfryer

  • 125 708
  • 768
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 856
Благодаря, ще го проследя!
Ето и линк към немския амазон. От там може да се транспортира за 20-30 лв. до София.

https://www.amazon.de/-/en/Rotating-Multifunctional-Airfryer-Gri … ing/dp/B07W7C21BD

# 91
  • Асеновград
  • Мнения: 514
Погледнете тук. Може и да свърши работа :
https://alleop.bg/air-fryer-12v1-multifunkcionalen-s-goresht-vuz … 1800-63-1d-p85526

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
Дали ще прави хубави картофи? Виждам нещо като купа с бъркалка на последната снимка, може би е за картофите.

# 93
  • Мнения: 13 835
Ние имаме тефал, писала съм няколко пъти малко по-горе в темата.  С бъркалка е, прави кило картофи с една супена лъжица мазнина. Стават божествени. Бланшираните не стават толкова хубави.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
Благодаря ти , ре_ге, чела съм те, затова и се сетих за бъркалката ,че е важна, но аз тръгнах от там, че искат да купуваме МВ да си притоплят храна, а пък аз не искам.И ми хрумна гениалната идея, че мога да взема нещо подобно хем да притоплят, хем ще го ползвам и като фрайър, че и картофи обичат , а аз не обичам да пържа.На  Недоволна фурната ги бърка, може и тази да го прави.
 Освен ако фрайъра може да се ползва и за притопляне мога да взема и него, макар, че формата на фурната ми се вижда по-компактна.Имам мултикукър, блендер, тостери, кани и хич не ми се иска да задръствам още плота.

# 95
  • Мнения: 13 835
И аз не исках още една вещ на пилота, обаче се оказа че има и плюсове. Децата не кусват пържени картофи от друго място вече. Опитвахме да купуваме бланширани и направо да пържим - и тях не харесаха. Белят режат пържат. Две години станаха поне един път седмично се ядат картофи.

# 96
  • софия
  • Мнения: 376
Здравейте,
Някой да има мнение за това ??


https://www.amazon.de/GOURTMETmaxx-Digitale-XXL-Heißluft-Fr … le_mcd_asin_0_img

# 97
  • Мнения: 7 856
Аз от две седмици имам подобен, но по-голям (12 литра). От приставките нямам шишчетата.
Доволна съм. Само че не ми е ясно от къде мога да намеря миниатюрно пиле, което да се събере вътре. Стандартните пилета у нас са прекалено големи.
Моят има и функция на дехидрататор. Тогава може да работи от 30 градуса и до 24 часа. Изсуших 3 тарелки гъби шийтаки (на три пъти) за един ден.

# 98
  • софия
  • Мнения: 376
Благодаря, ще се огледам за по - голям.

Пробвахте ли картофки? Стават ли добре?

# 99
  • Мнения: 7 856
Благодаря, ще се огледам за по - голям.

Пробвахте ли картофки? Стават ли добре?
Да, във въртящия се барабан, неголямо количество. За мене са добри, по-добре стават, отколкото във стария стандартен, който се развали. Но все пак са по-различни от тези пържени в много мазнина. Аз ги режа тънко.

# 100
  • софия
  • Мнения: 376
Мерси много.
Аз за картофи основно го искам, че много обичаме, но не съм правила отдавна точно заради многото мазнина. Стандартния фритюрник съм го архивирала в мазето, а децата си искат. И други работи ще се пекат естествено, че ми изглежда като мини фурна.

# 101
  • Мнения: 7 856
За старият стандартен имах предвид по-малките аирфрайери с кошница.
Да, всичко може да се пече, стига да се събере. Миниатюрна фурничка е. Например - пържоли на единия ред и тиквички на другите два. По някое време ги размествам, защото долните са по-малко опечени.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 498
А фраера на Делимано читав ли е?

# 103
  • Мнения: 2 585


Някой използва ли този, за да сподели отзиви?

# 104
  • Мнения: 58


Някой използва ли този, за да сподели отзиви?
И аз се интересувам от това Делимано или Лидълския който е от утре в магазина

Общи условия

Активация на акаунт